29 трав. 2018

Відкриття пришкільних таборів відпочинку “Веселка” та “Ерудит”

29 травня учні школи активно та весело розпочали свій відпочинок у літніх пришкільних таборах “Веселка” та “Ерудит”. Спортивні ігри, прогулянки лісовими стежками, творчі конкурси подарували всім бадьорість і гарний настрій.
25 трав. 2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

25 травня 2018 року відбулося свято "Останнього дзвоника"
17 трав. 2018

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВИЙ ПОРЯДОК ЗАРАХУВАННЯ ДІТЕЙ ДО ШКОЛИ

11 трав. 2018

ЗУСТРІЧ З БАТЬКАМИ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

10 травня 2018 року відбулася зустріч керівництва школи, вчителів із батьками майбутніх першокласників.
10 трав. 2018

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

08 травня 2018 року відбулася панихида на меморіал Слави. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, після чого поклали квіти до Вічного вогню та пам'ятника загиблим воїнам
5 трав. 2018

Уроки Мужності

26 квітня в школі були проведені уроки Мужності за участю голови ветеранської організації Основ’янського району полковника Шашкіна Володимира Івановича, голови спілки ветеранів м/р Жихір полковника авіації, учасника бойових дій в Афганістані Бруєва Сергія Васильовича та мешканки м/р Жихір, свідка звільнення Харкова від фашистської окупації, Красікової Світлани Олександрівни. Діти почули спогади про часи звільнення Харкова від німецько-фашистських загарбників, про допомогу місцевих мешканців солдатам-визволителям. Гості розповіли про страшні наслідки військових конфліктів і наголосили на необхідності цінувати і зберігати мирне життя.
4 трав. 2018

ЗДІЙСНЕНО ВИБІР ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ УЧНІВ 5-Х ТА 10-Х КЛАСІВ!

Здійснено вибір підручників для учнів 5-х та 10-х класів!
3 трав. 2018

Екскурсія ХНУБА

3 травня учні 10-11 класів побували на екскурсії в ХНУБА на кафедрі екології і охорони праці, де познайомилися з лабораторним обладнанням, методиками визначення якості продуктів харчування, освітньою програмою університету.
27 квіт. 2018

Свято "Прощавай, Букварику!"

27.04.2018 в перших класах відбулося свято "Прощавай, Букварику!"
27 квіт. 2018

Тиждень природничих наук