19 вер. 2016

Освітній проект «Ніч Науки у Харкові - 2016»

У рамках проведення Тижнів Німеччини в Україні 24 вересня 2016 року в нашому місті пройде «Ніч Науки». Цей освітній проект реалізується з 2013 року під патронатом міського голови Геннадія Кернеса. Цього року у проекті візьмуть участь 17 вищих навчальних закладів і Харківський планетарій імені Юрія Гагаріна. Вузи відкриють свої двері для всіх бажаючих з 16.00 до 22.00.
15 вер. 2016

"Наукові пікніки"

17 вересня 2016 року з 13-00 до 17-00 в саду ім. Т.Г.Шевченка відбудеться презентація соціального проекту «Наукові пікніки». Вхід вільний, участь безкоштовна.
14 вер. 2016

Спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту.

9 вересня До Дня фізичної культури і спорту в школі проведено загальношкільне спортивне свято «Ми обираємо здоровий спосіб життя!», презентацію шкільних гуртків та товариську зустріч з футболу між командами 41-Ї та 48-Ї школи.
1 вер. 2016

День знань

Навчальний рік розпочався у школі яскравим урочистим святом Першого дзвоника та уроками, присвяченими 25-річчю незалежності України. У 1-4 класах проведені уроки за темами:"Квітуча Україна", "Ми живемо на Україні", у 5-11 класах: "З любов"ю до України", "Щоб у серці жила Батьківщина".
17 серп. 2016

Зустріч учнів із вчителями

Шановні батьки та учні ХЗОШ № 48! 22.08.2016 о 10:45 біля пам’ятника у селищі Жихір відбудеться траурна панахида, присвячена 73-ій річниці визволення міста Харкова від фашистських загарбників. О 9:45 - зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області за адресою вул. Тернопільська, 19. Адміністрація школи
11 серп. 2016

Колегія МОН затвердила оновлені навчальні програми для 1-4 класів

4 серпня 2016 року Колегія Міністерства освіти і науки України затвердила 13 оновлених та “розвантажених” навчальних програм для школярів 1-4 класів, за якими діти навчатимуться вже з 1 вересня.
1 лип. 2016

Завдання ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків (2016/2017 навчальний рік).

На офіційному сайті Департаменту освіти Харківської міської ради розміщено завдання фінального етапу ХV Всеукраїнського турніру юних інформатиків, проведення якого планується у жовтні-листопаді 2016 року.
15 черв. 2016

Звітний концерт хорового ансамблю "Перлини"

15 червня відбувся звітний концерт хорового ансамблю "Перлини". Учасники колективу представили своїм батькам, вчителям і друзям пісні, над якими вони працювали протягом навчального року.
13 черв. 2016

День казок

Сьогодні у літньому пришкільному таборі "Веселка" був проведений День казок. Вихователі, батьки та діти підготували яскраві костюми, діти старанно вивчили тексти і кожен загін представив свою казку.
9 черв. 2016

Лекція поліції у школі

09.06.2016 до школи завітали праціваники патрульної поліції та провели лекцію для вихованців табору.