День пам'яті жертв Голокосту

24 січ. 2024
27 січня вшановують жертв Голокосту. І ця дата невипадкова. Саме в цей день в 1945 році звільнили концентраційний табір Аушвіц-Біркенау – місце ув’язнення, проведення дослідів над людьми і страти євреїв, поляків, циган та інших жертв. Саме в цей день у всьому світі згадують жертв найжорстокішого масового геноциду всіх часів. Напередодні цієї дати фахівці обласної бібліотеки для дітей провели для учнів 10-11 класів ХЛ №48 урок скорботи "Голокост - пам'ять століття" на якому присутні старшокласники висловити свої думки щодо жахливої трагедії людства та можливість запобігти в майбутньому актам геноциду. Напередодні цього дня, Дня скорботи і пам’яті, ми всі приєдналися до загальної печалі і співчуваємо всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост.