16 лют. 2017

Всеукраїнський конкурс "Охорона праці очима дітей"

Учні школи взяли активну участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей»: повторили правила безпеки і підготували свої яскраві художні роботи. VІ Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» проводиться з нагоди відзначення Дня охорони праці в Україні у 2017 році. Це свято відзначається щорічно 28 квітня – у Всесвітній день охорони праці.
6 лют. 2017

Учень року - 2017

3 лютого на базі Харківської гімназії №12 відбувся ІІІ етап ІІ (районного) етапу конкурсу «Учень року-2017». Нашу школу в номінації «Творча особистість року» гідно представила учениця 11-А класу Мірошниченко Ольга, а в номінації «Спортсмен року» – учениця 11-А класу Кириченко Катерина. Бажаємо дівчатам творчих успіхів та перемог! Кириченко Катю вітаємо також із черговою спортивною перемогою! 3 лютого спортсменка повернулась із м. Чернігів, де взяла участь у змаганнях з лижних гонок «Кубок України» серед ДЮСШ та СДЮШОР і отримала два дипломи ІІ ступеня!
27 січ. 2017

"Нас було тільки триста" (День пам'яті Героїв Крут)

27 січня для учнів 9-А класу проведено урок історичної пам'яті "Нас було тільки триста", присвячений Дню пам'яті Героїв Крут. Про героїчні події січня 1918 року розповіли учням бібліотекарі бібліотеки -філії №41 Основ'янського району. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, за 130 кілометрів на північний схід від Києва, де оборонці української державності призупинили наступ противника. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності в боротьбі за незалежну Україну.
26 січ. 2017

"У Бабинім Яру палають сотні свіч" (День пам'яті жертв Голокосту)

Після Другої світової війни назва київського яру стала символом людської трагедії. Так історично склалося, що Бабин Яр і в Україні й у світі втілює значно більше, ніж географічна назва та одна з трагічних адрес масових розстрілів часів Другої світової війни. 26 січня в рамках проведення в школі декади правового виховання учні 10-А класу взяли участь у заході, присвяченому Дню пам'яті жертв Голокосту. Бібліотекарі Центральної бібліотеки Основ'янського району та бібліотеки -філії №41 нагадали учасникам заходу про трагічні факти української історії та познайомили із бібліотечною літературою.
20 січ. 2017

Україна - соборна, єдина!

18 січня в школі проведено урочистий захід, присвячений Дню Соборності України.
28 груд. 2016

Циркова вистава та новорічна вистава-мюзикл "Чарівний замок" для учнів пільгового когтингенту

26 грудня учні пільгового контингенту відвідали Харківський цирк, де переглянули новорічну циркову виставу. А 28 грудня у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. М.Лисенка діти стали глядачами новорічного дитячого мюзиклу "Чарівний замок".
26 груд. 2016

Новорічна вистава-мюзикл "Чарівний замок"

24 грудня учні 1-4 класів відвідали новорічний дитячий мюзикл "Чарівний замок" у ХНАТОБі ім. М.Лисенка.
23 груд. 2016

Новорічні солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

23 грудня учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Начальник Управління освіти адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Нижник Олександр Степанович вручив дітям подарунки від Харківського міського голови та привітав всіх із новорічними святами і початком канікул.
19 груд. 2016

Урочисте свято на честь 50-річного ювілею школи

16 грудня в школі відбулось урочисте свято на честь 50-річного ювілею школи.
22 лист. 2016

Предметні олімпіади

Учні школи беруть активну участь у ІІ етапі предметних олімпіад.