Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

РОЗПОЧАТО НАБІР ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ №48

ЧЕКАЄМО ВАС НА ПЕРШЕ ЗАНЯТТЯ "ШКОЛИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ" 2 ЛЮТОГО о 14.00

З повагою, адміністрація школи

Шановні батьки та учні школи!
Згідно з рішенням 17 сесії

Харківскої міської ради від 20.12.2017

всім учням міста Харкова надається право пільгового проїзду в електротранспорті

(трамвай, тролейбус і метро).

Спочатку передбачалось, что заставна вартість електронного квитка«Eticket» становитиме 30 гривень.
На даний час Харьківским міським головою Г.А. Кернесом прийнято рішення,

що пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно. Заставна вартість електронного квитка«Eticket» буде сплачена за рахунок коштів міського бюджету.
Кошти, зібрані на оплату заставної вартості електронного квитка «Eticket» у розмірі 30 грн.,

будуть повернуті при отриманні квитка.

Учениця 9-Б класу Тихоненко Аліса посіла І місце

на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Щиро вітаємо Алісу з новою перемогою!

Бажаємо витримки і впевненості на шляху до нових звершень!

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

14 лют. 2018
За планом тижня початкової школи 13 лютого було проведено літературний фестиваль "Країна моя неозора" та години народознавства "Народні дитячі забавки".
13 лют. 2018
13.02.2018 року відбулося засідання педагогічної ради, на якому учителі школи обирали підручники для 5 класу із переліку запропонованого Міністерством освіти і науки України.
13 лют. 2018
12 лютого у нашій школі розпочався тиждень початкової школи.
8 лют. 2018
Учениця 9-Б класу Тихоненко Аліса посіла І місце у обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії! Щиро вітаємо Алісу з новою перемогою! Бажаємо витримки і впевненості на шляху до нових звершень!
8 лют. 2018
8 лютого фахівці Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Основ’янського району із залученням лекторів ХМГО «Фонд рятування дітей та підлітків від наркотиків» провели у школі профілактичні заходи для учнів 3-4 та 8-9 класів на тему: «Правда про наркотики».
7 лют. 2018
6 лютого у світі відзначають День безпечного Інтернету. З метою нагадати учням про правила безпечного користування мережею Інтернет в школі були проведені класні години під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».