28 квіт. 2017

Спогади про Другу світову війну

26 квітня в школі відбувся захід «Спогади про Другу світову війну», присвячений Дню Перемоги над нацизмом. Учні 6-А та 6-Б класів зустрілись із головою ветеранської організації Основ’янського району полковником Шашкіним Володимиром Івановичем, із ветераном праці, почесним залізничником Марусенко Василем Михайловичем, з головою спілки ветеранів сел. Жихір, полковником авіації, учасником бойових дій в Афганістані Бруєвим Сергієм Васильовичем та із мешканкою сел. Жихір Красіковою Світланою Олександрівною. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів та про необхідність зберігати мирне життя. Дітям було дуже цікаво поспілкуватись із Світланою Олександрівною, яка поділилась спогадами про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників та про те, що з 30 серпня 1943 року, з 7-річного віку і все життя вона доглядає за могилою, де поховано захисника України.
21 квіт. 2017

Міський конкурс інсценованої пісні "Голос миру"

20 квітня учні нашої школи взяли участь у міському конкурсі інсценованої пісні "Голос миру" на базі Харківської спеціалізованої школи №162 в рамках відкриття Фестивальної весни Харківської міської організації учнівського самоврядування. Дякуємо всім дівчатам за успішний та яскравий виступ: Канцедал Яні, Лихобабі Єлизаветі (9-А), Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Степановій Насті, Янигіній Вікторії (6-Б), Варіч Марії, Редіній Карині (4-А), Третяк Насті, Світличній Вікторії (4-Б), Лисенко Анжелі (6-А), Копцевій Діані (5-Б), Дишлевич Тетяні (7-А), Мірошниченко Наталії (7-Б)!
13 квіт. 2017

Великодні дарунки

12 квітня всі учні школи отримали солодкі дарунки до свята Великодня - паски - від народного депутата України А.П.Денисенка. З 10 до 14 квітня всі бажаючі мають змогу взяти участь у виставці "Великодні дарунки" у шкільному музеї народознавства "Берегиня", де представлені пасхальні сувеніри. Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Філатової Наталії Олегівни провели у музеї екскурсії для учнів 1-4 класів, присвячені Великоднім традиціям українського народу.
10 квіт. 2017

Фестиваль дружин юних пожежних

7 квітня команда нашої школи отримала диплом ІІІ ступеня у районному етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних! Призове місце вибороли: Варич Карина, 6-Б; Ніколаєнко Юлія, 6-Б; Токаренко Сніжана, 6-Б; Богдан Валерія, 7-А; Лихобаба Валерія, 9-А. Вітаємо дівчат і бажаємо нових перемог!
6 квіт. 2017

Районний етап Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху

5 квітня шкільна команда "Патруль" представила школу на районному етапі Всеукраїнського зльоту шкільних загонів юних інспекторів руху. Вітаємо команду з гарним та бадьорим виступом! Дякуємо всім учасникам змагань: Варич Карині, Ніколаєнко Юлії, Токаренко Сніжані, Троценко Дарині (6-Б), Зозулі Андрію, Луценко Володимиру, Богдан Валерії (7-А); Галаніну Даниїлу та Семенному Владиславу (7-Б); Канцедал Яні, Лихобабі Валерії та Лихобабі Єлизаветі (9-А)!
31 бер. 2017

Молоде покоління за безпеку дорожнього руху

Учні школи взяли участь у Всеукраїнському дитячому творчому конкурсі "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху" і повторили правила дорожнього руху для пішоходів.
27 бер. 2017

Загальноміський суботник

25 березня всі працівники школи та учні взяли участь у загальноміському суботнику. Колектив школи старанно попрацював над благоустроєм території навколо школи.
20 бер. 2017

Дякуємо за допомогу!

Щиро дякуємо учням, батькам, вчителям - всім, хто взяв участь у шкільному благодійному ярмарку свята "Масляна"! Під час ярмарку було зібрано більше 4 тисяч гривень. Зібрані кошти передали учням нашої школи, яким необхідне постійне і коштовне лікування.
13 бер. 2017

Вітаємо учасників художніх конкурсів!

Дякуємо всім учасникам художніх конкурсів «Во имя жизни, мира и любви…» та «Світ і Я»! Роботи Пліско Анжеліки, Удовіченко Анни, Мирохіної Дар’ї та Фролової Варвари (5-А) відправлені для участі у міських етапах конкурсів.
13 бер. 2017

Фестиваль виразного читання

10 березня у школі пройшов фестиваль виразного читання віршів, присвячений пам'яті Т.Г.Шевченка. Вчителі української мови та літератури підготували учнів до фестивалю. Переможцями стали такі учні: І місце - Лихобаба Валерія (9-А); ІІ місце - Тихоненко Аліса (8-Б) та Івахненко Анна (7-А); ІІІ місце - Марченко Кристина (7-Б), Мірошниченко Наталія (7-Б) та Хірна Єлизавета (6-А).