8 лист. 2017

Готуємось до виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна"

Шкільна організація учнівського самоврядування «Веселкова країна» готується до проведення чергових виборів лідера, які відбудуться 10 листопада. 7 листопада, під час проведення передвиборчих дебатів, ми мали змогу побачити велику серйозність та зацікавленість учнівської аудиторії темою обрання лідера. Презентації своїх ідей і планів представили кандидати на посаду президента шкільної організації учнівського самоврядування: Богдан Валерія – учениця 8-А класу, Шавріна Маргарита – 8-Б класу та учениця 9-А – Чаговець Валерія. Учні 5-11 класів, делеговані своїми класами на передвиборчі дебати, поставили кандидатам велику кількість запитань, пролунало багато пропозицій і побажань щодо роботи учнівського активу школи. А кандидати на пост президента, в свою чергу, не залишили без уваги і відповіді жодного запитання своїх виборців. Всім учасникам передвиборчих перегонів бажаємо успіху, а виборцям – обрати достойного лідера!
6 лист. 2017

Вітаємо переможця учнівської олімпіади!

Вітаємо ученицю 10-А класу Токаренко Радмілу, яка посіла І місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання! Бажаємо натхнення, успіхів і нових перемог!
30 жовт. 2017

Екскурсія до Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова учнів 5-А класу

27 жовтня 2017 року учні 5-А класу побували на екскурсії в Харківському історичному музеї ім. М.Ф.Сумцова. Учні дізналися, що Харківський історичний музей веде свій початок від заснованого у 1920 р. музею Слобідської України ім. Г.С.Сковороди. Його організатором і першим директором був вчений і громадський діяч, академік АН України. М.Ф. Сумцов. Нині музей є обласним науково-методичним центром, має одне з найбільших в Україні зібрань, що нараховує понад 255 тис. пам’яток.
27 жовт. 2017

27 жовтня відбулася екскурсія учнів 6-х класів "Вечори на хуторі. Диканька-Гоголеве-Проні" по мальовничим місцям, де народився і жив Микола Гоголь, де діє єдиний в Україні музей весілля.

Екскурсія 2-Б на завод Малишева

19 жовтня відбулася екскурсія учнів 2-Б класу до музею завода ім. В.О.Малишева. Ця подія запам'ятається дітям своєю інформативністю, цікавою розповіддю екскурсовода та отриманими призами за правильні відповіді.

День козацтва в 2-Б

14 жовтня у 2-Б класі відбувся захід, присвячений Дню Українського козацтва. Учні поповнили свої знання про козаків, їх побут. Вчилися пояснювати прислів'я і танцювати гопак. Наприкінці батьки пригостили дітей смачним караваєм.

Екскурсія

14 вересня учні 2-Б класу відвідали страусину ферму у селищі Високий Харківського району. Діти дізналися про африканських страусів, побачили цікаві види птахів: цесарок, павичів, фазанів. Мали змогу поспостерігати за єнотами.
26 жовт. 2017

Полтава – це кохання з першого погляду!

26.10.2017 року відбулася навчальна екскурсія для учнів 5-11 класів "Полтава літературна"
20 жовт. 2017

Виставка «Осіння казка»

19-20 жовтня учні початкових класів підготували виставку яскравих робіт на тему «Осіння казка». Овочі та знайомі рослини, прикрашені осінніми фарбами, в роботах дітей перетворились у казкових мешканців лісу та на казкові пейзажі.
19 жовт. 2017

Правила пожежної безпеки від Національного університету цивільного захисту України

18 жовтня 2017 року, з метою покращення знань та практичних навичок щодо пожежної безпеки, для проведення лекції до школи були запрошені викладачі Національного університету цивільного захисту України. Для педагогічного колективу, технічного персоналу і старшокласників на високому професійному і, водночас, доступному рівні була проведена лекція-навчання з питань пожежної безпеки, порядку дій у надзвичайних ситуаціях та відпрацьовані навички застосування засобів пожежогасіння.