27 жовт. 2017

Екскурсія

14 вересня учні 2-Б класу відвідали страусину ферму у селищі Високий Харківського району. Діти дізналися про африканських страусів, побачили цікаві види птахів: цесарок, павичів, фазанів. Мали змогу поспостерігати за єнотами.
26 жовт. 2017

Полтава – це кохання з першого погляду!

26.10.2017 року відбулася навчальна екскурсія для учнів 5-11 класів "Полтава літературна"
20 жовт. 2017

Виставка «Осіння казка»

19-20 жовтня учні початкових класів підготували виставку яскравих робіт на тему «Осіння казка». Овочі та знайомі рослини, прикрашені осінніми фарбами, в роботах дітей перетворились у казкових мешканців лісу та на казкові пейзажі.
19 жовт. 2017

Правила пожежної безпеки від Національного університету цивільного захисту України

18 жовтня 2017 року, з метою покращення знань та практичних навичок щодо пожежної безпеки, для проведення лекції до школи були запрошені викладачі Національного університету цивільного захисту України. Для педагогічного колективу, технічного персоналу і старшокласників на високому професійному і, водночас, доступному рівні була проведена лекція-навчання з питань пожежної безпеки, порядку дій у надзвичайних ситуаціях та відпрацьовані навички застосування засобів пожежогасіння.
18 жовт. 2017

Урок мужності «Перемога в серцях поколінь»

17 жовтня, напередодні 73-Ї річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників, до школи завітали: старший штурман-випробувач, голова осередку ветеранів м/р Жихір, учасник бойових дій в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович та Голова ради ветеранів Основ’янського району полковник Шашкін Володимир Іванович. Гості нагадали учням про страшні події часів Другої світової війни, про етапи звільнення України та міста Харкова від загарбників у 1943-1944 роках. Льотчики поділились із учнями спогадами про військову службу і наголосили, що мирне життя – це найцінніше, що є у світі.
17 жовт. 2017

"Сімейний оберіг"

13 жовтня на честь Дня Українського козацтва у шкільному музеї народознавства «Берегиня» актив шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна" організував проведення виставки «Сімейний оберіг». У виставці взяли участь всі бажаючі – учні, батьки та вчителі – і представили на ній предмети декоративно-ужиткового мистецтва, рушники, вишиванки, старовинний одяг. Учениці 9-А (Чаговець Валерія та Котляр Дарина) та 10-А класів (Лихобаба Єлизавета) розповіли учням 1-4 класів легенду про український рушник, про українські національні традиції, мистецтво Слобожанщини та традиції українського козацтва.
13 жовт. 2017

“Ми - діти козацького роду”

13 жовтня на честь Дня Українського козацтва та Дня захисника України в школі були проведені змагання “Ми - діти козацького роду”.

Відвідування Національної академії Національної гвардії України

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, учні 11-А класу відвідали Національну академію Національної гвардії України та ознайомились із особливостями військової служби, зброєю, технікою та підготовкою курсантів.
13 жовт. 2017

Вітаємо призерів інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?"»!

11 жовтня учні школи взяли участь у відбірковому турнирі Чемпіонату м. Харкова сезону 2017/2018 рр. гри «Що? Де? Коли?» серед загальноосвітніх шкіл Основ’янського району. Дякуємо команді «Розумні Сови» за успішний дебютний виступ у молодшій віковій групі! У складі команди працювали: капітан команди Шавріна Маргарита, 8-Б; Пасько Софія, 8-Б; Марченко Кристина, 8-Б; Давиденко Дарина, 7-А; Капітулін Максим, 7-Б; Світличний Дмитро,7-Б; Ніколаєнко Юлія,7-Б та Мінькова Катерина, 7-Б. А шкільна команда «Libertatem» («Незалежність») отримала диплом ІІІ ступеня серед команд старшої вікової групи! Призове місце вибороли: Тихоненко Аліса (капітан), 9-Б; Світлична Дарина, 9-Б; Чаговець Валерія, 9-А; Котляр Дарина, 9-А; Пліско Станіслав, 10-А. Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових успіхів та перемог!
9 жовт. 2017

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Закінчився І тиждень Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Бібліотека - за здоровий спосіб життя». В рамках Всеукраїнського місячника учні 3- Б класу відвідали філію №41 масової бібліотеки і ознайомилися з виставкою книг « Здоровий дух дає здорове тіло».Бібліотекар філії Філіпенко Л.Л. познайомила учнів з новинками літератури про здоровий спосіб життя. А на початку тижня відбувся конкурс «Склади слова». У конкурсі брали участь учні 1-9 класів. Охочих було багато, але призи одержали не всі. Перемогли учні 4- А класу!