28 серп. 2017

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАДАЛО ШКОЛАМ ПЕРЕЛІКИ ПРОГРАМ І ЛІТЕРАТУРИ

Міністерством освіти надано переліки навчальних програм, підручників та навчально-методичних посібників, рекомендованих відомством для використання у початкових класах, основній і старшій школі, а також відповідні переліки для використання в школах з навчанням мовами національних меншин.
17 серп. 2017

Увага! Зустріч батьків та учнів із вчителями.

Увага! 22.08.2017 року о 9 год. 45 хв. відбудеться зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 за адресою вул. Тернопільська, 19 з приводу початку нового навчального року.
17 серп. 2017

ЕЛЕКТРОННІ ВЕРСІЇ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ

Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів, почали надавати Міністерству освіти і науки України електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.
11 серп. 2017

2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ

Рішення про проведення Українсько-німецького року мов було прийнято у 2016 році міністрами закордонних справ обох країн, щоб через 25 років після початку дипломатичних відносин поглибити взаємну довіру та дружбу між Німеччиною та Україною, а також ще більше розвинути співпрацю у сферах освіти та культури. Урочисте відкриття відбудеться в рамках проведення спільного Фестивалю мови та культури у вересні 2017 року в місті Києві. Спільний Рік мов завершиться влітку 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу. Протягом всього року мова та література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів та європейських цінностей.
8 серп. 2017

Безкоштовне он-лайн вивчення англійської мови

З вересня усі українські школярі зможуть долучитися до безкоштовного он-лайн вивчення англійської мови на платформі Lingva.Skills, яка схвалена Міністерством науки і освіти України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.
4 серп. 2017

Лілія Гриневич: МОН планує перевірити скільки справних комп’ютерів у школах та де вони встановлені

У системі середньої освіти на обліку стоїть значна кількість комп’ютерів, але нема повного розуміння, в якому вони стані та яка кількість з них реально функціонує. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з керівником по роботі з закладами освіти «Microsoft Україна» Наталією Дорош.
28 лип. 2017

Проект Державного стандарту початкової освіти

Міністерство освіти і науки запропонувало для громадського обговорення проект Державного стандарту початкової освіти. Документ оприлюднено на сайті відомства.
21 лип. 2017

Про типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Рішенням Колегії МОН від 22 липня 2017 року, протокол № 5/3-2, схвалено типові навчальні плани для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів (додаються).
14 лип. 2017

Коментар МОН щодо оновлених програм 5-9 класів

Коментар Міністерства освіти і науки щодо оновлених програм 5-9 класів, які були затверджені відповідним наказом відомства № 804 від 07 червня 2017 року. Міністерство освіти і науки оприлюднило 40 оновлених навчальних програм для 5-9 класів. Головні зміни – орієнтація на результат навчання, а не на зміст, впровадження компетентнісного підходу та наскрізних змістових ліній.
7 лип. 2017

Триває ремонт та підготовка школи до нового навчального року

Під час літніх канікул школа готується до нового навчального року, триває ремонт рекреацій та кабінетів.