span188 title= ЗНО

Батьківські збори

28.09.2018 о 17.00 ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
24 вер. 2018

Екскурсія на стадіон «Металіст»

20 вересня учні 2-Б та 3-Б класів відвідали Харківський стадіон «Металіст» - наймасштабнішу спортивну споруду України. Під час екскурсії діти побували у чаші стадіону, побачили роздягальні футболістів, дізналися про історію стадіону і клубу. Наприкінці екскурсії діти мали змогу пограти у футбол на тренувальному полі дитячої футбольної академії ФК «Металіст».
21 вер. 2018

Літератуно-музикальна зустріч

20 вересня для учнів 9-А, 9-Б, 10 та 11 класів проведено літературно-музикальну зустріч "Географія мандрів Сковороди", у якій взяли участь актор, волонтер Мох Микола Іванович та голова харківського осередку Всеукраїнської організації "Просвіта" Алексєєв Ігор Геннадійович.
19 вер. 2018

Фестиваль "Сад пісень Сковороди"

15 вересня учні та вчителі нашої школи відвідали культурно-етнографічний фестиваль «Сад пісень Сковороди», який щороку традиційно проводиться у Бабаївському лісі. Але перед тим, як потрапити на свято, був пройдений цікавий маршрут, де лісові стежки вели крутими схилами, зеленими галявинами та навколо лісового озера. Крім того, у селищі Бабаї учасники походу ознайомились із старовинною історичною пам’яткою — будинком учня Г.Сковороди Якова Правицького (пізніше — будинок Щербініних). Святкову, казкову атмосферу фестивалю створювали майстри прикладного мистецтва, художники, поети, самобутні творчі колективи і талановиті виконавці Харківської області. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
18 вер. 2018

Наукові пікніки

15 вересня на алеях круглого скверу майдану Свободи вже ввосьме відбувся захід популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований при сприянні Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді. Наші учні 9-Б, 9-А та 10 класу відвідали наукове свято, де вирішували головоломки, спостерігали за експериментами та ознайомились з цікавими інтерактивними програмами провідних освітніх та наукових установ.
13 вер. 2018

Екскурсія до хлібозаводу "Кулиничі"

13.09.2018 учні 4-го класу відвідали хлібозавод "Кулиничі". Познайомилися з виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, з професією пекаря. Самі долучилися до процесу виготовлення смаколиків.
12 вер. 2018

Турнір юних математиків

11 вересня 2018 року у нашій школі відбувся районний етап турніру юних математиків, у якому взяли участь 50 учнів з 9 загальноосвітніх навчальних закладів Основ’янського району. Вітаємо команди учнів ХЗОШ №10, ХСШ №66, ХЗОШ №53, ХГ №34 та ХЗОШ №48, які здобули кращі результати! А учні ХЗОШ №10, ХСШ №66 та гімназії №34 увійшли до складу збірної команди району і візьмуть участь у міському етапі турніру. Бажаємо успіхів і перемог!
7 вер. 2018

Спортивний день у школі

Загальношкільна ранкова зарядка подарувала сьогодні і учням, і вчителям чудовий заряд бадьорості і енергії! Дякуємо всім учасникам і вітаємо команду нашої школи, яка перемогла команду ХЗОШ №41 у товариській зустрічі з футболу з рахунком 3:1!
6 вер. 2018

День фізичної культури і спорту

Увага! З нагоди Дня фізичної культури і спорту 7 вересня о 8 год. 15 хв. на подвір’ї школи планується провести загальношкільну ранкову фітнес-програму. Ранкову зарядку для учнів 3-11 класів готують спортсмени, учні нашої школи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо: Чумаченко Андрій (9-Б клас), Козлов Сергій (7-Б клас), Пліско Стас (11 клас), а також учениці 11-го класу Лихобаба Єлизавета та Дишлевич Дар’я. О 13 год.15 хв. запланована товариська зустріч з футболу між командами ХЗОШ №41 та ХЗОШ №48.
4 вер. 2018

День знань

День знань — особливе свято! 3 вересня розпочалась нова сторінка історії нашої школи. Під звуки святкової музики та гучні оплески 68 першокласників приєднались до шкільної родини і стали першими, хто почав підніматись сходинками Нової української школи! Учні 11 класу урочисто передали маленьким мешканцям Країни знань шкільний дзвоник. Педагогічний колектив школи, гості свята та батьки подарували всім учням теплі слова привітання, побажали успіхів і тільки приємних вражень у новому навчальному році! В добру путь!