11 січ. 2024

Нагородження переможців конкурсу

Напередодні Різдва у ХЛ №48 було оголошено конкурс "Різдвяне диво" на кращій Різдвяний та Новорічний віночок. Безліч великих та маленьких, яскравих та стильних шедеврів приносили дітлахи до ліцею. Звичайно переможців визначити було дуже важко, тому голосування виставили в Інстаграм. І ось нарешті кращі з кращіх були визначені! 11 січня у ХЛ №48 відбулося свято-нагородження переможців нашого чудового конкурсу Різдвяних та Новорічних віночків "Різдвяне диво". Вітаємо всіх учасників із заслуженими нагородами! Творчість дітей додала особливий різдвяний настрій нашому ліцею і ми вдячні за кожен віночок, який вони створили. Дякуємо всім за участь та неперевершену різдвяну атмосферу!
9 січ. 2024

Опитування населення для моніторінгу основних показників рухової активності

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення до оздоровчої рухової активності та спорту і у співпраці з Державною службою статистики України проводить онлайн опитування населення для моніторингу основних показників рухової активності різних вікових груп та соціальних верств населення, стимулюючих і стримуючих факторів. Опитування проводиться в усіх регіонах України з 18 грудня 2023 року по 18 січня 2024 року серед різних груп населення з 18 років і до 65 років та старші. Пройти опитування можна перейшовши за посиланням.
8 січ. 2024

Психологія стресу

Сьогодні практичним психологом та соціальним педагогом ліцею було провело тренінг для педагогів на тему: «Стрес. Психологія стресу. Способи його подолання». На цьому тренінгу були розглянуті такі питання: «Що таке стрес? Способи його подолання». Також були виконані практичні вправи на зняття емоційного напруження.
5 січ. 2024

Дива Всесвіту

Мала академія наук приготувала невеличкий подаруночок для наших учнів, а точніше, унікальну можливість — відвідати «Дива Всесвіту». «Дива Всесвіту» — це цикл онлайн-лекцій для школярів, які хочуть більше дізнатися про географію, астрономію та секрети космосу. Вони відбуватимуться щонеділі з 14 січня до 26 травня. Лекції з географії триватимуть із 14:30 до 15:30. Як відбуватимуться зустрічі? Онлайн за допомогою платформи Zoom. Посилання для входу публікуватимуть у закритій Telegram-групі, а також надсилатимуть за одну годину до обраної лекції. Хто може брати участь? Учні 3–7 класів. Як долучитися? Зареєструватися за посиланням нижче.
4 січ. 2024

Зимові школи ХНЕУ

Під час зимових канікул викладачі ХНЕУ імені Семена Кузнеця проводять «Зимові школи» в рамках яких здобувачі освіти можуть відвідати понад 35 майстер-класів за різноманітними напрямками та навчитись новим навичкам, дізнатися більше про свою майбутню спеціальність. Зимові школи будуть працювати із 4 по 13 січня у форматі он-лайн. Найкращі викладачі ХНЕУ ім. Семена Кузнеця проведуть з учнями ділові ігри, тренінги та майстер-класи. Усі заняття в рамках проекту – безкоштовні. Щоб отримати доступ до занять у Зимовій школі необхідно зареєструватися за посиланням https://forms.gle/XiWAX1LSPT1UtK4j7
2 січ. 2024

Вітаємо з перемогою!

Однією з яскравих та феєричних культурних подій кінця грудня став великий зимовий звітній концерт танцювального колективу "All Stars Dance Centre". Кожен учень цього колективу - справжня зірка. Серед них і наша маленька зірочка - учениця 6-А класу ХЛ №48 Бабіч Ганна. "Зимова Фієста-2023" стала 17-ми змаганнями серед танцювальних колективів в Харкові, і саме шоу під назвою "BOOM TEAM" від команди "All Stars" особливо запам‘яталося, задало настрій усьому концерту та здобуло почесне І місце! Цьогорічна тема виступів була "Не чекайте див - творіть дива самі". Всі ми переконані, що дива живуть в кожному з нас! А виступи наших талановитих учнів, їх посмішки та казковий настрій лише підтвержує це!
1 січ. 2024

Вітаємо з Новим роком!

Колектив ХЛ №48 вітає всіх своїх учнів, їх батьків та всіх мешканців мікрорайону з Новим роком 2024. Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання мільйона українців – принесе нашій країні перемогу і довгоочікуваний мир. Нехай всі сім'ї возз'єднаються, а Україна процвітає!
29 груд. 2023

Канікули з Політехом

"Канікули з Політехом: Зимова Кахутіада!" Запрошуємо учнів, їх батьків та вчителів взяти участь в науково-популярних Kahoot-вікторинах. Канікули будуть проходити онлайн у форматі Kahoot-вікторин з 08 по 12 січня 2024 року щодня з 10:00 до 17:00 Зимова Кахутіада - це справжнє інтелектуальне змагання в індивідуальному заліку. Грайте у вікторини. Збирайте сертифікати та пермоги. Вигравайте круті політехнічні призи.
28 груд. 2023

Вітаємо з відзнакою!

Наше місто багате на обдарованих дітей і молодь. Вони - це наш потенціал, наша надія на краще майбутнє. Плекати і оберігати їх таланти, мотивувати і підтримувати – ось основна задача педагогів і керівництва міста. Яскравий приклад - учениця 11 класу ХЛ №48 Кириченко Таісія. Вона отримала сертифікат "Обдарованість" на отримання стипендії від Харківського міського голови І. Терехова. Усі ці досягнення – яскравий приклад незламності української нації, яка у такий складний час має успіхи у всіх можливих сферах життя. Найщиріші вітання нашій неймовірній, талановитій, обдарованій Таісії. Вона демонструє чудові досягнення, впевнено йде до гарних результатів, непохитно тримаючи освітній і культурний фронт. Нехай і надалі щороку поповнюються наші ряди новими талановитими особистостями, збагачується і розширюється наша обдарована родина.
27 груд. 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо Литовченко Віолетту, ученицю 4-Б класу, з перемогою у змаганнях з Черліденгу серед команд у віковій категорії 8-12 років. За результатами змагань, у скарбничці маленьких спортсменок студії "INFINITI KHARKIV – золота медаль у номінації "фрістайл". За словами учасниць, кожна нова перемога буде позитивно мотивувати ще наполегливіше тренуватися, активніше готуватися до виступів та згуртовувати команду навколо досягнення чергової сходинки спортивного Олімпу.