9 лист. 2018

Диктант Всеукраїнської національної єдності у рамках свята День української писемності та мови.

Учні 9 - 11 класів та вчителі написали диктант Всеукраїнської національної єдності "Крила України" у рамках свята День української писемності та мови.
9 лист. 2018

Міський конкурс "Філолог-ерудит" у рамках свята День української писемності та мови.

9 листопада змістовно та цікаво відзначили День української писемності та мови. Учні 5 - 7 класів взяли участь у міському конкурсі "Філолог-ерудит".
8 лист. 2018

XIV Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018"

8 листопада учні 10 - 11 класів відвідали XIV Міжнародну спеціалізовану виставку "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2018"
7 лист. 2018

Відбірковий конкурс фестивалю "Червона рута"

3 листопада шкільний хоровий ансамбль «Перлини» успішно взяв участь у відбірковому конкурсі ХVІ Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута-2019».
31 жовт. 2018

Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК

30 жовтня на базі Палацу студентів НТУ «ХПІ» відбувся Фестиваль Харківської міської шкільної Ліги КВК сезону 2018-2019 р.р., у якому взяли участь 22 шкільні команди. Команда КВК нашої школи «Жихорята» гідно представила наш район та школу і отримала Головний Кубок Фестивалю! У складі команди «Жихорята» працювали: Варіч Марія (6-А клас); Іванов Юрій (8-А клас); Пирог Владислав (8-Б клас); дівчата 8-Б класу: Янигіна Вікторія і Мінькова Катерина та учениці 11-А класу: Лихобаба Єлизавета і Дишлевич Дар’я. Вітаємо всіх учасників, бажаємо успіху і нових яскравих перемог!
30 жовт. 2018

Підсумки ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

30 жовтня були підведені підсумки ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка .
24 жовт. 2018

Що очікувати у ЗНО-2019

18 жовт. 2018

Цікаві уроки Нової Української Школи

Учні 1-А класу створювали своїми руками ляльку.
17 жовт. 2018

Дидактичний матеріал для Нової Української Школи

Вчителі 1-х класів отримали дидактичний матеріал для Нової Української Школи
16 жовт. 2018