29 вер. 2017

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

З нагоди професійного свята – Дня працівника освіти за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління педагоги школи отримали відзнаки.
21 вер. 2017

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ

20.09.2017 відбулись загальношкільні батьківські збори. Під час яких батьки взяли активну участь в обговоренні питань пов'язаних з організацією навчання та перебування дітей в школі.
15 вер. 2017

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО - 2018

У 2018 році ЗНО пройде з 22 травня до 14 липня. 8 вересня набуває чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти: – українську мову і літературу; – математику або історію України (на вибір учасника); – ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
9 вер. 2017

Спортивне свято до Дня фізичної культури і спорту

У другу суботу вересня у державі відзначають День фізичної культури і спорту. 8 вересня у школі проведено загальношкільне спортивне свято "Ми - за здоровий спосіб життя!". У програмі свята свою майстерність показали вихованці циркової студії, відбулась презентація секції олімпійського тхеквондо, шкільного хорового ансамблю "Перлини" та товариська зустріч зфутболу між командами ХЗОШ №48 та ХЗОШ №41 (Фотозвіт у розділі "Фотогалерея").
6 вер. 2017

День знань

2017-2018 навчальний рік розпочався в школі урочистим святом Першого дзвоника та уроками, присвяченими цінностям Європейського Союзу: "Історія Європейського Союзу", "Символи Європейського Союзу", "Європа - наш цивілізаційний вибір", "Ми - діти європейської родини".
28 серп. 2017

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАДАЛО ШКОЛАМ ПЕРЕЛІКИ ПРОГРАМ І ЛІТЕРАТУРИ

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання в школах з навчанням мовами національних меншин.
17 серп. 2017

Увага! Зустріч батьків та учнів із вчителями.

Увага! 22.08.2017 року о 9 год. 45 хв. відбудеться зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 за адресою вул. Тернопільська, 19 з приводу початку нового навчального року.
17 серп. 2017

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
11 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
8 серп. 2017

Безкоштовне он-лайн вивчення англійської мови

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.