Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!

30 квіт. 2020
9 травня 2020 року наша держава відзначає 75-річчя з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Із великою вдячністю ми вшановуємо пам’ять про воїнів, які мужньо захищали свою Батьківщину, пам’ять про всіх тих, хто чекав, рятував, годував, лікував – допомагав вижити один одному у жахливі роки війни і відродити мирне життя країни. Нам необхідно пам’ятати про минуле заради майбутнього. Пам’ятаємо! Пишаємося!

9 травня 2020 року наша держава відзначає 75-річчя з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Із великою вдячністю ми вшановуємо пам’ять про воїнів, які мужньо захищали свою Батьківщину, пам’ять про всіх тих, хто чекав, рятував, годував, лікував – допомагав вижити один одному у жахливі роки війни і відродити мирне життя країни. Нам необхідно пам’ятати про минуле заради майбутнього. Памятаємо! Пишаємося!

Презентація "Сторінки історії нашої школи.

До 75-річчя Перемоги у Другій світовій війні.

Із вдячністю до тих, хто захищав Батьківщину і будував нове мирне життя."

ПРЕЗЕНТАЦІЯ  "СТОРІНКИ ІСТОРІЇ НАШОЇ ШКОЛИ. ДО 75-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ."

ВІДЕО "СТОРІНКИ ІСТОРІЇ НАШОЇ ШКОЛИ. ДО 75-РІЧЧЯ  ПЕРЕМОГИ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ."

ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

"МІЙ ПРАДІД-ГЕРОЙ"

ПРИВІТАННЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

"ПИШАЮСЯ ТОБОЮ, МІЙ ПРАДІДУ!"

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МІЙ ПРАДІД - ГЕРОЙ", 8-Б клас

ВІРТУАЛЬНА ГАЛЕРЕЯ МАЛЮНКІВ "ПАМ'ЯТАЄМО! ПИШАЄМОСЯ!"- 2-А, 2-Б_.mp4