Школа, яку ви обрали

Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.
1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.
ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, виставка композицій "Золота осінь".
Етнографічний музей

В школі працює фольклорно-етнографічний гурток на базі музею “Берегиня. Традиційно відкриті засідання гуртка спрямовані на ознайомлення учнів з традиціями та звичаями українського народу “Моя найкраща в світі сторона – чарівна, неповторна Україна”, “Зберемо воєдино всю нашу родину”. У лютому було проведено відкрите засідання Ради гуртка “Берегиня”, свято “Масляної” з використанням народних звичаїв та обрядів.
Школа сприяння здров'ю

Школа приєдналася до мережі Шкіл Сприяння Здоров’ю у вересні 2007 року. У вересні до Дня фізичної культури і спорту було проведячться Дні здоров’я, в рамках яких проходять класні години “Здоров’я – найцінніше багатство”, конкурси плакатів, стіннівок, малюнків на асфальті. З метою фізичного загартовування учнів, роз’яснення необхідності відповідального ставлення до власного здоров’я класні керівники постійно проводили роз’яснювальну роботу про роль фізичної культури та спорту в житті людини. З метою популяризації фізичного виховання було організовано участь учнів у спартакіаді “Спорт протягом життя”; проведено турнір по футболу, проведені змагання “Веселі старти”, “Козацькі розваги”; організовані спортивно-розважальні змагання “Сильні, спритні, здорові” та “Будьмо здорові”, проведені Малі Олімпійські ігри.З метою пропагування здорового способу життя, привертання уваги до проблем збереження здоров’я проведено конкурс дитячих творчих робіт “Здоров’я очима дітей”. З метою прищеплення здорового способу життя, пропаганди медичних знань проведено бесіди, виховні години, лекції про небезпеку алкоголю, тютюну, наркотиків, венеричних захворювань. Особливу увагу приділено ознайомленню учнів з ВІЛ інфекцією та СНІДом. З цього питання було проведено ряд виховних годин, годин спілкування “СНІДу - НІ”, “СНІД – ознаки та профілактика”, учні школи брали участь у конкурсі дитячих малюнків, плакатів та творчих робіт “Спасибі, ні!”, постійно працює лекторій “За здоровий спосіб життя”.
Музей Бойової Слави

З перших років заснування школи створено Музей Бойової Слави, на базі якого до Дня захисника Вітчизни проведяться Уроки Мужності, класні години “Захист Вітчизни – почесний обов’язок”. До 70-ї річниці з Дня Перемоги в школі пройшла Вахта Пам’яті під девізом “Ніхто не забутий, ніщо не забуто”. З метою ознайомлення з історичними подіями Великої Вітчизняної війни, героїчними та трагічними сторінками в історіїї нашої держави в школі було проведено цикл бесід “Діти війни”, виставка літератури в бібліотеці, зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, конкурс творів “Військове минуле рідного краю”, конкурс малюнків, плакатів, поробок; екскурсії до шкільного Музею Бойової слави.До Дня партизанської слави в школі були проведені бесіди з учнями “Партизанський рух на Харківщині”, зустрічі з партизанами війни, конкурс малюнків “День партизанської слави”, виставка літератури про партизанський рух в Україні.До Дня збройних сил України проведено місячник оборонно-масової роботи під девізом “Будь гідним своєї Вітчизни”. Продовжувала свою роботу Рада з військово-патріотичного виховання. Протягом року були проведені відкриті засідання Ради Музею Бойової слави “Це не повинно повторитися”, “Серед вогню”, “Вклонімось ветеранам сивим”. За підсумками огляду-конкурсу музеїв, шкільний Музей Бойової слави зайняв І місце.