27 груд. 2017

Новорічне свято для учнів 1-4 класів

26 грудня 2017 року учні 1-4 класів взяли участь у веселому новорічному святі. Учні 5-11 класів у ролі казкових героїв майстерно представили молодшим друзям веселу музикальну виставу "Новорічні пригоди Аладдіна". За доброю традицією, всі учні початкової школи отримали солодкі новорічні подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса.
26 груд. 2017

Святкова новорічна вистава у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка

26 грудня 2017 року учні пільгових категорій відвідали святкову новорічну виставу "Русалонька" у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка, яка проводиться під патронатом Харківського міського голови Г.А. Кернеса.
19 груд. 2017

День святого Миколая

День святого Миколая є дуже бажаним дитячим святом. Сьогодні ранок в школі розпочався яскравим святковим привітанням всього шкільного колективу із Днем святого Миколая. Всіх, хто прийшов до школи, зустріли добрі побажання святого Миколая і янголів та весела пісня шкільного хорового ансамблю "Перлини". А учням 1-4 класів старшокласники у ролі улюблених казкових героїв показали веселу повчальну виставу.
6 груд. 2017

"Сім чудес Харкова"

01.12.2017 учні нашої школи побували на екскурсії "Сім чудес Харкова". Захоплюючою та пізнавальною була подорож рідним містом - культурним, науковим та виробничим центром України.
5 груд. 2017

Урок інформатики "ЗНО-2018"

05.12.2017 року для випускників 11 го класу було проведено урок інформатики щодо порядку та особливостей ЗНО у 2018 році
24 лист. 2017

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

24.11.2017 року у ХЗОШ№48 пройшов І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.
24 лист. 2017

Роковини Голодомору 1932-1933 років

24 листопада з нагоди відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років для 5-11 класів в школі проведено лінійки «Незгасна свічка пам’яті».
13 лист. 2017

Підсумки виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна»

Сьогодні, 13 листопада 2017 року, підвели підсумки виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна», які відбулись 10 листопада. Голова виборчої комісії школи, учениця 9-А класу Котляр Дарина, оголосила результати підрахунку голосів. У голосуванні взяли участь учні 5-11 класів та педагогічний колектив школи. Кількість виборців на 10 листопада 2017 року становила 333 виборці (учнів – 297, вчителів – 36). Голосували 239 виборців (учнів – 208, вчителів – 31). 235 бюлетенів використано, 4 – зіпсовано. За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Богдан Валерія Романівна отримала 47 голосів виборців, Шавріна Маргарита Русланівна – 48 голосів, Чаговець Валерія Юріївна – 140 голосів. Таким чином, учениця 8-Б класу Шавріна Маргарита стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чаговець Валерія – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Директор школи Мірошніченко Юлія Григорівна привітала всіх учасників виборчої кампанії і побажала дружної, активної та успішної роботи лідерам учнівського самоврядування.
12 лист. 2017

Вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна"

10 листопада 2017 року в школі відбулись вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Тиждень передвиборчої агітації завершився голосуванням учнів 5-11 класів. Кандидатами на посаду президента були учні: Богдан Валерія (8-А); Шавріна Маргарита (8-Б) та Чаговець Валерія (9-А). У складі виборчої комісії відповідально працювали представники учнівських колективів 8-9 класів: Котляр Дарина (9-А), Луценко Владлена (9-А), Івахненко Анна (8-А), Семенєй Ангеліна (8-А), Марченко Кристина (8-Б), Пушкіна Олександра (9-А), Рассаднікова Марія (8-А), Антропенко Анна (8-А); у складі служби безпеки ЦВК – Лосєв Роман (8-А), Мирошниченко Владислав (8-А) і Тарасенко Владислав (9-Б); як незалежний наглядач – Бибко Єлизавета (9-Б), а у незалежному соціологічному центрі працювали Ляпіна Аріна (8-Б) та Мірошниченко Наталія (8-Б). Результати підрахунку голосів будуть оголошені у понеділок, 13 листопада, на шкільній лінійці після 2-го уроку.
9 лист. 2017

День української писенності та мови

Сьогодні, 09 листопада 2017 року, у День української писенності та мови учні 5-7 класів ХЗОШ№48 взяли участь у міському конкурсі знавців української мови "Філолог-ерудит". Директор школи, вчителі, учні написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності "Наші пісні".