1 лют. 2021

Ми єдині – в цьому сила!

В рамках місяця правового виховання в класних колективах проведені заходи «Ми єдині – в цьому сила!», присвячені Дню Соборності України.
1 лют. 2021

Реєстрація на ЗНО-2021

1 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО-2021 і триватиме до 05.03.2021
26 січ. 2021

Учні 1-11 класів повернулися за парти

25 січня в Україні припинив дію посилений карантин і учні 1-11 класів повернулися за парти. З метою нагадати дітям правила безпечної поведінки в школі проведені «Інтерактивні уроки про COVID – 19». Учні школи повторили правили безпечного спілкування під час навчального процесу, правила респіраторної гігієни.
5 січ. 2021

Реєстрація на пробне ЗНО

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 08.10.2020 № 163 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2021 році» з 05 до 19 січня 2021 року триватиме реєстрація на пробне ЗНО-2021 на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Виставка новорічних інсталяцій

З нагоди новорічних свят класні колективи учнів разом із вчителями та батьками прикрасили школу яскравими інсталяціями (Фотогалерея).
24 груд. 2020

Години безпеки напередодні новорічних, різдвяних свят і зимових канікул 2020/2021 навчального року

В рамках Тижня безпеки напередодні новорічних, різдвяних свят і зимових канікул 2020/2021 навчального року 24 грудня класними керівниками 1-11 класів проведено виховні години на тему дотримання правил безпечної поведінки на водних об’єктах, з легкозаймистими та токсичними речовинами, вибухонебезпечними предметами і речовинами; правил пожежної безпеки, електробезпеки та безпеки дорожнього руху; обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2; норм гігієни та санітарії; правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, запобігання травмування на об'єктах залізничної інфраструктури, дій у випадку надзвичайних ситуацій тощо.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ» – 2021

Малюнки дітей роблять Україну безпечнішою! Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2021». До участі у конкурсі запрошуються діти від 6 до 18 років: • учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв; • вихованці позашкільних навчальних закладів. Тематика: Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: на будівництві, транспорті, у вугільній, деревообробній промисловості, у медичній сфері, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті тощо..
14 груд. 2020

10 грудня - Міжнародний день прав людини

10 грудня в школі підвели підсумки конкурсу-виставки плакатів на тему "Стоп насильству: діємо разом!". Всі класні колективи підготували яскраві змістовні роботи!
7 груд. 2020

Районний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

У першому (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учні школи взяли активну участь. У конкурсі призові місця отримали: Дмитро Світличний, 10 клас (інформатика, ІІІ місце, керівник Світлична М.С.); Ніколаєнко Юлія, 10 клас (біологія, ІІІ місце, керівник Світлична А.В.; математика, ІІ місце, керівник Кириченко Н.М.); Мирохіна Дар’я, 9-А клас (географія, ІІІ місце, керівник Філатова Н.О.); Бєльська Дар’я, 9-А (математика, ІІ місце, керівник Старікова О.М.); Богдан Валерія, 11 клас (педагогіка, ІІ місце, керівник Петік К.М.); Мірошниченко Наталія, 11 клас ( педагогіка, ІІ місце, керівник Лихобаба С.В.); Івахненко Анна, 11 клас (українська мова, ІІІ місце, керівник Мамченко Л.О.). Вітаємо всіх та бажаємо нових перемог!
4 груд. 2020

Змагання, присвячені Дню Збройних сил України

4 грудня учні 9-11 класів взяли участь у військово-спортивних змаганнях, присвячених Дню Збройних сил України і показали свою вправність у завданнях з вогневої підготовки та гарну спортивну підготовку.