23 трав. 2013

Жемчужина у моря

18 мая ученики нашей школы отправились на экскурсию в легендарную Одессу. Хотя мы провели там всего один день, впечатления от этой поездки останутся на всю жизнь. Ведь мы увидели своими глазами те улицы и достопримечательности, названия которых слышали в песнях и фильмах: Дерибасовскую, Ланжерон, Большую Арнаутскую, Привоз… Началась наша экскурсия по Одессе со знаменитого морвокзала. Там мы увидели экспозицию Музея Черноморского торгового флота, коллекцию якорей, необычные произведения современной скульптуры – «Золотое дитя» Эрнста Неизвестного, «Жену моряка», символ года – змею, подаренную венецианцами настоящую гондолу. Мы поднялись по Потёмкинской лестнице к памятнику Дюку Ришелье, прошли по Пушкинской к Ланжерону, восхищались прекрасным зданием Оперного театра, побывали во Дворике миниатюр Литературного музея, в Аркадии, видели шутку одесских архитекторов – «дом из одной стены», ощутили покачивание Капитанского моста, спустились в грот Потоцких и катакомбы под зданием Художественного музея, гуляли по Дерибасовской. Одесса поразила нас своей изящной архитектурой, вековыми платанами, захватывающей историей и … поразительным дружелюбием. Официант в кафе, где мы обедали, спросил: «И как вам наша Одесса?» И в этом вопросе прозвучала такая гордость за свой город, что мы, не лукавя, ответили: «Замечательно!»
8 трав. 2013

Святкування Дня Перемоги

В рамках відзначення 68-річниці святкування Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками 08 травня 2013 року на базі меморіалу селища Жихар, пройшов мітинг пам’яті.
7 трав. 2013

ВІТАННЯ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

Від всієї душі поздоровляємо зі святом Перемоги! Бажаємо мирного неба, ясного сонця та всього самого найкращого! Нехай завжди вас оточує мир, здоров'я та щастя!
23 квіт. 2013

Зустріч з ветеранами

23 квітня до школи завітали шановні гості: голова Ради ветеранів Червонозаводського району полковник Стогній Микола Ілліч, заступник голови Ради ветеранів району полковник Шашкін Володимир Іванович та колишній випускник школи, учасник війни в Афганістані, полковник Бруєв Сергій Васильович. Льотчики, все життя яких пов’язане з військовою службою, провели уроки мужності у 7-А, 8-А, 8-Б, 9-А та 10 класах. Напередодні свята Перемоги гості школи розповіли про тяжкі випробування під час війни на фронтах та окупованих територіях, про героїчну роботу людей в тилу. І, звичайно, про земляків, мешканців нашого міста, які робили все можливе і неможливе, щоб врятувати Батьківщину. Учні 9-А класу та хоровий колектив школи представили на заході літературно-музикальну композицію «Пока память жива!». Детальний фотозвіт про цей захід у розділі "Фотогалерея".
19 квіт. 2013

День цивільної оборони

19 квітня у школі пройшов День цивільної оборони. Було відпрацьовано евакуацію учнів та персоналу школи під час надзвичайної ситуації, у кожному класі було проведено уроки на тему: "Повені. Правила поведінки під час повені". Фотозвіт у розділі фотогалерея.
16 квіт. 2013

Міський суботник

13 квітня учні 5-11 класів та працівники школи взяли активну участь у міському суботнику. За час роботи учасники трудового десанту впорядкували територію навколо школи та територію прилежного лісу. Найпрацьовитішим було визнано 6-Б клас. 15 квітня на урочистій шкільній лінійці учнів класу нагородили футбольним м’ячем.
12 квіт. 2013

Свято Букваря

11 квітня в школі відбулося свято для першокласників, присвячене прощанню з букварем. До маленьких школярів завітали казкові герої, які привітали дітей. Першокласники розповідали вірші, співали і танцювали. Допомогли у проведенні свята учні старшої школи, а батьки підготували дітям подарунки - художні книжки!
10 квіт. 2013

Екологічна акція

09.04.2013 учнів школи відвідали студенти НТУ «ХПІ» та волонтери Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива». Для учнів 2-4-х, 8-го та 10-го класів студенти провели інтерактивну лекцію «Екологічні проблеми Землі» та запросили взяти участь у екологічній акції «Крышкин дом».
7 квіт. 2013

Привітання 100-річного ювіляра

06.04.2013 представники шкільної організації учнівського самоврядування “Веселкова країна» відвідали ветерана Великої Вітчизняної війни Ряполова Тихона Йосиповича та привітали його із 100-річним ювілеєм.
19 бер. 2013

Тиждень фізики, математики та інформатики

З 18 березня у школі розпочався тиждень фізики, математики та інформатики. У рамках тижня будуть проведені заходи: "Цікава фізика" для учнів 5-6 класів, презентація "Планети Сонячної системи" та захід "Видатні математики"