Прийом до школи

Наказ Міністерста освіти і науки України №367  від 16.04.2018

Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів

до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Поради батькам майбутніх першокласників

1. Підтримайте в дитини прагнення стати школярем. Ваша щира зацікавленість у шкільних справах і турботах, серьозне відношення до перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового положення і діяльності.

2. Обговоріть з дитиною ті правила і норми, яких повинні дотримуватися школярі. Поясніть їх необхідність і доцільність.

3. Ваша дитина прийшла до школи, щоб учитися. Коли людина вчиться, у неї може щось не відразу виходити, це природньо. Дитина має право на помилку.

4. Складіть разом з першокласником розпорядок дня, стежте за його дотриманням.

5. Підтримайте першокласника у його бажанні досягти успіху. Пам'ятайте, що похвала і емоційна підтримка ("Молодець!", "Ти так добре впорався!") здатні суттєво підвищити інтелектуальні досягнення дитини.

6. Якщо вас щось турбує в поведінці дитини, її навчальних справах, не соромтеся звернутися до за порадою чи консультацією до вчителя або шкільного психолога.

7. Навчання - це нелегка і відповідальна праця. Вступ дитини до школи істотно змінює її життя, але не повинен позбавляти її різномаїття радощів та ігор. У першокласника повинно залишатися досить часу для ігрових занять.

Перелік документів, необхідних для вступу дитини до школи
  • заява батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • індивідуальна медична карта дитини встановленого зразка (форма 0-26, 0-86).

Вимоги до зовнішнього вигляду школяра

Учень має дотримуватися ділового стилю одягу.

Ці вимоги сприяють правильному вихованню культури дітей та зменшують матеріальні видатки батьків.

Адміністрація школи звертається до батьків з проханням постійно контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду.

Режим роботи учнів 1-х класів

Початок занять у школі о 8 год.30 хв.

Тривалість уроку - 35 хвилин.

08:20-08:30 - прийом дітей до школи

1-х класів