4 серп. 2017

Лілія Гриневич: МОН планує перевірити скільки справних комп’ютерів у школах та де вони встановлені

У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але нема повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.
28 лип. 2017

Проект Державного стандарту початкової освіти

Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти. Документ оприлюднено на сайті відомства.
21 лип. 2017

Про типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Рішенням Колегії МОН від 22 липня 2017 року, протокол № 5/3-2, схвалено типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаються).
14 лип. 2017

Коментар МОН щодо оновлених програм 5-9 класів

Коментар Міністерства освіти і науки щодо оновлених програм 5-9 класів, які були затверджені відповідним наказом відомства № 804 від 07 червня 2017 року. Міністерство освіти і науки оприлюднило 40 оновлених навчальних програм для 5-9 класів. Головні зміни – орієнтація на результат навчання, а не на зміст, впровадження компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній.
7 лип. 2017

Триває ремонт та підготовка школи до нового навчального року

Під час літніх канікул школа готується до нового навчального року, триває ремонт рекреацій та кабінетів.
27 черв. 2017

28 червня-День Конституції України!

День Конституції України віідзначається щорічно 28 червня в день прийняття Верховною Радою України Основного Закону України. Святковий неробочий день в Україні відповідно до ст. 73 Кодексу законів про працю
26 черв. 2017

Випускний вечір 2017

24.06.2017 року 21 випускник 11 класу нашої школи отримав атестат про повну загальну середню освіту. Вітаємо!
24 черв. 2017

25 червня День молоді

День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня відповідно до Указу Президента України № 323/94 від 22.06.1994 р.
16 черв. 2017

Закриття пришкільного табору

16.06.2017 відбулося закриття пришкільного табору "Веселка" та "Ерудит". За час перебування в таборі оздоровилося 184 дитини. Швидко промайнули дні активного відпочинку дітей у пришкільних таборах. До нових зустрічей!
29 трав. 2017

Відкриття пришкільного табору

29.05.2017 року відбулося відкриття пришкільного табору "Веселка" (відпочинкова зміна) та "Ерудит" (відпочинкова зміна з екологічною направленістю)