28 лист. 2019

День театрала

28 листопада за планом початкової школи було проведено "День театрала". Учні 1-4 класів переглянули виставу "Незвичайний концерт для мишеня".
27 лист. 2019

Сильні, сміливі, спритні

27 листопада у початковій школі відбулися спортивні змагання "Сильні, сміливі, спритні" між 3 і 4 класами. Також було проведено конкурс на кращу фізкультхвилинку.
27 лист. 2019

Фабрика ялинкових прикрас

26 листопада учні молодшої школи відвідали Куп'янську фабрику ялинкоавих прикрас., де ознайомилися з процесом виготовлення прикрас та різноманітними варіантами їх розпису.
26 лист. 2019

Моє рідне місто

За планом початкової школи 26 листопада було проведено конкурс колажів "Моє рідне місто".
25 лист. 2019

Тиждень початкової школи

25 листопада 2019 року розпочався тиждень початкової школи. Перший день був присвячений дружбі. В кожному класі були проведені ранкові кола «Посміхніться друзям».
22 лист. 2019

Лінійки з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору

22 листопада учні 5-11 класів взяли участь у лінійках з нагоди Дня пам’яті жертв голодомору. 26 листопада 1998 року, Указом Президента України було встановлено День пам’яті жертв голодомору - кожна четверта субота листопада. У травні 2006 року Верховна Рада України в офіційному зверненні до народу України визнала голодомор 1932 – 1933 років актом геноциду. Свіча мільйонів замордованих голодною смертю погасла в далекому 1933. Ми ж з вами можемо запалити свічку для світлої пам’яті. Озиратися у минуле треба кожному. Дорога у майбутнє пролягає через минуле. Ми повинні знати правду минулого заради щасливого майбутнього. Україна пам’ятає! Світ визнає!
22 лист. 2019

Шкільне засідання МАН

22.11.2019 відбулось шкільне засідання МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК
21 лист. 2019

Профорієнтація

21 листопада учні 9-х класів відвідали Харківський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі
19 лист. 2019

Призери олімпіад

Вітаємо переможців районного етапу олімпіад: Тихоненко Аліса(11-А) -І місце з географії та фізики, Ніколаєнко Юлія(9-Б) - ІІ місце з географії, Світлична Дарина(11-А) - ІІІ місце з географії, Буйдіна Анна (8-Б)- ІІІ місце з географії, Кукарських Богдан(7-Б) - ІІ місце з фізики!
15 лист. 2019

Безпечна країна

15 листопада в усіх класах школи пройшов Єдиний національний урок "Безпечна країна" в рамках тижня безпеки дорожнього руху.