5 жовт. 2011

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня відбулося свято, присвячене Всеукраїнському дню бібліотек. Святу передував конкурс по збору макулатури. У конкурсі переміг 1-Б клас(188,8 кг. макулатури). Приз вручила директор школи Ю.Г. Мірошніченко. 5 жовтня актив бібліотеки показав цікаву казку "Як Барвінок і Ромашка Книгу рятували".
3 жовт. 2011

День працівника освіти

30 вересня у ЗОШ №48 відбулося урочисте святкування Дня працівника освіти. Діти порадували своїх вчителів святковим концертом.
30 вер. 2011

День працівника освіти

Шановні освітяни! Вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти. Щиросердно бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги.
16 вер. 2011

Зустріч з Олексієм Мочановим

16 вересня за ініціативою дитячої громадської організації «Веселкова країна» було проведено засідання «Клубу Цікавих людей». На творчу зустріч зі школярами завітав відомий автогонщик, автоексперт, журналіст, та музикант – Олексій Мочанов.
15 вер. 2011

15.09.2011 року на базі ХЗОШ№48 відбувся районний семінар для соціальних педагогів ЗНЗ «Співпраця школи з соціальними службами з питань соціального захисту учнів пільгового контингенту».
2 вер. 2011

1 вересня