1 лют. 2012

Районна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

За підсумками проведеної ХІХ районної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій за темою: "Розвиток професійної компетентності педагогічних працівників в умовах безперервної освіти", були нагороджені грамотами такі вчителі нашої школи: Філатова Наталія Олегівна, вчитель географі,ї Федоренко Клавдія Дмитрівна, вчитель української мови та літератури, Басок Олена Олександрівна, вчитель російської мови та світової літератури, Цема Ніна Петрівна, вчитель обслуговуючої праці, Здолбніков Сергій Миколайович, вчитель трудового навчання. Дипломом ІІ ступеня нагороджений Федяй Сергій Олександрович, вчитель фізики. Дипломами ІІІ ступеня нагороджені: Третяк Ольга Федорівна, вчитель хімії, Світлична Алла Вікторіна, вчитель біології. Вітаємо наших колег!
31 січ. 2012

До уваги батьків!

Про призупинення навчально-виховного процесу в навчальних закладах м. Харкова
21 січ. 2012

Шкільний лекторій

19-20 січня лекторами шкільного лекторію "За здоровий спосіб життя" проведено лекцію "Енергетичні напої"
19 січ. 2012

Тиждень фізики

19.01. у рамках тижня фізики пройшов захід "Цікава фізика" на якому учні показували досліди з фізики та обговорювали їх.
16 січ. 2012

Тиждень фізики та астрономії

16.01.2012 в школі розпочався тиждень фізики та астрономії.
11 січ. 2012

„Учитель року – 2012”.

11 січня 2012 року у приміщені Харківської гімназії №12 відбулася урочиста церемонія нагородження учасників районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2012”.
31 груд. 2011

Вітаємо з Новим роком!

Черговий рік – це лиш фрагмент життя, Черговий кадр у цім чарівнім світі. Хай в цьому кадрі буде більше світла, А тіні всі хай кануть в небуття.
26 груд. 2011

Святкування Нового року

26 грудня у школі пройшло святкування Нового року.
22 груд. 2011

Зустріч із Сергієм Бершовим

22 грудня 2011 року у рамках роботи "Клубу цікавих людей" відбулася зустріч учнів школи з видатним альпіністом, Почесним громадянином міста Харкова, Президентом Харківського клубу альпіністів і скалолазів Сергієм Бершовим. Учні були вражені цікавою, захоплюючою, змістовною розповіддю "сніжного барса". Багатьом захотілося побачити на власні очі засніжені вершини, льодові водоспади, безмежні снігові простори. Щирість і відвертість Сергія Ігоровича викликала багато запитань у зацікавлених слухачів. А потім були автографи, фотосесія, радість від знайомства з легендарною людиною.
21 груд. 2011

Благодійна акція "Подаруй дітям посмішку"

21.12.2011 представники ШДГО "Веселкова країна" відвідали Зеленогайський дитячий будинок. В рамках проведення благодійної акції учні - активісти шкільної організації учнівського самоврядування зібрали для вихованців дитячого будинку канцтовари, а також іграшки і книжки. Подарунки напередодні Новорічних свят додали святкового настрою малечі, а у активістів - школярів з`явились нові друзі.