11 квіт. 2018

Відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування

10 квітня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи №48 відбувся відкритий День цивільного захисту і об’єктового тренування на тему: «Організація і проведення заходів цивільного захисту школи при виникненні пожежі» для керівників закладів загальної середньої освіти Основ’янського району.
6 квіт. 2018

Великодні дарунки

Напередодні Великодня всі учні школи отримали солодкі дарунки – паски – від народного депутата України А.П.Денисенка. З 3 до 10 квітня всі бажаючі мали змогу взяти участь у виставці «Великодній сувенір», яка була організована у шкільному музеї народознавства «Берегиня». Найбільш активну участь у виготовленні сувенірів та підготовці виставки взяли учні 1-Б, 2-А, 2-Б та 5-А класів. Для учнів 1-4 класів були проведені екскурсії, присвячені Великоднім традиціям українського народу.
21 бер. 2018

Захід «У дзеркалі сцени» до Міжнародного Дня театру

21 березня в ХЗОШ №48 відбувся захід «У дзеркалі сцени» до Міжнародного Дня театру. В «Театральному салоні» взяли участь учні 5-7 класів.
16 бер. 2018

Національна Дитяча «гаряча лінія»

Національна Дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей. Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей. Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України).
15 бер. 2018

Вікторина «The SMARTEST»

В рамках "Тижня англійської мови та зарубіжної літерутури" проведена вікторина «The SMARTEST»
15 бер. 2018

Конкурс знавців російської мови

15.03.2018 в рамках "Тижня англійської мови та зарубіжної літератури" відбувся конкурс знавців російської мови.
14 бер. 2018

Конкур читців "Поезія - велич душі"

14.03.2018 в рамках "Тижня англійської мови та зарубіжної літератури" серед учнів 5-7 класів відбувся конкурс читців "Поезія - велич душі"
13 бер. 2018

Вікторина з англійської мови

13.03.2018 в рамках "Тижня англійської мови та зарубіжної літератури" серед учнів 5-х класів відбулася вікторина з англійської мови.
12 бер. 2018

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

12.03.2018 в ХЗОШ№48 розпочався "Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури".
2 бер. 2018

Мовно-літературна гра "Таємниці слова"

02.03.2018 відбулася мовно-літературна гра "Таємниці слова" серед учнів 6-7 класів.