21 груд. 2011

Благодійна акція "Подаруй дітям посмішку"

21.12.2011 представники ШДГО "Веселкова країна" відвідали Зеленогайський дитячий будинок. В рамках проведення благодійної акції учні - активісти шкільної організації учнівського самоврядування зібрали для вихованців дитячого будинку канцтовари, а також іграшки і книжки. Подарунки напередодні Новорічних свят додали святкового настрою малечі, а у активістів - школярів з`явились нові друзі.
21 груд. 2011

Подарунки учням від Геннадія Кернеса

21 грудня учні 1-4 класів отримали солодкі подарунки від Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Почесну місію привітати дітей виконали директор школи Мірошніченко Ю.Г. та казкові герої.
20 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

20 грудня пройшло урочисте закриття Малих Олімпійських ігор.
16 груд. 2011

Зовнішнє незалежне оцінювання 2012

Шановні учні та батьки! На сайті, у розділі готуємось до ЗНО - підготовка до ЗНО 2012, розміщено інформацію про правила реєстрації до Зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року.
13 груд. 2011

Малі олімпійські ігри

13 грудня відбулися змагання між сьомими та восьмими класами. Перемогли учні 8-А класу. Друге місце посіли учні 7-А класу, третє - учні 7-Б класу.
8 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

8 грудня у школі пройшов 2-й етап малих Олімпійських ігор. Були проведені змагання між п`ятими і шостими класами. Перемогли учні 6-А класу.
6 груд. 2011

Малі Олімпійські ігри

6 грудня у школі пройшов 1-й етап малих Олімпійських ігор. Були проведені змагання між третіми і четвертими класами.
2 груд. 2011

Тиждень біології

Завершив тиждень біології усний журнал "Деякі цікавинки про здоровий спосіб життя".
1 груд. 2011

Тиждень біології

До всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в школі відбулася акція "Знати, щоб жити"
29 лист. 2011

Тиждень біології

Лектори шкільного лекторію "За здоровий спосіб життя" Запорожченко А. (10 кл.) та Цема А. (10 кл.) прочитали лекцію на тему "Вірусні захворювання і їх профілактика" для учнів 2-11 класів.