20 квіт. 2012

День цивільної оборони

19 квітня в школі пройшов день цивільної оборони. Були проведені відкриті уроки на тему: "Повені. Правила поведінки під час повені" та відпрацьовано евакуацію дітей зі школи.
18 квіт. 2012

Загальношкільні батьківські збори

18 квітня у школі було проведено загальношкільні батьківські збори. Були розглянуті найважливіші питання, які виникають у навчально-виховному процесі, а також учні представили увазі батьків найкращі номери художньої самодіяльності.
15 квіт. 2012

З Великоднем!

Щиро вітаємо Вас із Великодніми святами! Христос воскрес! Воскресли Бог і Дух! З Великоднем! Весна іде, вона сповнена чудес! Христос воскрес! Воістину воскрес!
4 квіт. 2012

Семінар - практикум на тему: "Практичні аспекти роботи з "важковиховуваними" підлітками"

03.04.2012р. для практичних психологів і соціальних педагогів був проведений семінар - практикум "Практичні аспекти роботи з "важковиховуваними" підлітками". На семінарі були розглянуті причини появи "важких" учнів, особливості роботи педколективу та сім`ї з підлітками та аспекти співпраці практичного психолога і соціального педагога щодо діагностичної, профілактичної та корекційної роботи з важковиховуваними підлітками.
3 квіт. 2012

Дерева-символи

1 квітня біля школи учні висадили три дерева, що символізують три почесні нагороди, присвоєні місту Харків за його трудові та бойові відзнаки, а саме: 1-е дерево - нагорода м. Харкову - "Орден Леніна"; 2-е дерево - нагорода м. Харкову - орден "Жовтневої революції"; 3-є дерево - символ пам`яті 135-ти Героїв Радянського Союзу, які віддали своє життя в боях за визволення Харківщини від німецько-фашистських окупантів.
3 квіт. 2012

Увага! Змінені телефонні номери Департаменту освіти та Науково-методичного педагогічного центру

Увага! Із 01 квітня 2012 року змінені телефонні номери Департаменту освіти та Науково-методичного педагогічного центру
30 бер. 2012

До уваги батьків та учнів!

Про організацію медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів Червонозаводського району міста Харкова після закінчення шкільних весняних канікул
23 бер. 2012

Підбиття підсумків навчальної "чверті"

Напередодні канікул в школі № 48 підвели підсумки навчальної чверті. Учням було вручено всі грамоти та дипломи, які вони вибороли на предметних олімпіадах та конкурсах, спортивних змаганнях.
22 бер. 2012

Трудовий десант

22 березня у ЗОШ №48 пройшов трудовий десант з благоустрою пришкільної території.
22 бер. 2012

Тиждень математики та інформатики

В рамках тижня математики та інформатики пройшов захід "КВК з математики. Це були змагання між 5 та 6 класами. Перемогли учні 6 класу.