7 лют. 2018

День безпечного Інтернету

6 лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету. З метою нагадати учням про правила безпечного користування мережею Інтернет в школі були проведені класні години під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
1 лют. 2018

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Яскравим та веселим святом інсценованої української пісні закінчили сьогодні відзначення в нашій школі Дня Соборності України!
30 січ. 2018

Пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно.
29 січ. 2018

«УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018».

25 січня 2018 року у Основ’янському районі відбулося свято вшанування учасників та переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018».
29 січ. 2018

ОСНОВНІ ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО НА 2018 РІК

Унесено зміни до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти (Наказ МОН України від 15.11.2017 № 1487 «Про затвердження Змін до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 06 грудня 2017 р.
28 січ. 2018

Вітаємо призера обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України!

27 січня 2018 року відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. Вітаємо ученицю 9-Б класу Тихоненко Алісу, яка посіла ІІІ місце у конкурсі (секція «Географія та ландшафтознавство»)! Бажаємо натхнення, успіхів та нових перемог!
26 січ. 2018

Учень року - 2018

Розпочато прийом документів для участі у І турі міського конкурсу «Учень року – 2018». Цього року нашу школу в конкурсі буде представлено в двох номінаціях: «Спортсмен року» (учень 10-А класу Пліско Станіслав) та «Творча особистість року» (учениця 10-А класу Лихобаба Валерія). Бажаємо успіхів та перемоги в конкурсі!
24 січ. 2018

День Соборності України

22 січня 1918 року перший український парламент – Українська Центральна Рада – Четвертим універсалом проголосив незалежність Української Народної Республіки. Через рік – 22 січня 1919-го – на Софійській площі урочисто проголосили об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки в єдину Українську державу. День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. 22 січня учні школи привітали всіх із Днем Соборності України яскравими стіннівками «Україна – соборна, незалежна держава».
23 січ. 2018

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ "ШКОЛИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ" 2 ЛЮТОГО о 14.00.
23 січ. 2018

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

22 січня в школі відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників з адміністрацією та вчителями початкової школи.