8 груд. 2023

Міжнародний день прав людини

10 грудня міжнародна спільнота відзначає День прав людини. Саме у цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини – перший універсальний міжнародний акт з прав людини. Напередодні цієї дати класні керівники 3-4-х класів провели виховні години під назвою "Я маю право..." Сьогодні Україна, як і весь світ, зіштовхнулася із особливою жорстокістю та неповагою до прав людини. Тому як ніколи суспільство має згуртуватися для досягнення спільної мети – захисту прав людини та створення сприятливих та безпечних умов життя в усьому світі.
7 груд. 2023

Студентки Монреаля

В Україні триває Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства", яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 25 листопада по 10 грудня. 6 грудня – День вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми. Учні 10 -А класу також вшанували пам'ять розстріляних жінок і прослухали онлайн виховну годину "Вони були феміністками".
7 груд. 2023

День Святого Миколая

День святого Миколая у грудні розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике свято і улюблений день дітлахів, які традиційно отримують "від Миколая" солодощі й подарунки. 6 грудня діти пільгового контингенту ХЛ №48 завітали до районного свята, організованого Харківським міським головою І. Тереховим. Звичайно, яке ж свято без подарунків, а ще без великої казкової вистави!
6 груд. 2023

З Днем Збройних Сил України!

Вітаємо зі святом наших захисників і захисниць України! Сьогодні не просто свято наших Збройних Сил, це свято мужності, самопожертви і відданості. За кожний день, проведений на службі, за кожний важкий момент, за кожну варту, ви повинні знати - ми пишаємося вами! Всі ми пам'ятаємо та шануємо кожного Героя, що віддає своє серце, захищаючи рідну землю. Слава Збройним Силам України! Слава нашим Героям! Слава Україні!
6 груд. 2023

Вітаємо з Днем Святого Миколая!

Учні та педагогічний колектив Харківського ліцею №48 вітає усих зі святом! Нехай Миколай принесе до Вашої хатини мир і щастя у родину! Щоб в житті усе велося і добро щодня лилося. Щоб від цього дня Миколи жили Ви в добрі й любові. Щоб не знали ні бід-горя у бурхливім життя морі. Щоб пишався вами край, а найбільше — Миколай. Бо він любить всіх, хто в мирі, в згоді, в правді, неспесивий. І до тих він уночі несе звабні калачі, Ще й цукерки і цукати, щоб солодко було спати!

Підписання Меморандуму

5 грудня учні 11-А класу ХЛ №48 стали свідками важливої події - підписання Меморандуму про співпрацю між Адміністрацією Основ'янського району та 5 батальйону Національної гвардії. Для підлітків було підготовлено декілька локацій: Домедична допомога, Мінна безпека та Вогнева підготовка. Звичайно ж не обійшлось без цікавих запитань, на які старшокласники отримали грамотні та змістовні відповіді. Було дуже цікаво!
5 груд. 2023

З Днем Святого Миколая!

День святого Миколая у грудні розпочинає цикл зимових свят в Україні. Це велике церковне свято і улюблений день дітлахів, які традиційно отримують "від Миколая" солодощі й подарунки. Після переходу Православної церкви України на новоюліанський календар нова дата дня Святого Миколая — 6 грудня. І ось напередодні улюбленого свята учні 5-х класів ХЛ №48 підготували незабутню казку-феєрію "Святий Миколай прийшов до нас у гості". А ось глядачами були наші наймолодші - першокласники!
5 груд. 2023

Таємний Миколай

Ми продовжуємо допомагати захисникам і кожного дня працюємо на Перемогу. Цього разу з 28 листопада по 05 грудня пройшла благодійна акція "Таємний Миколай" на підтримку ЗСУ. Активну участь в акції взяли учні нашого ліцею, вчителі та небайдужі мешканці мікрорайону. Безліч коробків, коробочок, пакуночків зібрали для привітань від таємного Миколая хлопців на передовій. Коробки та пакунки наші дітлахи прикрасили привітаннями та побажаннями. І вже сьогодні наш таємний Миколай поспішає привітати хлопців з ТрО 127, 228 та 226 батальйонів. У такий складний час ми всі добре розуміємо, що наша згуртованість та єдність – це справжня зброя, перед якою не встоїть жоден ворог. Кожна спільна справа на допомогу фронту – це ще один крок до Перемоги. Гуртуємось, координуємо наші сили, допомагаємо ЗСУ і все буде Україна!
4 груд. 2023

Міжнародний день волонтера

Щороку 5 грудня відзначають Міжнародний день волонтерів. Волонтерство - це покликання. Небайдужість до чужої біди, співпереживання, особливий спосіб мислення. Це те, що гуртує волонтерів та веде їх вперед. Саме завдяки волонтерам сотні тисяч людей і тварин по всьому світу отримують необхідну допомогу.
4 груд. 2023

Міжнародний день людей з інвалідністю

Відзначаючи Міжнародний день інвалідів, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Для них мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.