1 груд. 2023

Всесвітній день боротьби зі СНІДоМ

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна нагода привернути увагу суспільства до проблем ВІЛ-інфікованих та замислитись над тим, як запобігти поширенню хвороби. Заходи, що традиційно проводяться в цей день, традиційно відбуваються із символом – Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу. Наші майбутні випускники не стали виключенням і також долучились до тематичних заходів та закликали до толерантного ставлення до людей, яких торкнулася проблема ВІЛ/СНІДу.
30 лист. 2023

Обережно! Кір!

Кір — одне з найбільш відомих захворювань у світі. Вірус може жити в повітрі та на поверхнях до 2 годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Хвороба небезпечна для всіх невакцинованих людей, особливо для дітей до року. Підлітки та дорослі, які раніше не хворіли на кір та не були вакциновані, також є вразливими до захворювання. У дорослих і дітей, молодших року, кір зазвичай має набагато тяжчий перебіг. Головна причина цього — недостатнє охоплення щепленнями.
30 лист. 2023

День подяки

Сьогодні ми хочемо подякувати тим, кому небайдуже і нестрашно! Тим, хто стоїть на варті захисту нашої країни! Ми хочемо сказати "Дякую!" нашим захисникам! Своє почуття подяки наші дітлахи вирішили передати через свої чудові малюнки. Кожен з них - це уособлення сили і відваги. Дякуємо за можливість жити вільними у вільній країні!
29 лист. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо переможців олімпіади з історії! ІІ місце - Терещенко Єва, ІІІ місце - Страшевський Єгор
28 лист. 2023

Уроки доброти

"Добро та українські серця сильніші за війну та жорстокість" - це довели вчителі та учні нашого ліцею. Адже сьогодні - Всеукраїнський день добрих справ Щедрий вівторок — це день, коли віддаєш і дбаєш про інших. Уроки доброти для наймолодших школярів були присвячені нашим чотирилапим друзям, бо за кожним уроком криється небайдужість вчителя та дітей до долі тварин, обговорення реалій сьогодення чотирилапих та конкретні кроки допомоги тваринам на вулицях та в притулках. Щедрий вівторок - це день, який надихає мільйони людей робити добрі справи та популяризує культуру благодійності. Зараз всі ми — українці на власному досвіді відчули, як важливо підтримувати та допомагати.
28 лист. 2023

Вітаємо з перемогою!

24-26 листопада у м. Рівне відбувся Відкритий Всеукраїнський турнір з тхеквондо ВТФ "Діти України". Участь брали як хлопці так і дівчата з різних куточків нашої країни. Для багатьох це були перші виїзні змагання, перший досвід, але це їм не завадило взяти свою першу медаль. Так, однією із переможниць стала учениця 6-А класу Харківського ліцею №48 Боєва Марія. Віна додала "золото" у скарбничку збірної Харківщини. Бажаємо Марійці подальших перемог, завжди викладатися на повну і досягати своєї мети.
27 лист. 2023

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітаємо ученицю 11-А класу Кириченко Таїсію з почесною бронзою у написанні олімпіади з географії! Бажаємо всім переможцям та учасникам, а також їх учителям-наставникам подальших перемог! Працюємо на освітній фронт!
25 лист. 2023

Свічка пам'яті

В Україні пам'ять жертв Голодомору вшановують щороку в четверту суботу листопада. Долучіться сьогодні о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору 1932-1933 років. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні 25 листопада о 16:00.
24 лист. 2023

Голодомор

День пам'яті жертв Голодомору присвячений мільйонам українців, які стали жертвами організованого сталінським режимом штучного голоду. Напередодні цієї трагічної дати для учнів 10-11 класів було проведено урок-спомин "Твій біль, Україно". Голодомор 1932-1933 років - це не розділ історії, це трагічна сторінка минулого у величезної кількості українських сімей, про яку не потрібно забувати.
23 лист. 2023

Вітаємо переможців олімпіад!

Вітаємо ученицю 11-А класу Романенко Вероніку, яка посіла ІІ місце в районній олімпіаді з екології. Бажаємо успіхів та подальших перемог!