Шкільна бібліотека

Дорога  нам  книга  кожна,  нам  без  книг  ніяк  не  можна!

ЛАСКАВО  ПРОСИМО  ДО НАШОЇ  БІБЛІОТЕКИ!

Завідуюча бібліотекою: ШАВРІНА ВАЛЕНТИНА  МИХАЙЛІВНА
Освіта:  вища
Педагогічний  стаж: 26 років
Бібліотечний  стаж: 9,5 років

Бібліотека заснована в 1966 році. Розташована на другому поверсі. Налічує 2 приміщення. Загальна площа - 57,6 кв.м.

Загальний фонд бібліотеки-19835 примірників:

-художньої літератури-11615 примірників,

-підручників-8219 примірники,

-періодичних видань-13 найменувань,

-електронних носіїв інформаці - 15 дисків.

Бібліотека має в користуванні 1 комп'ютер  і 1 принтер. Підключенні до мережі ІНТЕРНЕТ. Працюємо за  Програмою "Фонди".

Діяльність нашої бібліотеки спрямована на впровадження в практику найбільш ефективних форм, методів  бібліотечно-бібліографічного обслуговування, забезпечення  вільного доступу користувачів до інформаційних ресурсів глобальної мережі ІНТЕРНЕТ.

Комплектування фонду бібліотеки здійснюється з урахуванням навчальних планів, програм  вивчення інформаційної потреби учнів і педагогів. Постачання підручників здійснюється  за  рознарядкою  управління освіти, завдяки чому до бібліотечного фонду закладаються підручники і навчальні посібники. До 70-ї  річниці Великої Перемоги була проведена акція " Подаруй бібліотеці книгу про війну".Наш фонд поповнився дуже

НАШІ ЧИТАЧІ.

В школі навчається 415 учнів. З них 405 являються нашими читачами. Фондами бібліотеки користуються ще  вчителі, учні, батьки та інші  працівники школи.

НОРМАТИВНО-ПРАВОВА ДОКУМЕНТАЦІЯ

1.Положення про бібліотеку
2. Паспорт бібліотеки
3.План роботи бібліотки
 БІБЛІОТЕЧНА  ДІАГНОСТИКА

Кількісний аналіз читання учнів в 2016- 2017 навчальному році

ВСЬОГО ЧИТАЧІВ

З НИХ:

8-9 кл.

2-4 кл.

5-7 кл.

10-11 кл.

інші

КОРИСТУВАННЯ МЕРЕЖЕЮ  ІНТЕРНЕТ

8-9 кл.

2-4 кл.

5-7 кл.

10-11 кл.

інші

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ.

Переможцем II етапу Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України  2009 року"(I місце)  стала учениця 7-А класу Пустовалова  Елеонора.

Переможцем II етапу  Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України 2010 року"  (II місце) стала учениця 7-А класу  Клименко Валерія.

Переможцями  2 етапу Всеукраїнського конкурсу " Найкращий читач України 2016 року стали сестри Дишлевич Дар я і Тетяна

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

/span