27 бер. 2017

Загальноміський суботник

25 березня всі працівники школи та учні взяли участь у загальноміському суботнику. Колектив школи старанно попрацював над благоустроєм території навколо школи.
20 бер. 2017

Дякуємо за допомогу!

Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям - всім, хто взяв участь у шкільному благодійному ярмарку свята "Масляна"! Під час ярмарку було зібрано більше 4 тисяч гривень. Зібрані кошти передали учням нашої школи, яким необхідне постійне і коштовне лікування.
13 бер. 2017

Вітаємо учасників художніх конкурсів!

Дякуємо всім учасникам художніх конкурсів «Во имя жизни, мира и любви…» та «Світ і Я»! Роботи Пліско Анжеліки, Удовіченко Анни, Мирохіної Дар’ї та Фролової Варвари (5-А) відправлені для участі у міських етапах конкурсів.
13 бер. 2017

Фестиваль виразного читання

10 березня у школі пройшов фестиваль виразного читання віршів, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка. Вчителі української мови та літератури підготували учнів до фестивалю. Переможцями стали такі учні: І місце - Лихобаба Валерія (9-А); ІІ місце - Тихоненко Аліса (8-Б) та Івахненко Анна (7-А); ІІІ місце - Марченко Кристина (7-Б), Мірошниченко Наталія (7-Б) та Хірна Єлизавета (6-А).
9 бер. 2017

Святковий концерт «Свято весни – свято краси»

7 березня учні школи привітали вчителів із першим святом весни - Міжнародним жіночим днем. Учні перших класів привітали всіх присутніх веселою сценкою, а учні 2-3 класів - віршами. Теплі привітання та гарний настрій подарували: виконавці бальних танців учень 8-Б Світличний Денис та учень 6-А класу Чуйков Денис, учасниця колективу сучасного танцю "Експресія" Дишлевич Настя із танцем на музику Н.Паганіні, учениця 5-Б класу Пирогова Кристина із композицією на скрипці, учень 2-Б класу Дирда Олександр та учень 7-А класу Канцедал Ілля - гуморесками, дует дівчат 9-А класу Лихобаби Валерії та Лихобаби Єлизавети, сольне виконання пісень Чаговець Валерією та вчителем іноземної мови Міщенко Вікторією Вікторівною, учасники хорового ансамблю "Перлини" та, звичайно, ведучі свята - Ярмак Владислав і Чаговець Валерія. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея"
3 бер. 2017

Місяць правового виховання

В лютому в школі проведено ряд заходів на тему правового виховання. А саме: виховні години «Ми поважаємо один одного», «Правила спілкування», «Там, де права, там і відповідальність», година правознавства «Кожен повинен знати, що є закон», конкурс стіннівок «Ми і наші права» та ін. Відбулась зустріч учнів 7-А, 7-Б, 8-А, 8-Б ТА 9-А класів із лікарем-наркологом Основ'янського району Т.В.Мінухіною і лекція «Правила здорового життя». Для учнів 9-А класу патрульна поліція провела профілактичну бесіду «Права та обов'язки підлітків».
27 лют. 2017

Підсумки Тижня початкової школи

23 лютого за планом Тижня початкової школи була проведена вікторина "Знавці рідної мови" між учнями 4-х класів. Для виставки "Творимо дива своїми руками" учні підготували яскраві поробки. А під час перегляду вистави "Світлофорчик" діти повторили правила безпеки. 27 лютого були підведені підсумки Тижня початкової школи. Учні 1-4 класів отримали Подяки заактивну участь у різноманітних заходах Тижня. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
27 лют. 2017

Свято "Масляна"

24 лютого в школі був проведений благодійний ярмарок та свято "Масляна". Учні 1-11 класів взяли участь у фольклорному святі "Масляна", у веселих іграх, конкурсах та благодійному ярмарку. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
24 лют. 2017

Математичний КВК

22 лютого відбувся КВК між 3-А та 3-Б класами та конкурс "Кращий учнівський зошит".
22 лют. 2017

Тиждень початкової школи

20 лютого Тиждень початкової школи розпочали веселим святом казкові герої. 21 лютого, за планом проведення Тижня початкової школи, відбувся флешмоб "Одягни вишиванку", учні взяли участь у конкурсі малюнків "Моя Україна" та конкурсі читців віршів "Ми любимо свій край".