30 жовт. 2017

Екскурсія до Харківського історичного музею ім. М.Ф.Сумцова учнів 5-А класу

27 жовтня 2017 року учні 5-А класу побували на екскурсії в Харківському історичному музеї ім. М.Ф.Сумцова. Учні дізналися, що Харківський історичний музей веде свій початок від заснованого у 1920 р. музею Слобідської України ім. Г.С.Сковороди. Його організатором і першим директором був вчений і громадський діяч, академік АН України. М.Ф. Сумцов. Нині музей є обласним науково-методичним центром, має одне з найбільших в Україні зібрань, що нараховує понад 255 тис. пам’яток.
27 жовт. 2017

27 жовтня відбулася екскурсія учнів 6-х класів "Вечори на хуторі. Диканька-Гоголеве-Проні" по мальовничим місцям, де народився і жив Микола Гоголь, де діє єдиний в Україні музей весілля.

Екскурсія 2-Б на завод Малишева

19 жовтня відбулася екскурсія учнів 2-Б класу до музею завода ім. В.О.Малишева. Ця подія запам'ятається дітям своєю інформативністю, цікавою розповіддю екскурсовода та отриманими призами за правильні відповіді.

День козацтва в 2-Б

14 жовтня у 2-Б класі відбувся захід, присвячений Дню Українського козацтва. Учні поповнили свої знання про козаків, їх побут. Вчилися пояснювати прислів'я і танцювати гопак. Наприкінці батьки пригостили дітей смачним караваєм.

Екскурсія

14 вересня учні 2-Б класу відвідали страусину ферму у селищі Високий Харківського району. Діти дізналися про африканських страусів, побачили цікаві види птахів: цесарок, павичів, фазанів. Мали змогу поспостерігати за єнотами.
26 жовт. 2017

Полтава – це кохання з першого погляду!

26.10.2017 року відбулася навчальна екскурсія для учнів 5-11 класів "Полтава літературна"
20 жовт. 2017

Виставка «Осіння казка»

19-20 жовтня учні початкових класів підготували виставку яскравих робіт на тему «Осіння казка». Овочі та знайомі рослини, прикрашені осінніми фарбами, в роботах дітей перетворились у казкових мешканців лісу та на казкові пейзажі.
19 жовт. 2017

Правила пожежної безпеки від Національного університету цивільного захисту України

18 жовтня 2017 року, з метою покращення знань та практичних навичок щодо пожежної безпеки, для проведення лекції до школи були запрошені викладачі Національного університету цивільного захисту України. Для педагогічного колективу, технічного персоналу і старшокласників на високому професійному і, водночас, доступному рівні була проведена лекція-навчання з питань пожежної безпеки, порядку дій у надзвичайних ситуаціях та відпрацьовані навички застосування засобів пожежогасіння.
18 жовт. 2017

Урок мужності «Перемога в серцях поколінь»

17 жовтня, напередодні 73-Ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, до школи завітали: старший штурман-випробувач, голова осередку ветеранів м/р Жихір, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович та Голова ради ветеранів Основ’янського району полковник Шашкін Володимир Іванович. Гості нагадали учням про страшні події часів Другої світової війни, про етапи звільнення України та міста Харкова від загарбників у 1943-1944 роках. Льотчики поділились із учнями спогадами про військову службу і наголосили, що мирне життя – це найцінніше, що є у світі.
17 жовт. 2017

"Сімейний оберіг"

13 жовтня на честь Дня Українського козацтва у шкільному музеї народознавства «Берегиня» актив шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна" організував проведення виставки «Сімейний оберіг». У виставці взяли участь всі бажаючі – учні, батьки та вчителі – і представили на ній предмети декоративно-ужиткового мистецтва, рушники, вишиванки, старовинний одяг. Учениці 9-А (Чаговець Валерія та Котляр Дарина) та 10-А класів (Лихобаба Єлизавета) розповіли учням 1-4 класів легенду про український рушник, про українські національні традиції, мистецтво Слобожанщини та традиції українського козацтва.