Адреса ЛІЦЕЮ: 61109, м. Харків, вул. Тернопільська, 19;

725-20-23 учительська

наша сторінка в инстаграм: https://www.instagram.com/school48kh/

Девіз ЛІЦЕЮ:
  "Щоб  дати  Учням  іскринку  знань,  ВЧИТЕЛЮ  ПОТРІБНО  ВВІБРАТИ  ЦІЛЕ  МОРЕ  СВІТЛА".

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ
ТЕХНОЛОГІЙ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що

«гаряча лінія»приймає дзвінки від дітей та від дорослих,чиї запити стосуються

дітей. Дитяча «гаряча лінія»функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225

(безкоштовний з мобільних тастаціонарних номерів телефонів по всій території України).

А з 1 червня 2017 рокуНаціональна дитяча «гаряча лінія» відкрилакороткий номер

116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл), що покращило доступ

дітей до отриманняконсультацій. Даний номер телефону запроваджений у 26

європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи

соціальні працівники та соціальні педагоги. Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і

було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують

на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у

сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та

однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює по будням з 12 до 20 години та в суботу з 12 до 16 години.

Блог керівника

17 бер. 2024
Участь безоплатна. Для навчання та отримання доступу до матеріалів необхідно зареєструватися за покликанням: https://stem.nppu.org/#Registration. Заняття будуть проводитися дистанційно, слухачі можуть переглядати відеозаписи занять у зручний час. Заняття 28 березня (початок о 15:00) проходитиме у прямому ефірі https://youtube.com/live/ecj_DJr09RQ, на якому буде повідомлено про порядок отримання безоплатного сертифікату. Навчальні матеріали Всеукраїнської STEM-педагогічної майстерні «Освітня робототехніка як інструмент розвитку STEM-освіти» будуть доступні до 30 квітня 2024 року.
16 бер. 2024
ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Юридична освіта майбутнього». Конкурс організований Радою молодих юристів України, Київською Малою академією наук учнівської молоді, Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за сприяння Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України. Метою Конкурсу є залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів та підтримка обдарованої молоді та внутрішньо переміщених осіб, виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхи їх вирішення, професійна орієнтація школярів, аналітика питання підвищеної популярності професії юриста у абітурієнтів. Дата: прийом конкурсних робіт включно до 30.04.2024 року. Формат: онлайн, дистанційна подача робіт. Учасники: група 1 - учні загальноосвітніх навчальних закладів (з 8 класу)
15 бер. 2024
В Україні святкують Масниці з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Сьогодні, звичайно, це свято набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців. Школярі дізналися про походження, звичаї та традиції свята. А ще стали учасниками розваг та конкурсів. Яскраві емоції, піднесення і грайливий настрій залишаться в пам’яті надовго й допоможуть пришвидшити прихід весни.