8 лист. 2011

Відкриття малих Олімпійських ігор

8 листопада в ЗОШ №48 стартували малі Олімпійські ігри. Учні та вчителі підготували дуже цікаву і якісну програму відкриття. Це було справжнє спортивне свято!
7 лист. 2011

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо Горюшко Інну - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
6 лист. 2011

Вітаємо Пустовалову Елеонору - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

5 лист. 2011

Районний суботник

5 листопада 2011 року учні та педагоги школи взяли участь у районному суботнику. Висловлюємо всім щиру подяку за сумлінну працю.
4 лист. 2011

З 1 по 30 листопада триває реєстрація на пробне ЗНО-2012

4 лист. 2011

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО-2012

Інформацію про реєстрацію та порядок проведення пробного тестування розміщено на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.
2 лист. 2011

Турнір винахідників і раціоналізаторів!

Вітаємо команду учнів 11-го класу школи, яка посіла ІІІ місце на І (районному) етапі турніру винахідників і раціоналізаторів!
24 жовт. 2011

Осінні канікули

Ура!!! К А Н І К У Л И !!! Юний друже, нудьгуєш? Приходь до школи.
21 жовт. 2011

Підведення підсумків навчальної "чверті"

21 жовтня у школі була проведена лінійка, на якій було підведено підсумки перших двох місяців навчання.
10 жовт. 2011

Турнір юних фізиків!

Вітаємо команду учнів 10-го класу школи, яка посіла ІІІ місце на І (районному) етапі турніру юних фізиків!