Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

10.05.2018 о 18.00 відбудуться збори батьки майбутніх першокласників у

Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48

Харківської міської ради Харківської області.

Явка батьків обов’язкова!

Чекаємо Вас за адресою: вул. Тернопільська,19

З повагою, адміністрація ХЗОШ №48

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Шановні батьки та учні школи!
Згідно з рішенням 17 сесії

Харківскої міської ради від 20.12.2017

всім учням міста Харкова надається право пільгового проїзду в електротранспорті

(трамвай, тролейбус і метро).

Спочатку передбачалось, что заставна вартість електронного квитка«Eticket» становитиме 30 гривень.
На даний час Харьківским міським головою Г.А. Кернесом прийнято рішення,

що пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно. Заставна вартість електронного квитка«Eticket» буде сплачена за рахунок коштів міського бюджету.
Кошти, зібрані на оплату заставної вартості електронного квитка «Eticket» у розмірі 30 грн.,

будуть повернуті при отриманні квитка.

Фестиваль інновацій
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

17 трав. 2018
ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ
11 трав. 2018
10 травня 2018 року відбулася зустріч керівництва школи, вчителів із батьками майбутніх першокласників.
10 трав. 2018
08 травня 2018 року відбулася панихида на меморіал Слави. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам
5 трав. 2018
26 квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації, учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни. Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на необхідності цінувати і зберігати мирне життя.
4 трав. 2018
Здійснено вибір підручників для учнів 5-х та 10-х класів!
3 трав. 2018
3 травня учні 10-11 класів побували на екскурсії в ХНУБА на кафедрі екології і охорони праці, де познайомилися з лабораторним обладнанням, методиками визначення якості продуктів харчування, освітньою програмою університету.