Інформація для батьків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №48 звертається до вас з проханням щодо об’єднання зусиль

відносно дотримання учнями школи

вимог щодо зовнішнього вигляду

Ці вимоги співпадають з державною політикою України у цьому питанні. Крім того, дані вимоги допомагають правильному вихованню ділової культури дітей та зменшують відповідні видатки батьків.

Згідно з Указом Президента України від 02.06.1996 р. № 417 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.96р. № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти», Статуту ХЗОШ №48

УЧЕНЬ ПОВИНЕН З’ЯВЛЯТИСЯ ДО ШКОЛИ У ФОРМІ,

ЯКА Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ!

ШКІЛЬНА ФОРМА УЧНЯ ХЗОШ №48МАЄ ВСТАНОВЛЕНИЙ ЗРАЗОК:

ДЛЯ ХЛОПЦІВ

Щоденний одяг для занять:

діловий костюм: піджак та брюки чорного кольору

Сорочка біла або однотонна світлого кольору

Краватка чорна або однотонна стриманого кольору

Туфлі (не кросівки)

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

Легкий светр (гольф) під піджак.

Жилет (на сорочку під піджак).

Зміни, які допускаються влітку, при високій температурі:

Біла або однотонна сорочка з коротким рукавом (не футболка) без піджака.

Літні відкриті туфлі.

ДЛЯ ДІВЧАТ

Щоденний одяг для занять для учениць 1-4 класів (на вибір)

-          діловий костюм (жакет сірого кольору та спідниця без розрізів до коліна чорного або сірого кольору;

-         жакет сірого кольору та брюки (не джинси та не stretch – модель) чорного кольору;

-         жакет сірого кольору та сарафан сірого або чорного кольору) .

для учениць 5-11 класів:

-          діловий костюм чорного або темно-синього кольору (жакет та спідниця без розрізів до коліна,

-          жакет та брюки (не джинси та не stretch- модель) чорного або темно-синього кольору,

-         жакет та сарафан чорного або темно-синього кольору.

Блуза біла або однотонна світлого кольору (не футболка або майка).

Туфлі (без підборів або невисокий каблук, платформа помірної висоти, не кросівки).

Колготи тілесного або темного кольору.

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:

Легкий однотонний светр (гольф) під жакет.

Жилет (на блузу під піджак).

Зміни, які допускаються влітку при високій температурі:

Блуза однотонна з коротким рукавом (не футболка) без жакета.

Літні відкриті туфлі.

ВАЖЛИВО!!!

Шкільна форма має бути бездоганно випрана та випрасувана.

Учні 1- 11 класів повинні мати в школі змінне взуття. Воно має бути чистим.

Учень повинен мати чисту носову хустинку, гребінець.

Учень зобов’язаний слідкувати за чистотою тіла, рук, зубів, носа, вух.

У другій половині дня (під час роботи групи подовженого дня) для початкових  класів дозволяється зміна ділового одягу на одяг довільно спортивного стилю.

Одяг для занять фізичною культурою:

Спортивний костюм.

Футболка .

Кросівки або кеди.

Змінні шкарпетки.

Стрічка або заколка для довгого волосся.

Доповнення при заняттях взимку на свіжому повітрі:

Спортивний капелюх

Куртка або додатковий спортивний костюм

Рукавички

Категорично не дозволяється:

Мати неохайне волосся.

Мати довгі ,неохайні нігті, вкриті лаком яскравого кольору.

Накладати вечірній макіяж на обличчя.

Носити прикраси (крім пари невеликих сережок для дівчат)

Використовувати на території школи значки політичних партій та релігійних конфесій

Не допускається вживання нецензурних слів.

У школі категорично забороняється палити.

Безпека в Інтернеті

У зв’язку з активним використанням ресурсів Інтернету постає нагальна потреба захисту дітей від інформації, яка несе загрозу їх морально-психічному здоров’ю. Потрібно не допускати можливості доступу учнів до сайтів, що містять жорстоку і аморальну інформацію. Інформуємо про безкоштовні фільтри та брандмауери:

Интернет Цензор — http://www.icensor.ru/soft/

Безкоштовні брандмауери — http://ru.brothersoft.com/ security/firewalls/

Безпека сім’ї Windows Live — http://explore.live.com/windows- live-family-safety?os=winxp.

Інформацію щодо безпеки дітей в Інтернеті можна отримати у посібниках, рекомендованих Міністерством, та на сайтах:

On-ляндія: Безпечна Web-країна http://www.onlandia.org.ua/

Безпека в Інтернеті — http://bezpeka.ho.ua/

Поради батькам

У дітей, які не знають, що їм робити в час дозвілля, псуються і голова, і серце, і моральність. Допоможіть своїй дитині вибрати корисне завдання.
Турбуйтесь про те, щоб дитяче серце не стало грубим, злим, холодним, байдужим і жорстоким в результаті "виховання".
Пам'ятайте, батьки! Фізичне покарання - це показник не тільки вашої слабкості, розгубленості, безсилля, а й педагогічного безкультур'я.
Ремінь та тумак вбивають у дитячому серці витонченість і чутливість, розбещують людину, одурманюють її отрутою брехні.
Не ставте вашу дитину в становище, коли вона змушена оборонятися брехнею.
Говоріть з дитиною так, щоб не залишилось жодного сумніву в тому, що ви керуєтися турботою і тривогою за неї, а не бажанням відмахнутися, образити.
Будьте навіть у дрібницях до кінця правдивими і чесними зі своїми дітьми: незначну домішку брехливості, штучності діти помічають дуже добре.
Не забудьте поділитися зі своїми дітьми досягненнями і невдачами, тоді вони відкриватимуть вам свої таємниці, чекатимутьт вашої поради, підтримки.
Пам'ятайте, батьки! Вашу дитину виховує кожна хвилина життя, кожний куточок землі, кожен крок, слово, справа, з якими її особистість стикається ніби випадково, мимоволі.
Враховуйте основні методи виховання й переконання, вправи, стимулювання.