13 бер. 2024

Вітаємо з відзнакою!

Яскраве та незабутнє свято! Це не конкурс, не змагання, це - просто участь у контрольному тренуванні з художньої гімнастики. Учениця 5-Б класу Гузєва Софія показала всю свою майстерність і передала за допомогою танцю всім присутнім свій святковий настрій.
11 бер. 2024

Тиждень поезії

Державна установа «Український інститут книги» проводить з 16 до 24 березня 2024 року Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку тематичну акцію «Національний тиждень читання. Тема Тижня поезії – «дім». Гаслом став рядок із вірша Ірини Шувалової «Ріки незмінно течуть додому». Поняття «дім» для кожного українця і українки набуло щемкого й навіть сакрального значення. Завдяки темі «дім», яка лунатиме протягом тижня поезії, Акція підкреслить важливість дому для військових, які захищають наші домівки і водночас хочуть відчути тепло й затишок своїх рідних домівок, цивільних, які через війну змушені були переїхати в інші регіони України чи за кордон, людей, які залишилися на тимчасово окупованих територіях і чекають повернення додому – всіх українців, для яких дім тепер більше, ніж просто точка на мапі.
9 бер. 2024

Шевченко Т.Г.

9 березня особлива дата для українців – День народження Тараса Григоровича Шевченка. Його називають нашим пророком, Великим Кобзарем і українським генієм. Шевченко був відомий і боротьбою за визволення українського народу. Пройшло 210 років від народження Великого Кобзаря, проте кожне слово, написане поетом, і досі актуальне.
5 бер. 2024

Вітаємо з перемогою!

Нещодавно в нашому місті відбувся турнір з черліденгу «Здорові діти Слобожанщини» під патронатом ХОО ТЧХУ спільно з Харківською федерацією черліденгу. Литовченко Віолета, учениця 4-Б класу ХЛ 48, у складі команди дівчат INFINITY Cheer Studio посіла 1 місце серед джаз команд, і 2 місце серед фристайл команд.
4 бер. 2024

Майстер-клас ляльки мотанки

Напередодні свята весни у ХЛ №48 для учнів початкової школи відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, що втілює ідею оберегу від злих сил. Поділитися своїми знаннями вирішили учні старших класів. На початку майстер-класа дівчата ознайомили дітлахів з історією виникнення та значенням ляльки-мотанки, її різновидами та технікою виконання. Вони дізналися, що лялька-мотанка була й іграшкою, й родинним оберегом: захисницею від усіляких хвороб, символом щасливого подружнього життя, берегинею домашнього вогнища… Сам процес виготовлення ляльок-мотанок зайняв близько півтори години, які пролетіли непомітно, налаштували на позитивний настрій та принесли радість і багато щасливих спогадів. А ще такі майстер-класи сприяють поглибленню знань про етнічну самобутність українців та допомагають відродити традиції нашого народу.
1 бер. 2024

Вітаємо з перемогою!

29 лютого у Харківському палаці дитячої та юнацької творчості відбулось урочисте свято-нагородження переможців і лауреатів міського конкурсу «Учитель року-2024». У номінації «Фізика» лауреатом стала Дар‘я Михайлівни Федяй - учитель фізики Харківського ліцею №48. Молода, амбітна та цілеспрямована, вона наважилася пройти випробування, аби утвердити своє професійне «Я». Харківський міський голова І. Терехов подякував педагогам за високий професіоналізм, творчий підхід до справи та привітав і нагородив переможців та лауреатів конкурсу подяками і почесними грамотами.
28 лют. 2024

"БРАМА"

З метою протидії інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, задля залучення громадян до виявлення та блокування осередків пропаганди рф, протидії шахрайствам та розповсюдженню наркотиків, а також участі у навчанні та тренінгах з кібербезпеки, Департаментом кіберполіції Національної поліції України оновлено концепцію інтернет-проєкту «МРІЯ», який у 2024 році отримав назву «БРАМА» Для блокування того чи іншого джерела необхідно надсилати скарги і чим більше буде скарг, тим більша вірогідність того, що джерело буде заблоковано. Саме із цією метою ми пропонуємо нашим користувачам стати частиною «BRAMA». Приєднуйтесь!
27 лют. 2024

Вітаємо з перемогою!

Наприкінці лютого у місті Полтава відбувся Відкритий Кубок з карате. Участь брали як хлопці так і дівчата з різних куточків нашої країни. Для багатьох це були перші виїзні змагання, перший досвід, але це їм не завадило взяти свою першу медаль. Так, однією із переможниць стала учениця 6-Б класу Харківського ліцею №48 Кузліна Аліса. Вона додала "бронзу" у скарбничку збірної Харківщини. Посівши почесне третє місце, вона показала високий рівень майстерності та віданності спорту. Бажаємо Алісі подальших перемог, завжди викладатися на повну і досягати своєї мети.
26 лют. 2024

День спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

Саме цього дня 2014 року під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. Тисячі активістів і небайдужих громадян тоді вийшли з державними та кримськотатарськими прапорами й висловилися проти намірів Росії окупувати Крим. Велика шана й подяка всім, хто десять року тому боровся і бореться нині. Усім, хто попри все наближає звільнення півострова, хто партизанить в окупації і підіймає український прапор на вершинах Кримських гір. Відтоді для України 26 лютого стало символом опору окупації, яка триває вже майже десять років. Наш спротив триває! Бо Крим – це Україна!
24 лют. 2024

Два роки Незламності

24.02.2022...Чорний день календаря... Два роки Україна мужньо тримається... Два роки наші військові та цивільні протистоять цій злочинній, абсурдній і божевільній агресії... 730 днів мороку та героїзму водночас... Але війна — це не цифри. Це — долі людей. Це — сльози, біль, страждання... Пам'ятаємо кожного, хто віддав своє життя за те, щоб над кожним містом України майоріли українські прапори! Не ми почали цю війну, але ми в ній переможемо! Слава Україні!