4 черв. 2016

Витяг із протоколу педагогічної ради про випуск учнів 11 класу

23 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху

Напередодні канікул в школі був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху
19 трав. 2016

Уроки мужності

На честь Дня пам’яті та примирення і до Дня Перемоги в школі проведено Уроки мужності.
29 квіт. 2016

Чорнобиль не має минулого часу

До 30-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС у школі проведено ряд заходів. 25 квітня відбувся урок-реквієм "Чорнобиль не має минулого часу", який провели бібліотекарі Центральної бібліотеки Червонозаводського району та бібліотеки-філії №41. У заході взяли участь учні 9-А, 9-Б, 10-А та 8-А класу.
27 квіт. 2016

День довкілля

Участь в акції взяло 100 учнів і 20 дорослих. Було прибрано парк, стадіон, побілено дерева. Було прибрано 5 куб. м сміття.
27 квіт. 2016

Нове життя - старим речам

22 квітня у світі відзначають міжнародний День Землі. Учні 5-7 класів під керівництвом вчителя трудового навчання Цеми Ніни Петрівни підготували виставку яскравих та цікавих поробок "Нове життя - старим речам" як свій маленький внесок у справу збереження екології навколишнього середовища.
26 квіт. 2016

Великодні вітання

З ВЕЛИКОДНЕМ ! Народний депутат України Анатолій Денисенко привітав учнів, педагогів, технічний персонал школи з Великоднем!
14 квіт. 2016

Ювілей школи

Увага! Увага! Увага! Шановні випускники Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 48 Харківської міської ради Харківської області. У жовтні 2016 року (орієнтовно) буде святкування 50-річчя ювілею школи. Запрошуємо Вас взяти участь у підготовці. Цінними будуть Ваші спогади, фотографії шкільного життя, матеріали. Прохання надати матеріали до кінця 2015/2016 навчального року. Звертайтеся із пропозиціями до Колосок Ганни Ігорівни, педагога-організатора (каб. № 17), Смаль Ганни Василівни, Покосенко Антоніни Федорівни. Телефон школи 725-20-24.
9 квіт. 2016

Турнір юних інформатиків

Вітаємо команду учнів 5-7 класів, яка посіла ІІ місце в районному етапі турніру юних інформатиків!
7 квіт. 2016

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2016"

Вітаємо ученицю 6-А класу Дишлевич Тетяну та ученицю 8-А класу Дишлевич Дар'ю із перемогою у ІІ (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія-2016" та отриманням звання "Найкращий читач Червонозаводського району міста Харкова"!