span188 title= ЗНО

7 лист. 2018

Відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута"

3 листопада шкільний хоровий ансамбль «Перлини» успішно взяв участь у відбірковому конкурсі ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута-2019».
31 жовт. 2018

Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

30 жовтня на базі Палацу студентів НТУ «ХПІ» відбувся Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018-2019 р.р., у якому взяли участь 22 шкільні команди. Команда КВК нашої школи «Жихорята» гідно представила наш район та школу і отримала Головний Кубок Фестивалю! У складі команди «Жихорята» працювали: Варіч Марія (6-А клас); Іванов Юрій (8-А клас); Пирог Владислав (8-Б клас); дівчата 8-Б класу: Янигіна Вікторія і Мінькова Катерина та учениці 11-А класу: Лихобаба Єлизавета і Дишлевич Дар’я. Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіху і нових яскравих перемог!
30 жовт. 2018

Підсумки ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

30 жовтня були підведені підсумки ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка .
24 жовт. 2018

Що очікувати у ЗНО-2019

18 жовт. 2018

Цікаві уроки Нової Української Школи

Учні 1-А класу створювали своїми руками ляльку.
17 жовт. 2018

Дидактичний матеріал для Нової Української Школи

Вчителі 1-х класів отримали дидактичний матеріал для Нової Української Школи
16 жовт. 2018

"День відкритих дверей" Харківський механічний технікум ім. О.О.Морозова

Учні 8-А, 8-Б класів відвідали "День відкритих дверей" Харківського механічного технікуму ім. О.О.Морозова
12 жовт. 2018

Екскурсія до шкільного музею

Учні 1- 4 класів відвідалли шкільний музей "Берегиня" до свята "День українського козацтва"
10 жовт. 2018

Екскурсія до офісу Приватбанку

Учні 10-11 класів відвідали офіс Приватбанку.
9 жовт. 2018

Звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування “Авангард”

8 жовтня представники активу шкільної організації учнівського самоврядування “Веселкова країна” взяли участь у звітно-виборчій конференції районної організації учнівського самоврядування “Авангард”, яка відбулась на базі ХЗОШ №120. Президент учнівського самоврядування нашої школи учениця 10 класу Чаговець Валерія представила презентацію та розповіла про різноманітні заходи, у яких брали участь учні школи протягом 2017-2018 навчального року , про досягнення та плани.