22 квіт. 2024

Танці, танці...

21 квітня наша юна зірочка, Бабіч Ганна, учениця 6-А класу ХЛ №48, вихованка студії ALL STARS Dance Centre засяяла на фестивалі починаючих хореографів "Choreo Debut". Цей фестиваль надає можливість юним зіркам виступити з власною хореографією та відчути себе постановником! Участь передбачає сольний виступ, і саме такою постановкою Ганна вразила почесне жюрі та глядачів у номінації Street Performance 10-12 start і стала золотим призером. Взявши участь у "Choreo Debut", Ганна отримала не тільки потужну підтримку, а й неповторний досвід. Бажаємо подальших перемог та нових досягнень!
22 квіт. 2024

Космічна Матемагія

Учні 10 класу ХЛ №48 Терещенко Єва та Мельниченко Дмитро у складі команди Основ'янського району посіли ІІІ місце у міському відбірковому математичному квесті "Космічна матемагія. Зірки Харкова".
19 квіт. 2024

U Generation

U Generation – це масштабна благодійна освітня ініціатива спрямована на підготовку дітей до активної участі у відновленні економіки України через розвиток підприємницького мислення. Програма розрахована на дітей віком від 6 до 16 років. Навчання буде проходити у віддаленому форматі на LMS-платформі із записаними уроками, домашніми завданнями та тестуванням. Учні отримають знання з основ бізнесу, лідерства, маркетингу, фінансової грамотності та багатьох інших цікавих тем від лідерів провідних українських бізнесів. Участь у програмі U Generation є безкоштовною. посилання на реєстрацію у програмі - https://bit.ly/u_generation_school Старт навчання заплановано на 22 квітня 2024 року.
17 квіт. 2024

Шкільна ліга з боулінгу

16 квітня учні 8-Б класу ХЛ №48 взяли участь у Харківській спортивній шкільній лізі з боулінгу. Хлопці продемонстрували високий рівень майстерності, впевненість та командний дух. Дякуємо за гідне представниство нашого ліцею!
16 квіт. 2024

Конкурс малюнків

16 квітня у ХЛ №48 відбулось свято-нагородження переможців і учасників конкурсу малюнків "Харків - місто Героїв". Всі роботи були унікальними і неповторними, тому визначитись з найкращими було дуже важко. Але всеж таки переможців було обрано! Всі учасники, а їх було 19, нагородили подяками та маленькими сувенірами, а призери отримали почесні грамоти та набори для творчості. Дякуємо кожному учаснику за неймовірні малюнки та натхнення!
12 квіт. 2024

"Від серця до серця"

На підтримку наших захисників і захисниць та примноження добра у світі, учні ХЛ 48 знову долучились до марафону "Від серця до серця ". Учні ліцею та небайдужі мешканці мікрорайону залюбки приносили до ліцею малюнки, поробки, чай, каву, домашні смаколики та засоби особистої гігієни. Все це було зроблено з серцем і душею. Сподіваємося, що нашим учням вдалося зігріти теплом свого серця, запалити вогонь надії та передати частинку домашнього тепла. Пакунки з допомогою було передано в один із Харківських військових шпиталів. Дякуємо кожному!
11 квіт. 2024

Конкурс малюнків

Добігає кінця конкурс патріотичних малюнків "Харків-місто Героїв".
9 квіт. 2024

аерокосмічна виставка «Всесвіт знань»

«Харківський авіаційний інститут» проводить аерокосмічну виставку «Всесвіт знань», присвячену Всесвітньому Дню авіації та космонавтики. Місце проведення: м. Харків, вул. Сумська, 37, КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», приміщення «Арт-Простору» (укриття). Дата проведення: 12 квітня 2024 р. Час проведення: 15.00 - 19.00. На виставці будуть продемонстровані власні технічні розробки і обладнання ХАІ, що застосовуються в аерокосмічній галузі, в загальному машинобудуванні, а також у повсякденному житті.
8 квіт. 2024

«Освітній суп»

Проєкт «Освітній суп» передбачає безкоштовні онлайн-заняття для учнів та учениць 5-11 класів на основі академічного тьюторингу та менторства з ключових шкільних дисциплін. Реєстрація за посиланням: https://lnk.bio/osvitniy.soup.
5 квіт. 2024

Всеукраїнське змагання «STEAM HOUSE»

З метою реалізації концептуальних засад STEM-освіти, виявлення творчого і винахідницького потенціалу здобувачів освіти, формування компетентностей, необхідних для подальшої проєктної, дослідно-експериментальної, конструкторської діяльності, а також надання молоді підтримки у виборі професій STEM-спрямування, проводиться Всеукраїнське змагання «STEAM HOUSE».