Ліцей, який ви обрали

Наш ліцей – рідний дім

Гостинно відчиняє  свої двері  Харківський ліцей № 48, до якого веде казкова зелена алея оновленого парку  від вулиці Тернопільської. Наш ліцей – це не тільки освітній заклад, а й культурний  центр мікрорайону. Із самого ранку до пізнього  вечора  тут вирує  шкільне життя: уроки, позакласні заходи, гуртки, робота з психологом, бесіди з батьками, зустрічі із гостями. У ліцеї створено такі умови, які налаштовують на роботу, викликають бажання працювати творчо.

У звичайному закладі загальної середньої освіти  впродовж  багатьох років сумлінно працюють учителі, які виховали багатьох гідних дочок і синів. Доброзичливі, готові завжди підтримати, віддані своїй професії, педагоги мають тверде слово, внутрішню культуру, прагнення до постійного удосконалення. У ліцеї викладають і молоді вчителі, для яких  робота з дітьми  не тільки професія, а й можливість виявити себе, натхненно та творчо викладати свій предмет.

Споконвіку ліцей був осередком розуму і добра, тут завжди виховували любов і повагу до традицій. У 2016 році ми відзначали 50-річчя нашій другій домівці. За цей час надали освітні послуги 4446 учням, із яких 2562 отримали атестат про повну загальну середню освіту. Наша гордість - 55 медалістів, із яких 37 нагороджені золотою медаллю, 18 - срібною. Є чим пишатися!

Більше 20 років у нашому ліцеї працює  музей національної культури і краєзнавства «Берегиня».  Експозиції  музею знайомлять із побутом і традиціями Слобожанщини, звичаями українського народу.

За останні роки у ліцеї з’явилися  і нові традиції:  відзначення Дня українського козацтва, екскурсії «Національні традиції Слобожанщини». А проведення щорічних Новорічних свят стало візитівкою закладу, бо збирає не тільки учнів, а й  всіх небайдужих жителів селища. Казкові, літературні герої, вихованці танцювального та хорового гуртків – це виступи наших талановитих  учнів. Стало традицією відзначати Масляну, проводити благодійні ярмарки.

Наш освітній заклад живе за простими, але такими важливими педагогічними законами: демократичний стиль спілкування; повага до особистості учня, бажання надати йому необхідну підтримку; стабільність педагогічного колективу.

Ми пишаємося тим, що у нас комфортне середовище для всіх учасників освітнього  процесу, що ми можемо дарувати радість пізнання, задоволення від успіху тим, хто до цього прагне.