13 жовт. 2017

“Ми - діти козацького роду”

13 жовтня на честь Дня Українського козацтва та Дня захисника України в школі були проведені змагання “Ми - діти козацького роду”.

Відвідування Національної академії Національної гвардії України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, учні 11-А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України та ознайомились із особливостями військової служби, зброєю, технікою та підготовкою курсантів.
13 жовт. 2017

Вітаємо призерів інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?"»!

11 жовтня учні школи взяли участь у відбірковому турнирі Чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. гри «Що? Де? Коли?» серед загальноосвітніх шкіл Основ’янського району. Дякуємо команді «Розумні Сови» за успішний дебютний виступ у молодшій віковій групі! У складі команди працювали: капітан команди Шавріна Маргарита, 8-Б; Пасько Софія, 8-Б; Марченко Кристина, 8-Б; Давиденко Дарина, 7-А; Капітулін Максим, 7-Б; Світличний Дмитро,7-Б; Ніколаєнко Юлія,7-Б та Мінькова Катерина, 7-Б. А шкільна команда «Libertatem» («Незалежність») отримала диплом ІІІ ступеня серед команд старшої вікової групи! Призове місце вибороли: Тихоненко Аліса (капітан), 9-Б; Світлична Дарина, 9-Б; Чаговець Валерія, 9-А; Котляр Дарина, 9-А; Пліско Станіслав, 10-А. Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових успіхів та перемог!
9 жовт. 2017

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Закінчився І тиждень Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Бібліотека - за здоровий спосіб життя». В рамках Всеукраїнського місячника учні 3- Б класу відвідали філію №41 масової бібліотеки і ознайомилися з виставкою книг « Здоровий дух дає здорове тіло».Бібліотекар філії Філіпенко Л.Л. познайомила учнів з новинками літератури про здоровий спосіб життя. А на початку тижня відбувся конкурс «Склади слова». У конкурсі брали участь учні 1-9 класів. Охочих було багато, але призи одержали не всі. Перемогли учні 4- А класу!
29 вер. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

З нагоди професійного свята – Дня працівника освіти за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління педагоги школи отримали відзнаки.
21 вер. 2017

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

20.09.2017 відбулись загальношкільні батьківські збори. Під час яких батьки взяли активну участь в обговоренні питань пов'язаних з організацією навчання та перебування дітей в школі.
15 вер. 2017

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО - 2018

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня. 8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: – українську мову і літературу; – математику або історію України (на вибір учасника); – ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
9 вер. 2017

Спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту

У другу суботу вересня у державі відзначають День фізичної культури і спорту. 8 вересня у школі проведено загальношкільне спортивне свято "Ми - за здоровий спосіб життя!". У програмі свята свою майстерність показали вихованці циркової студії, відбулась презентація секції олімпійського тхеквондо, шкільного хорового ансамблю "Перлини" та товариська зустріч зфутболу між командами ХЗОШ №48 та ХЗОШ №41 (Фотозвіт у розділі "Фотогалерея").
6 вер. 2017

День знань

2017-2018 навчальний рік розпочався в школі урочистим святом Першого дзвоника та уроками, присвяченими цінностям Європейського Союзу: "Історія Європейського Союзу", "Символи Європейського Союзу", "Європа - наш цивілізаційний вибір", "Ми - діти європейської родини".
28 серп. 2017

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАДАЛО ШКОЛАМ ПЕРЕЛІКИ ПРОГРАМ І ЛІТЕРАТУРИ

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання в школах з навчанням мовами національних меншин.