5 квіт. 2024

ПРИЙМАННЯ ЗАЯВ ДО 1-Х КЛАСІВ

8 квітня 2024 року визначено датою початку прийняття заяв до 1-х класів 2024/2025 навчального року
4 квіт. 2024

«STEM-весна – 2024»

У рамках фестивалю «STEM-весна – 2024» буде проведено STEAM-турнір з метою реалізації концептуальних засад STEMосвіти, впровадження STEАM-орієнтованого підходу в освітній процес, розвитку у здобувачів освіти системного мислення, формування навичок роботи в команді та застосування набутих теоретичних знань з природничих наук у практичній діяльності.
1 квіт. 2024

Вітаємо з перемогою!

Вихованка КЗ Височанська ДЮСШ, учениця 5-Б класу ХЛ №48 Белогурова Анастасія, здобула вражаючих результатів на Всеукраїнському цирковому фестивалі "Україна - це ми!", який відбувся 30 березня у м. Полтава. Цей фестиваль став справжнім випробуванням для юної спортсменки, але вона змогла проявити свої навички та талант у повітряній гімнастиці та отримала неймовірні результати. Виступ Настусі на повітряному кільці був вражаючим і ось воно - І місце, довгоочикуване золото. ІІ місце Анастасія виборола за виступ на повітряних полотнах. Ця перемога стала свідченням великої праці та таланту юної гімнастки. Вітаємо нашу зірочку з вражаючими результатами та бажаємо подальших успіхів на майбутніх змаганнях!
29 бер. 2024

Вітаємо з перемогою!

28 березня відбувся ХV міський турнір юних правознавців для учнів 9-11 класів. Збірна команда Основ'янського району "Лаотун", у складі якої була учениця 11 класу ХЛ №48 Кириченко Таїсія, у ході напруженої боротьби здобула перемогу і посіла почесне ІІІ місце. Протягом декількох годин між юними правознавцями міста проходили інтелектуальні бої, під час яких учасники турніру мали можливість продемонструвати рівень знань з основ правознавства, вміння вести наукову полеміку. Турнір вийшов насиченим і цікавим, адже всі учасники брали активну участь в ньому і проявили глибокі знання в області права.
27 бер. 2024

Профорієнтаційні заходи

26 березня учні 9-10 класів відвідали метрошколу з метою профорієнтаційних заходів.
26 бер. 2024

Марафон "Від серця до серця"

У квітні стартує освітня акція “Від серця до серця” – марафону вдячності тим, хто щодня надзвичайно високою ціною наближає довгоочікуваний мир, рятує наші життя та домівки, бореться за теперішнє та майбутнє на всіх фронтах, кордонах і в тилу. Запрошуємо всіх охочих дошкільнят, школярів, вихованців позашкілля, батьків та педагогів у фото- та відеозвітах поділитись історіями про те, як протягом квітня передавали захисникам, рятувальникам, медикам, енергетикам, комунальникам та волонтерам слова підтримки та вдячності, побажання миру та скорішого повернення до мирного життя.
25 бер. 2024

Конкурс «СВІТ, У ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ!»

В РАМКАХ ПРОВЕДЕННЯ ТВОРЧОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОГО МАЛЮНКА «СВІТ, У ЯКОМУ Я ХОЧУ ЖИТИ!» Громадське об'єднання миротворців ООН, Харків запрошує долучитися учасників від 6 до 18 років Дорогий друже, ми запрошуємо тебе стати співорганізатором чудового, захоплюючого дійства, динамічного програмування мирного майбутнього для всього світу, а також, сприяти популяризації української культури. У тебе є унікальна можливість створити образ, який є уособленням об'єднання людей доброї волі на різних континентах. До 10 квітня 2024 року подати свій малюнок (фото в форматі JPG) на Конкурс. Всі учасники, чия робота буде відповідати критеріям, стануть фіналістами та їх малюнок буде надрукований на формі бейсбольної команди. Робота - Переможець, обрана керівництвом клуба «Brooklyn Cyclones», стане логотипом команди на цей день та буде надрукований на бейсболці.
21 бер. 2024

Креативний тиждень

Четвер - новий день креативного тижня. І це - косплей-день! Наші учні показали всю свою фантазію та креативність. Вони намагались відтворити образи улюблених героїв фільмів, мультфільмів та навіть ігор. І це в них вийшло пречудово!
20 бер. 2024

Креативний тиждень

Сьогодні третій день нашого креативного тижня. І це - найяскравіший день - патріотичний! Вишиванки, віночки, калина, прапорці - все це учні продемонстрували у патріотичний день!
19 бер. 2024

Креативний тиждень

Наш креативний тиждень продовжується! І другий день - вівторок - це День окулярів! Цього ранку дітлахи підготували свої найкращі окуляри і кожен з них мав неповторний стиль! А який день наступний? Слідкуйте. Далі буде...