Адреса школи: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

телефони:  725-20-24 приймальня,

725-20-23 учительська

Девіз школи:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

запам'ятати

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ" Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Блог керівника

24 лист. 2017
24 листопада з нагоди відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років для 5-11 класів в школі проведено лінійки «Незгасна свічка пам’яті».
13 лист. 2017
Сьогодні, 13 листопада 2017 року, підвели підсумки виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна», які відбулись 10 листопада. Голова виборчої комісії школи, учениця 9-А класу Котляр Дарина, оголосила результати підрахунку голосів. У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи. Кількість виборців на 10 листопада 2017 року становила 333 виборці (учнів – 297, вчителів – 36). Голосували 239 виборців (учнів – 208, вчителів – 31). 235 бюлетенів використано, 4 – зіпсовано. За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Богдан Валерія Романівна отримала 47 голосів виборців, Шавріна Маргарита Русланівна – 48 голосів, Чаговець Валерія Юріївна – 140 голосів. Таким чином, учениця 8-Б класу Шавріна Маргарита стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чаговець Валерія – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна привітала всіх учасників виборчої кампанії і побажала дружної, активної та успішної роботи лідерам учнівського самоврядування.
12 лист. 2017
10 листопада 2017 року в школі відбулись вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. Кандидатами на посаду президента були учні: Богдан Валерія (8-А); Шавріна Маргарита (8-Б) та Чаговець Валерія (9-А). У складі виборчої комісії відповідально працювали представники учнівських колективів 8-9 класів: Котляр Дарина (9-А), Луценко Владлена (9-А), Івахненко Анна (8-А), Семенєй Ангеліна (8-А), Марченко Кристина (8-Б), Пушкіна Олександра (9-А), Рассаднікова Марія (8-А), Антропенко Анна (8-А); у складі служби безпеки ЦВК – Лосєв Роман (8-А), Мирошниченко Владислав (8-А) і Тарасенко Владислав (9-Б); як незалежний наглядач – Бибко Єлизавета (9-Б), а у незалежному соціологічному центрі працювали Ляпіна Аріна (8-Б) та Мірошниченко Наталія (8-Б). Результати підрахунку голосів будуть оголошені у понеділок, 13 листопада, на шкільній лінійці після 2-го уроку.
9 лист. 2017
Сьогодні, 09 листопада 2017 року, у День української писенності та мови учні 5-7 класів ХЗОШ№48 взяли участь у міському конкурсі знавців української мови "Філолог-ерудит". Директор школи, вчителі, учні написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Наші пісні".
9 лист. 2017
8 листопада 2017 року учні 8-9 класів відвідали навчальну екскурсію за маршрутом Полтава-Гоголево-Великі Будища.
8 лист. 2017
Шкільна організація учнівського самоврядування «Веселкова країна» готується до проведення чергових виборів лідера, які відбудуться 10 листопада. 7 листопада, під час проведення передвиборчих дебатів, ми мали змогу побачити велику серйозність та зацікавленість учнівської аудиторії темою обрання лідера. Презентації своїх ідей і планів представили кандидати на посаду президента шкільної організації учнівського самоврядування: Богдан Валерія – учениця 8-А класу, Шавріна Маргарита – 8-Б класу та учениця 9-А – Чаговець Валерія. Учні 5-11 класів, делеговані своїми класами на передвиборчі дебати, поставили кандидатам велику кількість запитань, пролунало багато пропозицій і побажань щодо роботи учнівського активу школи. А кандидати на пост президента, в свою чергу, не залишили без уваги і відповіді жодного запитання своїх виборців. Всім учасникам передвиборчих перегонів бажаємо успіху, а виборцям – обрати достойного лідера!