1 черв. 2018

Зарахування до 1 класу 2018/2019 н.р.

01.06.2018 відбулося зарахування дітей до 1-х класів 2018/2019 н.р.
1 черв. 2018

Поїздка до СК "Металіст" та конкурс малюнків "Безпека на воді"

30 трав. 2018

Вихованці табору відвідали прак ім.Артема

30 травня вихованці табору "Ерудит" відвідали парк ім. Артема. На території парку діти розважалися на атракціонах та весело проводили час.
30 трав. 2018

Міський конкурс “Молода людина року — 2017”

29 травня відбулось нагородження учасників районного етапу міського конкурсу “Молода людина року — 2017”. Щиро вітаємо успішного спортсмена, кандидата у майстри спорту, учня 10-А класу Пліска Станіслава, який отримав диплом ІІ ступеня у номінації “Учні загальноосвітніх навчальних закладів”! Бажаємо успішного навчання, нових спортивних досягнень і перемог!
29 трав. 2018

Відкриття пришкільних таборів відпочинку “Веселка” та “Ерудит”

29 травня учні школи активно та весело розпочали свій відпочинок у літніх пришкільних таборах “Веселка” та “Ерудит”. Спортивні ігри, прогулянки лісовими стежками, творчі конкурси подарували всім бадьорість і гарний настрій.
25 трав. 2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

25 травня 2018 року відбулося свято "Останнього дзвоника"
17 трав. 2018

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

11 трав. 2018

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

10 травня 2018 року відбулася зустріч керівництва школи, вчителів із батьками майбутніх першокласників.
10 трав. 2018

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

08 травня 2018 року відбулася панихида на меморіал Слави. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам
5 трав. 2018

Уроки Мужності

26 квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації, учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни. Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на необхідності цінувати і зберігати мирне життя.