29 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника

26 травня в школі відбулась урочиста лінійка, присвячена закінченню 2016-2017 навчального року. Із святом Останнього дзвоника колектив школи привітали шановні гості: Небрат Валентина Олексіївна – заступник голови адміністрації району з організаційних питань Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Гречко Олена Володимирівна – помічник народного депутата України Анатолія Петровича Денисенка, Мацак Олексій Ігорович – депутат Харківської обласної ради, Шевченко Тетяна Миколаївна – депутат Харківської міської ради, Гонська Світлана Олегівна – методист Управління освіти Основ’янського району Харківської міської ради Харківської області, Бруєв Сергій Васильович – голова спілки ветеранів сел. Жихір, ветеран бойових дій в Афганістані. На лінійці були підведені підсумки навчального року, всі присутні привітали учнів 11-А класу із завершенням шкільного навчання і Останній дзвоник оголосив початок літніх канікул.
15 трав. 2017

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху 12 травня учні 3-4-х класів зустрілись із працівниками патрульної поліції. Учні початкової школи разом із шкільною командою ЮІР та працівниками поліції повторили головні правила безпеки для пішоходів при переході проїжджої частини дороги та правила поведінки для пасажирів автотранспорту.
11 трав. 2017

Про можливість навчання випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів в університеті міста Домброва Гурнича (Польща).

Департамент освіти Харківської міської ради інформує про можливість навчання випускників 11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів в університеті міста Домброва Гурнича (Польща). Для отримання учнями та їх батьками додаткової інформації звертатися за посиланням www.scholarships.wsb.edu.pl.
11 трав. 2017

Вітаємо призерів міського конкурсу проектів «Якби мером був я»!

Вітаємо дівчат 8-Б класу Геращенко Дар’ю та Світличну Дарину із отриманням диплому ІІІ ступеня у міському конкурсі проектів «Якби мером був я» Школи розвитку «Мер міста»! 11 травня 2017 року на базі Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова у фінальному етапі конкурсу дівчата представили нашу школу із соціальним проектом «Збереження національних традицій Слобожанщини» слухачам Школи розвитку «Мер міста» та журі конкурсу, до якого увійшли професори, доценти, завідувачі та викладачі провідних кафедр університету, фахівці Центру довузівської підготовки та кар’єри, члени ради молодих вчених. Бажаємо дівчатам активності, натхнення, творчих успіхів та нових перемог!
28 квіт. 2017

Спогади про Другу світову війну

26 квітня в школі відбувся захід «Спогади про Другу світову війну», присвячений Дню Перемоги над нацизмом. Учні 6-А та 6-Б класів зустрілись із головою ветеранської організації Основ’янського району полковником Шашкіним Володимиром Івановичем, із ветераном праці, почесним залізничником Марусенко Василем Михайловичем, з головою спілки ветеранів сел. Жихір, полковником авіації, учасником бойових дій в Афганістані Бруєвим Сергієм Васильовичем та із мешканкою сел. Жихір Красіковою Світланою Олександрівною. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів та про необхідність зберігати мирне життя. Дітям було дуже цікаво поспілкуватись із Світланою Олександрівною, яка поділилась спогадами про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників та про те, що з 30 серпня 1943 року, з 7-річного віку і все життя вона доглядає за могилою, де поховано захисника України.
21 квіт. 2017

Міський конкурс інсценованої пісні "Голос миру"

20 квітня учні нашої школи взяли участь у міському конкурсі інсценованої пісні "Голос миру" на базі Харківської спеціалізованої школи №162 в рамках відкриття Фестивальної весни Харківської міської організації учнівського самоврядування. Дякуємо всім дівчатам за успішний та яскравий виступ: Канцедал Яні, Лихобабі Єлизаветі (9-А), Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Степановій Насті, Янигіній Вікторії (6-Б), Варіч Марії, Редіній Карині (4-А), Третяк Насті, Світличній Вікторії (4-Б), Лисенко Анжелі (6-А), Копцевій Діані (5-Б), Дишлевич Тетяні (7-А), Мірошниченко Наталії (7-Б)!
13 квіт. 2017

Великодні дарунки

12 квітня всі учні школи отримали солодкі дарунки до свята Великодня - паски - від народного депутата України А.П.Денисенка. З 10 до 14 квітня всі бажаючі мають змогу взяти участь у виставці "Великодні дарунки" у шкільному музеї народознавства "Берегиня", де представлені пасхальні сувеніри. Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Філатової Наталії Олегівни провели у музеї екскурсії для учнів 1-4 класів, присвячені Великоднім традиціям українського народу.
10 квіт. 2017

Фестиваль дружин юних пожежних

7 квітня команда нашої школи отримала диплом ІІІ ступеня у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних! Призове місце вибороли: Варич Карина, 6-Б; Ніколаєнко Юлія, 6-Б; Токаренко Сніжана, 6-Б; Богдан Валерія, 7-А; Лихобаба Валерія, 9-А. Вітаємо дівчат і бажаємо нових перемог!
6 квіт. 2017

Районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

5 квітня шкільна команда "Патруль" представила школу на районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Вітаємо команду з гарним та бадьорим виступом! Дякуємо всім учасникам змагань: Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Токаренко Сніжані, Троценко Дарині (6-Б), Зозулі Андрію, Луценко Володимиру, Богдан Валерії (7-А); Галаніну Даниїлу та Семенному Владиславу (7-Б); Канцедал Яні, Лихобабі Валерії та Лихобабі Єлизаветі (9-А)!
31 бер. 2017

Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

Учні школи взяли участь у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" і повторили правила дорожнього руху для пішоходів.