24 жовт. 2012

Открытие художественного класса

24 октября в общеобразовательной школе №48 в Харькове состоялось открытие художественного класса. Мероприятие прошло в рамках шефской программы депутата Харьковского горсовета Анатолия Денисенко над учебными учреждениями Червонозаводского и Коминтерновского районов. В новом художественном классе будут заниматься талантливые дети, а также регулярными станут мастер-классы от художников и скульпторов.
22 жовт. 2012

Міжнародний конкурс "Золотий Олімп"

Вітаємо хореографічний колектив "Експресія", який посів 2 місце на міжнародному фестивалі "Золотий Олімп"
22 жовт. 2012

Спортивне свято

20.10.2012 у школі відбулось спортивне свято: презентація спеціального килима для занять боротьбою тхеквондо – доянгу. Таке необхідне для повноцінних тренувань спортсменів обладнання подарував кандидат в народні депутати України Антолій Денисенко. На презентації виступили спортсмени секції тхеквондо та шкільна команда черлідерів.
19 жовт. 2012

«Кращий учень навчального закладу»

19 жовтня 2012 року в актовій залі адміністрації Червонозаводського району м. Харкова відбулась церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» . Вітаємо Пустовалову Елеонору, ученицю 11-А класу ХЗОШ № 48, яка отримала сертифікат стипендіата «Кращий учень навчального закладу».
12 жовт. 2012

І етап олімпіади з біології

10 жовтня було проведено І етап олімпіади з біології. Вітаємо переможців: 11кл. Пустовалову Елеонору (1), Мірошніченко Валерію (2), Колісник Аліну (2), 10 кл. Старченко Катерину (1), Клименко Валерію (2), 9 кл. Ніколаєнко Валентину (1), Парфьонову Єлизавету (2), 8 кл. Горюшко Інну (1), Крохмаля Андрія (2). Бажаємо успіхів у ІІ турі біологічної олімпіади.
11 жовт. 2012

Фестиваль ораторського мистецтва

Учениця 10-А класу Самойлова Христина виборола 2 місце в районному етапі фестивалю ораторського мистецтва "Книга чи Інтернет - найважливіший винахід людства?" Повнота розкриття теми, уміння володіти увагою аудиторії, оригінальність виступу, правильна вимова - все це допомогло ввійти до трійки переможців.
6 жовт. 2012

День вчителя

5.10.2012 у ЗОШ №48 відбулося святкування Дня вчителя, діти вітали своїх вчителів.
3 жовт. 2012

День бібліотекаря

03.10.2012 з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в школі проведено підсумки конкурсу зі збору макулатури. Переможцями стали: І місце – 2-Б клас; ІІ місце – 7-А клас; ІІІ місце – 4-Б клас. Завдяки проведеній акції шкільна бібліотека отримала нові книжки, а переможці – призи. Крім того, 2 та 3 жовтня до учнів 3-6 класів завітали працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Діти познайомились з історією виникнення книг та бібліотек, із задоволенням взяли участь у літературній вікторині.
30 вер. 2012

День туризму

28.09.2012 в школі було проведено захід, присвячений Дню туризму, у якому взяли участь учні 6-8 класів. Керівники секції пішохідного та гірського туризму біля школи облаштували туристичну трасу. Учні, які навчаються у туристичній секції, продемонстрували роботу з обладнанням для страховки та тренування на туристичній трасі.
17 вер. 2012

Турнір юних біологів!

Вітаємо ученицю ЗОШ №48 Пустовалову Елеонору, яка була нагороджена грамотою за перемогу у номінації "Кращий опонент" районного етапу турніру юних біологів.