Освітній процес

Структура навчального року

Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту», власного Статуту, встановлюється наступна структура 2018/2019 навчального року.

Навчальний рік розпочинається 1 вересня 2018 року у День знань і закінчується не пізніше 1 липня 2019 року.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 28 грудня 2018 року,

ІІ семестр – з 14 січня по 24 травня 2019 року.

Навчальний рік закінчується проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої шкіл.

Державна підсумкова атестація учнів 4-х, 9-х, 11-х класів буде проводитись відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 30.12.2014 № 1547, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 14.02.2015 № 157/26602.

За рішенням педагогічної ради  навчальна практика та навчальні екскурсії будуть проводитись упродовж навчального року.

Упродовж навчального року для учнів будуть проводитись канікули обсягом не менше 30 днів: орієнтовно,

осінні – з 22 по 28 жовтня 2018 року,

зимові – з 29 грудня 2018 року по 13 січня 2019 року,

весняні – з 25 березня по 31 березня 2019 року.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватись структура навчального року та графік учнівських канікул, зокрема, можуть проводитись для учнів 1-го класу додаткові тижневі канікули.

Режим роботи ХЗОШ №48: п'ятиденний навчальний тиждень, одна зміна.