22 бер. 2012

Трудовий десант

22 березня у ЗОШ №48 пройшов трудовий десант з благоустрою пришкільної території.
22 бер. 2012

Тиждень математики та інформатики

В рамках тижня математики та інформатики пройшов захід "КВК з математики. Це були змагання між 5 та 6 класами. Перемогли учні 6 класу.
20 бер. 2012

Тиждень математики та інформатики

У школі розпочався тиждень математики та інформатики. Першим пройшов захід з інформатики присвячений ЄВРО - 2012.
19 бер. 2012

Творчі звіти вчителів, що атестуються

16 березня вчителі, що атестуються, звітували про свою діяльність.
19 бер. 2012

Тиждень української літератури

16 березня завершився тиждень укранської мови і літератури. Учні читали вірші Т.Г. Шевченка.
13 бер. 2012

Тиждень української літератури

12 березня у школі розпочався тиждень української мови та літератури.
7 бер. 2012

Святкування 8 Березня

Сьогодні в школі №48 пройшло святкування 8 Березня.
7 бер. 2012

Зі святом 8 Березня!

Поети Вам присвячують сонети, Чоловіки дарують Вам букети. Кохані, любі, чарівні жінки, Ви наші музи, витоки натхнення. Про Вас всі наші мрії потаємні. Зі святом Вас, найкращі квіточки !
1 бер. 2012

Закінчення навчального року

На нашому сайті у розділі ''Закінчення навчального року'' розміщено накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ''Про внесення змін до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні..." та "Про затвердження Змін до Положення про золоту та срібну медаль"
27 лют. 2012

IІІ Міська педагогічна конференція

24.02.2012 на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулось пленарне засідання ІІІ міської педагогічної конференції «Інформатизація – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м. Харкова». На пленарному засіданні директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко провела нагородження переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2011». Школа № 48 отримала диплом другого ступеня.