23 січ. 2018

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ "ШКОЛИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ" 2 ЛЮТОГО о 14.00.
23 січ. 2018

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

22 січня в школі відбулася зустріч батьків майбутніх першокласників з адміністрацією та вчителями початкової школи.
18 січ. 2018

ПРО ПІДГОТОВКУ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 10 КЛАСУ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ!

Про підготовку підручників для 10 класу закладів загальної середньої освіти!

ПРОБНЕ ЗНО 2018

Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році
10 січ. 2018

Екскурсія на хлібозавод «Кулиничі»

4 січня учні 4-А класу відвідали хлібозавод «Кулиничі». Екскурсія виявилась цікавою та корисною. Учасники екскурсії подивились фільм про історію народження хліба та про діяльність заводу, познайомились із процесом виробництва хлібобулочних виробів, взяли участь у конкурсах, побували у ролі маленьких пекарів та почаювали з виробами власного приготування.

Екскурсія "Харків святковий"

4 січня учні 5-А та 5-Б класів побували на екскурсії «Харків святковий»: відвідали святкові виставки, побачили казкові новорічні ялинки і отримали багато нових яскравих вражень.
2 січ. 2018

Новорічна музикальна вистава для учнів 5-11 класів

29 грудня в школі відбулась новорічна музикальна вистава "Різдвяне диво". У яскравій новорічній виставі взяли участь учні 1-11 класів, шкільний хоровий ансамбль "Перлини" та спеціально запрошений танцювальний колектив "Торнадо" (ЦДЮТ №7).
2 січ. 2018

Відвідування Харківського дельфінарію "Немо"

29 грудня учні школи відвідали Харківський дельфінарій. Дельфіни і білі кити своїми танцями, піснями, цирковими трюками розважили не тільки дітей, але і Снігову Королеву.
30 груд. 2017

Новорічне свято у ПК Основ’янського району

30 грудня учні пільгових категорій відвідали новорічніу виставу у ПК Основ’янського району. Із Новим роком та Різдвом дітей привітала голова Адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради Ганна Олександрівна Головчанська. Діти взяли участь у веселих змаганнях та отримали солодкі новорічні подарунки.
27 груд. 2017

Новорічне свято для учнів 1-4 класів

26 грудня 2017 року учні 1-4 класів взяли участь у веселому новорічному святі. Учні 5-11 класів у ролі казкових героїв майстерно представили молодшим друзям веселу музикальну виставу "Новорічні пригоди Аладдіна". За доброю традицією, всі учні початкової школи отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.