4 лист. 2011

З 1 по 30 листопада триває реєстрація на пробне ЗНО-2012

4 лист. 2011

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2012

Інформацію про реєстрацію та порядок проведення пробного тестування розміщено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
2 лист. 2011

Турнір винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду учнів 11-го класу школи, яка посіла ІІІ місце на І (районному) етапі турніру винахідників і раціоналізаторів!
24 жовт. 2011

Осінні канікули

Ура!!! К А Н І К У Л И !!! Юний друже, нудьгуєш? Приходь до школи.
21 жовт. 2011

Підведення підсумків навчальної "чверті"

21 жовтня у школі була проведена лінійка, на якій було підведено підсумки перших двох місяців навчання.
10 жовт. 2011

Турнір юних фізиків!

Вітаємо команду учнів 10-го класу школи, яка посіла ІІІ місце на І (районному) етапі турніру юних фізиків!
5 жовт. 2011

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня відбулося свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек. Святу передував конкурс по збору макулатури. У конкурсі переміг 1-Б клас(188,8 кг. макулатури). Приз вручила директор школи Ю.Г. Мірошніченко. 5 жовтня актив бібліотеки показав цікаву казку "Як Барвінок і Ромашка Книгу рятували".
3 жовт. 2011

День працівника освіти

30 вересня у ЗОШ №48 відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Діти порадували своїх вчителів святковим концертом.
30 вер. 2011

День працівника освіти

Шановні освітяни! Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
16 вер. 2011

Зустріч з Олексієм Мочановим

16 вересня за ініціативою дитячої громадської організації «Веселкова країна» було проведено засідання «Клубу Цікавих людей». На творчу зустріч зі школярами завітав відомий автогонщик, автоексперт, журналіст, та музикант – Олексій Мочанов.