10 трав. 2018

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

08 травня 2018 року відбулася панихида на меморіал Слави. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам
5 трав. 2018

Уроки Мужності

26 квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації, учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни. Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на необхідності цінувати і зберігати мирне життя.
4 трав. 2018

ЗДІЙСНЕНО ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-Х ТА 10-Х КЛАСІВ!

Здійснено вибір підручників для учнів 5-х та 10-х класів!
3 трав. 2018

Екскурсія ХНУБА

3 травня учні 10-11 класів побували на екскурсії в ХНУБА на кафедрі екології і охорони праці, де познайомилися з лабораторним обладнанням, методиками визначення якості продуктів харчування, освітньою програмою університету.
27 квіт. 2018

Свято "Прощавай, Букварику!"

27.04.2018 в перших класах відбулося свято "Прощавай, Букварику!"
27 квіт. 2018

Тиждень природничих наук

З 23 квітня у школі розпочався Тиждень природничих наук
23 квіт. 2018

День відкритих дверей при ХРІДУ НАДУ при Президентові України

21.04.2018 учні 11-го класу відвідали День відкритих дверей факуьтету соціально-економічного управління ХРІДУ НАДУ при Президентові України
11 квіт. 2018

Відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування

10 квітня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи №48 відбувся відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування на тему: «Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при виникненні пожежі» для керівників закладів загальної середньої освіти Основ’янського району.
6 квіт. 2018

Великодні дарунки

Напередодні Великодня всі учні школи отримали солодкі дарунки – паски – від народного депутата України А.П.Денисенка. З 3 до 10 квітня всі бажаючі мали змогу взяти участь у виставці «Великодній сувенір», яка була організована у шкільному музеї народознавства «Берегиня». Найбільш активну участь у виготовленні сувенірів та підготовці виставки взяли учні 1-Б, 2-А, 2-Б та 5-А класів. Для учнів 1-4 класів були проведені екскурсії, присвячені Великоднім традиціям українського народу.
21 бер. 2018

Захід «У дзеркалі сцени» до Міжнародного Дня театру

21 березня в ХЗОШ №48 відбувся захід «У дзеркалі сцени» до Міжнародного Дня театру. В «Театральному салоні» взяли участь учні 5-7 класів.