16 лют. 2018

Майстер-клас з виготовлення піцци

З нагоди Дня святого Валентина учні 6-А класу відвідали кафе "Ромашка", де відбувся майстер-клас з виготовлення піцци, а також веселі конкурси, ігри, танці.
14 лют. 2018

Заходи тижня початкової школи

За планом тижня початкової школи 13 лютого було проведено літературний фестиваль "Країна моя неозора" та години народознавства "Народні дитячі забавки".
13 лют. 2018

Відбір підручників для 5 класу

13.02.2018 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому учителі школи обирали підручники для 5 класу із переліку запропонованого Міністерством освіти і науки України.
13 лют. 2018

Тиждень початкової школи

12 лютого у нашій школі розпочався тиждень початкової школи.
8 лют. 2018

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!!

Учениця 9-Б класу Тихоненко Аліса посіла І місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Щиро вітаємо Алісу з новою перемогою! Бажаємо витримки і впевненості на шляху до нових звершень!
8 лют. 2018

Профілактичні бесіди "Правда про наркотики"

8 лютого фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району із залученням лекторів ХМГО «Фонд рятування дітей та підлітків від наркотиків» провели у школі профілактичні заходи для учнів 3-4 та 8-9 класів на тему: «Правда про наркотики».
7 лют. 2018

День безпечного Інтернету

6 лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету. З метою нагадати учням про правила безпечного користування мережею Інтернет в школі були проведені класні години під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
1 лют. 2018

ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Яскравим та веселим святом інсценованої української пісні закінчили сьогодні відзначення в нашій школі Дня Соборності України!
30 січ. 2018

Пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно.
29 січ. 2018

«УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2018».

25 січня 2018 року у Основ’янському районі відбулося свято вшанування учасників та переможців районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2018».