Вітаємо з перемогою!

31 січ. 2024
Справжній професіонал, мобільна, амбітна, готова втілювати в життя нову українську освіту. Все це про Дар'ю Михайлівну Федяй - вчителя фізики у ХЛ №48 та учасницю щорічного конкурсу "Учитель року-2024". Кожен рік конкурс об’єднує творчих, відкритих до нових знань, налаштованих ділитися своїми надбаннями вчителів. Позаду залишилися етапи конкурсних випробувань, які були сповнені неповторними подіями, яскравими емоціями та професійними випробуваннями. І ось, довгоочікувана перемога! Дар'я Михайлівна стала лауреатом міського конкурсу "Учитель року-2024" у номінації "Фізика". Вона продемонструвала невичерпне терпіння, уміння долати виклики, надзвичайне почуття гумору, кмітливість та винахідливість, комунікабельність, щиру любов до дітей, непохитну здатність зберігати спокій і посміхатись навіть у той момент, коли це неможливо. Дар'я Михайлівна справжній професіонал своєї справи, яка щоденно творить майбутнє країни, адже виховувати людину – означає визначати долю нації. Вітаємо Вас з перемогою і зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових знахідок та подальшого професійного розвитку!