18 жовт. 2018

Цікаві уроки Нової Української Школи

Учні 1-А класу створювали своїми руками ляльку.
17 жовт. 2018

Дидактичний матеріал для Нової Української Школи

Вчителі 1-х класів отримали дидактичний матеріал для Нової Української Школи
16 жовт. 2018

"День відкритих дверей" Харківський механічний технікум ім. О.О.Морозова

Учні 8-А, 8-Б класів відвідали "День відкритих дверей" Харківського механічного технікуму ім. О.О.Морозова
12 жовт. 2018

Екскурсія до шкільного музею

Учні 1- 4 класів відвідалли шкільний музей "Берегиня" до свята "День українського козацтва"
10 жовт. 2018

Екскурсія до офісу Приватбанку

Учні 10-11 класів відвідали офіс Приватбанку.
9 жовт. 2018

Звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування “Авангард”

8 жовтня представники активу шкільної організації учнівського самоврядування “Веселкова країна” взяли участь у звітно-виборчій конференції районної організації учнівського самоврядування “Авангард”, яка відбулась на базі ХЗОШ №120. Президент учнівського самоврядування нашої школи учениця 10 класу Чаговець Валерія представила презентацію та розповіла про різноманітні заходи, у яких брали участь учні школи протягом 2017-2018 навчального року , про досягнення та плани.
9 жовт. 2018

Вітаємо Геращенко Дар'ю - призера районного етапу фестивалю ораторського мистецтва

08.10.2018 відбувся районний етап фестивалю ораторського мистецтва " Я знаю: мова мамина свята, в ній вічній нескінченний дух народу".
5 жовт. 2018

Всеукраїнський урок доброти

З нагоди Всесвітнього дня захисту тварин 4 жовтня колектив школи долучився до проведення «Всеукраїнського уроку доброти». У 15 класних колективах були проведені уроки доброти на тему гуманного та відповідального ставлення до тварин за конспектами, схваленими МОН України.
5 жовт. 2018

Загальношкільна лінійка

4 жовтня на шкільній лінійці директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна підвела підсумки шкільних конкурсів та вручила призи переможцям конкурсу зі збору макулатури, конкурсу фоторобіт «Я і мій домашній улюбленець», присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин, та конкурсу ораторського мистецтва.
3 жовт. 2018

Фестиваль ораторського мистецтва

03.10.2018 пройшов фестиваль ораторського мистецтва "Я знаю: мова мамина свята, в ній вічній нескінченний дух народу".