span188 title= ЗНО

9 жовт. 2018

Вітаємо Геращенко Дар'ю - призера районного етапу фестивалю ораторського мистецтва

08.10.2018 відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва " Я знаю: мова мамина свята, в ній вічній нескінченний дух народу".
5 жовт. 2018

Всеукраїнський урок доброти

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня колектив школи долучився до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». У 15 класних колективах були проведені уроки доброти на тему гуманного та відповідального ставлення до тварин за конспектами, схваленими МОН України.
5 жовт. 2018

Загальношкільна лінійка

4 жовтня на шкільній лінійці директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна підвела підсумки шкільних конкурсів та вручила призи переможцям конкурсу зі збору макулатури, конкурсу фоторобіт «Я і мій домашній улюбленець», присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин, та конкурсу ораторського мистецтва.
3 жовт. 2018

Фестиваль ораторського мистецтва

03.10.2018 пройшов фестиваль ораторського мистецтва "Я знаю: мова мамина свята, в ній вічній нескінченний дух народу".
3 жовт. 2018

Екскурсія до Дніпра

Учні старших класів 27 вересня відвідали місто Дніпро.
2 жовт. 2018

Уроки мужності

Першого жовтня з нагоди Дня партизанської слави в школі проведені Уроки мужності за участю представника ветеранської організації Основ’янського району Іхненка Миколи Петровича та голови ветеранської організації полковника авіації Шашкіна Володимира Івановича.
1 жовт. 2018

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2019

29 вер. 2018

Загальношкільні батьківські збори

28 вересня відбулись загальношкільні батьківські збори. Директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна доповіла присутнім про підсумки роботи колективу школи у 2017-2018 навчальному році, основні завдання у роботі школи у 2018-2019 навчальному році. Батьки взяли активну участь в обговоренні питань, пов'язаних з організацією навчання та перебування дітей в школі.
29 вер. 2018

Осінній благодійний ярмарок

28 вересня в школі проведено осінній благодійний ярмарок. Останні п'ять років проведення таких ярмарків в школі вже стало традицією, але вони проводились лише на свято Масляної. Дякуємо всім вчителям, учням та їх батькам за найактивнішу участь у підготовці і проведенні благодійного ярмарку!
28 вер. 2018

100 років з дня народження Василя Сухомлинсько

28 вересня 2018 року виповнилося 100 років з дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.