7 черв. 2018

Вітаємо з закінченням 9 класу!

07.06.2018 відбулася урочиста лінійка, присвячена видачі свідоцтв про базову загальну середню освіту.
6 черв. 2018

Спортивні змагання серед вихованців табору "Ерудит"

6 червня в таборі «Ерудит» пройшли спортивні змагання, присвячені Дню Конституції України. Загони змагалися у своїх вікових категоріях у різних спортивних змаганнях
5 черв. 2018

Екскурсія до аероклубу ім. В.С.Гризодубової

5 червня вихованці табору «Ерудит» відвідали аероклуб ім. В.С.Гризодубової. На території аероклубу була проведена цікава екскурсія!
1 черв. 2018

Зарахування до 1 класу 2018/2019 н.р.

01.06.2018 відбулося зарахування дітей до 1-х класів 2018/2019 н.р.
1 черв. 2018

Поїздка до СК "Металіст" та конкурс малюнків "Безпека на воді"

30 трав. 2018

Вихованці табору відвідали прак ім.Артема

30 травня вихованці табору "Ерудит" відвідали парк ім. Артема. На території парку діти розважалися на атракціонах та весело проводили час.
30 трав. 2018

Міський конкурс “Молода людина року — 2017”

29 травня відбулось нагородження учасників районного етапу міського конкурсу “Молода людина року — 2017”. Щиро вітаємо успішного спортсмена, кандидата у майстри спорту, учня 10-А класу Пліска Станіслава, який отримав диплом ІІ ступеня у номінації “Учні загальноосвітніх навчальних закладів”! Бажаємо успішного навчання, нових спортивних досягнень і перемог!
29 трав. 2018

Відкриття пришкільних таборів відпочинку “Веселка” та “Ерудит”

29 травня учні школи активно та весело розпочали свій відпочинок у літніх пришкільних таборах “Веселка” та “Ерудит”. Спортивні ігри, прогулянки лісовими стежками, творчі конкурси подарували всім бадьорість і гарний настрій.
25 трав. 2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

25 травня 2018 року відбулося свято "Останнього дзвоника"
17 трав. 2018