26 груд. 2016

Новорічна вистава-мюзикл "Чарівний замок"

24 грудня учні 1-4 класів відвідали новорічний дитячий мюзикл "Чарівний замок" у ХНАТОБі ім. М.Лисенка.
23 груд. 2016

Новорічні солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

23 грудня учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Начальник Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Нижник Олександр Степанович вручив дітям подарунки від Харківського міського голови та привітав всіх із новорічними святами і початком канікул.
19 груд. 2016

Урочисте свято на честь 50-річного ювілею школи

16 грудня в школі відбулось урочисте свято на честь 50-річного ювілею школи.
22 лист. 2016

Предметні олімпіади

Учні школи беруть активну участь у ІІ етапі предметних олімпіад.
14 лист. 2016

Відвідування виставки "Освіта Слобожанщини" та навчання за кордоном - 2016 р.

Участь учнів 11-А класу у Х ювілейній міжнародній спеціалізованій виставці "Освіта Слобожанщини" та навчання за кордоном - 2016 р.
25 жовт. 2016

Екскурсія у Тростянець

24 жовтня 50 учнів нашої школи відправилися на 12-годинну екскурсію до м.Тростянець Сумської області.
22 жовт. 2016

Осінні канікули!!!

З 24 жовтня 2016 року розпочалися канікули, які триватимуть до 30 жовтня 2016 року. Навчальний процес розпочнеться 31 жовтня 2016 року.
20 жовт. 2016

Про правила безпеки дорожнього руху

20 жовтня в рамках проведення Тижня безпеки напередодні осінніх канікул актив шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна" нагадав учням правила безпеки.
19 жовт. 2016

"Любимо й пишаємось нашим ми народом, Україною і своїм козацьким родом"

Працівники Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 разом із активом учнів та класним керівником 8-Б класу Філатовою Н.О., провели для учнів 5-х класів етнографічний вернісаж, присвячений Дню українського козацтва та Дню захисника України.
12 жовт. 2016

День захисника України

День захисника́ Украї́ни — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. З 2015 року є державним святом і неробочим днем.