19 груд. 2019

Привітання з Днем Святого Миколая!

Зранку діти привітали всіх з Днем Святого Миколая піснями та імпровізованим виступом!
11 груд. 2019

ПРОБНЕ ЗНО 2019

11.12.2019 відбулось пробне шкільне ЗНО з української мови та літератури.
9 груд. 2019

ПРОБНЕ ЗНО 2019

09.12.2019 відбулось пробне шкільне ЗНО з математики.
6 груд. 2019

Віськово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України

6 грудня були проведені військово-спортивні змагання з нагоди Дня Збройних сил України. У змаганнях взяли участь учні 9-11 класів. Вітаємо команди: команда 10 -А класу отримала диплом ІІІ ступеня, збірна команда 9-х класів - диплом ІІ ступеня та команда 11-А класу - диплом І ступеня! У змаганнях з вогневої підготовки учень 11-А класу Самолюк Богдан отримав диплом ІІ ступеня, а учень 10-А класу Канцедал Ілля - диплом І ступеня. Вітаємо всіх учасників і бажаємо нових досягнень!
6 груд. 2019

Урочиста лінійка 5-11 класів

6 грудня виборча комісія школи на урочистій лінійці 5-11 класів підвела підсумки голосування під час виборів президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». За результатами підрахунку голосів виборчою комісією Бєльська Дар'я отримала 53 голоси виборців, Варич Карина – 77 голосів, Чеснюк Олексій – 147 голосів. Таким чином, учениця 9-Б класу Варич Карина стала віце-президентом ШОУС «Веселкова країна», Чеснюк Олексій – президентом шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Виконуюча обов’язки директора школи Романенко Олена Миколаївна привітала новий актив учнівського самоврядування і побажала успіху всім учасникам виборів. Чеснюк Олексій склав присягу на вірність меті та завданням діяльності організації учнівського самоврядування.
5 груд. 2019

Вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування "Веселкова країна"

5 грудня 2019 року в школі відбулись вибори президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Кандидатами на посаду президента були учні: Бєльська Дар'я (8-А); Варич Карина (9-Б) та Чеснюк Олексій (10-А).
3 груд. 2019

Дебати кандидатів на пост президента ШОУС "Веселкова країна"

3.12.2019 відбулись дебати кандидатів на пост президента шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна». Бєльська Дар’я (8-А), Варич Карина (9-Б) та Чеснюк Олексій (10-А) представили свої презентації активу 5-11 класів.
2 груд. 2019

Закаблукам лиха дам

29 листопада завершився тиждень початкової школи. За планом тижня було проведено танцювальний марафон "Закаблукам лиха дам".
29 лист. 2019

Фабрика ялинкових прикрас

28 листопада учні 5-6 класів відвідали Куп'янську фабрику ялинкоавих прикрас, де ознайомилися з процесом виготовлення прикрас та різноманітними варіантами їх розпису. Кожна дитина отримала у подарунок іграшку власного розпису.
29 лист. 2019

Збережи своє здоров'я

28 листопада у 1-4 класах було проведено практичне занятття "Збережи своє здоров'я" в рамках тижня початкової школи.