Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України). А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ дітей до отримання консультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Шановні батьки та учні школи!
Згідно з рішенням 17 сесії

Харківскої міської ради від 20.12.2017

всім учням міста Харкова надається право пільгового проїзду в електротранспорті

(трамвай, тролейбус і метро).

Спочатку передбачалось, что заставна вартість електронного квитка«Eticket» становитиме 30 гривень.
На даний час Харьківским міським головою Г.А. Кернесом прийнято рішення,

що пластикові електронні квитки для всіх школярів міста Харкова будуть видані безкоштовно. Заставна вартість електронного квитка«Eticket» буде сплачена за рахунок коштів міського бюджету.
Кошти, зібрані на оплату заставної вартості електронного квитка «Eticket» у розмірі 30 грн.,

будуть повернуті при отриманні квитка.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

Блог керівника

19 вер. 2018
15 вересня учні та вчителі нашої школи відвідали культурно-етнографічний фестиваль «Сад пісень Сковороди», який щороку традиційно проводиться у Бабаївському лісі. Але перед тим, як потрапити на свято, був пройдений цікавий маршрут, де лісові стежки вели крутими схилами, зеленими галявинами та навколо лісового озера. Крім того, у селищі Бабаї учасники походу ознайомились із старовинною історичною пам’яткою — будинком учня Г.Сковороди Якова Правицького (пізніше — будинок Щербініних). Святкову, казкову атмосферу фестивалю створювали майстри прикладного мистецтва, художники, поети, самобутні творчі колективи і талановиті виконавці Харківської області. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
18 вер. 2018
15 вересня на алеях круглого скверу майдану Свободи вже ввосьме відбувся захід популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований при сприянні Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді. Наші учні 9-Б, 9-А та 10 класу відвідали наукове свято, де вирішували головоломки, спостерігали за експериментами та ознайомились з цікавими інтерактивними програмами провідних освітніх та наукових установ.
13 вер. 2018
13.09.2018 учні 4-го класу відвідали хлібозавод "Кулиничі". Познайомилися з виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, з професією пекаря. Самі долучилися до процесу виготовлення смаколиків.
12 вер. 2018
11 вересня 2018 року у нашій школі відбувся районний етап турніру юних математиків, у якому взяли участь 50 учнів з 9 загальноосвітніх навчальних закладів Основ’янського району. Вітаємо команди учнів ХЗОШ №10, ХСШ №66, ХЗОШ №53, ХГ №34 та ХЗОШ №48, які здобули кращі результати! А учні ХЗОШ №10, ХСШ №66 та гімназії №34 увійшли до складу збірної команди району і візьмуть участь у міському етапі турніру. Бажаємо успіхів і перемог!
7 вер. 2018
Загальношкільна ранкова зарядка подарувала сьогодні і учням, і вчителям чудовий заряд бадьорості і енергії! Дякуємо всім учасникам і вітаємо команду нашої школи, яка перемогла команду ХЗОШ №41 у товариській зустрічі з футболу з рахунком 3:1!
6 вер. 2018
Увага! З нагоди Дня фізичної культури і спорту 7 вересня о 8 год. 15 хв. на подвір’ї школи планується провести загальношкільну ранкову фітнес-програму. Ранкову зарядку для учнів 3-11 класів готують спортсмени, учні нашої школи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо: Чумаченко Андрій (9-Б клас), Козлов Сергій (7-Б клас), Пліско Стас (11 клас), а також учениці 11-го класу Лихобаба Єлизавета та Дишлевич Дар’я. О 13 год.15 хв. запланована товариська зустріч з футболу між командами ХЗОШ №41 та ХЗОШ №48.