3 жовт. 2018

Екскурсія до Дніпра

Учні старших класів 27 вересня відвідали місто Дніпро.
2 жовт. 2018

Уроки мужності

Першого жовтня з нагоди Дня партизанської слави в школі проведені Уроки мужності за участю представника ветеранської організації Основ’янського району Іхненка Миколи Петровича та голови ветеранської організації полковника авіації Шашкіна Володимира Івановича.
1 жовт. 2018

ОСОБЛИВОСТІ ЗНО-2019

29 вер. 2018

Загальношкільні батьківські збори

28 вересня відбулись загальношкільні батьківські збори. Директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна доповіла присутнім про підсумки роботи колективу школи у 2017-2018 навчальному році, основні завдання у роботі школи у 2018-2019 навчальному році. Батьки взяли активну участь в обговоренні питань, пов'язаних з організацією навчання та перебування дітей в школі.
29 вер. 2018

Осінній благодійний ярмарок

28 вересня в школі проведено осінній благодійний ярмарок. Останні п'ять років проведення таких ярмарків в школі вже стало традицією, але вони проводились лише на свято Масляної. Дякуємо всім вчителям, учням та їх батькам за найактивнішу участь у підготовці і проведенні благодійного ярмарку!
28 вер. 2018

100 років з дня народження Василя Сухомлинсько

28 вересня 2018 року виповнилося 100 років з дня народження видатного українського педагога Василя Олександровича Сухомлинського.
25 вер. 2018

Батьківські збори

28.09.2018 о 17.00 ВІДБУДУТЬСЯ ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ
24 вер. 2018

Екскурсія на стадіон «Металіст»

20 вересня учні 2-Б та 3-Б класів відвідали Харківський стадіон «Металіст» - наймасштабнішу спортивну споруду України. Під час екскурсії діти побували у чаші стадіону, побачили роздягальні футболістів, дізналися про історію стадіону і клубу. Наприкінці екскурсії діти мали змогу пограти у футбол на тренувальному полі дитячої футбольної академії ФК «Металіст».
21 вер. 2018

Літератуно-музикальна зустріч

20 вересня для учнів 9-А, 9-Б, 10 та 11 класів проведено літературно-музикальну зустріч "Географія мандрів Сковороди", у якій взяли участь актор, волонтер Мох Микола Іванович та голова харківського осередку Всеукраїнської організації "Просвіта" Алексєєв Ігор Геннадійович.
19 вер. 2018

Фестиваль "Сад пісень Сковороди"

15 вересня учні та вчителі нашої школи відвідали культурно-етнографічний фестиваль «Сад пісень Сковороди», який щороку традиційно проводиться у Бабаївському лісі. Але перед тим, як потрапити на свято, був пройдений цікавий маршрут, де лісові стежки вели крутими схилами, зеленими галявинами та навколо лісового озера. Крім того, у селищі Бабаї учасники походу ознайомились із старовинною історичною пам’яткою — будинком учня Г.Сковороди Якова Правицького (пізніше — будинок Щербініних). Святкову, казкову атмосферу фестивалю створювали майстри прикладного мистецтва, художники, поети, самобутні творчі колективи і талановиті виконавці Харківської області. Фотозвіт у розділі "Фотогалерея".