12 черв. 2020

12 червня КМУ постановою 480 відмінив Пробне ЗНО
1 черв. 2020

Міжнародний день захисту дітей

Учні школи взяли участь у конкурсі малюнків, присвяченому Міжнародному дню захисту дітей і підготували яскраві роботи. Дякуємо за участь Правдіній Алексії (2-А), Бабіч Ганні (2-А), Соловйовій Владиславі (2-А), Терещенко Мілані (2-А), Хижнюк Дар'ї (2-А), Білокінь Дар'ї (4-Б) та Земляній Анастасії (8-А)!
28 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди закінчення навчального року

26 трав. 2020

Прийом документів для зарахування до першого класу

З 01 червня 2020 року по 30 червня 2020 року в Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 буде проходити прийом документів для зарахування дітей до першого класу.
20 трав. 2020

ЗНО 2020

Міністерство освіти науки України ухвалило рішення про терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році
20 трав. 2020

Вітаємо з Днем вишиванки!

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками. День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно молоде свято, яке покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу. Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч День вишиванки припадає на 21 травня.
8 трав. 2020

День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, Україна та світова спільнота відзначають День пам’яті та примирення, запроваджений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 2004 році з нагоди 60-ї річниці закінчення Другої світової війни. Цей день Україна офіційно почала відзначати у 2015 році. Символом вшанування став червоний мак — міжнародний знак пам’яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів. Пам’ятаємо! Пишаємося!
4 трав. 2020

Привітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 75-ї річниці Великої Перемоги

30 квіт. 2020

Ми - нащадки переможців! Пам'ятаємо! Пишаємося!

9 травня 2020 року наша держава відзначає 75-річчя з Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Із великою вдячністю ми вшановуємо пам’ять про воїнів, які мужньо захищали свою Батьківщину, пам’ять про всіх тих, хто чекав, рятував, годував, лікував – допомагав вижити один одному у жахливі роки війни і відродити мирне життя країни. Нам необхідно пам’ятати про минуле заради майбутнього. Пам’ятаємо! Пишаємося!
21 квіт. 2020

МОН ЗАПУСТИЛО САЙТ ПРО КЛЮЧОВІ ЗМІНИ В ОСВІТІ, ВПРОВАДЖЕНІ ЧЕРЕЗ КАРАНТИН

Усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому інформаційному ресурсі. Зокрема, тут розміщено інформацію про дистанційне навчання, завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію. Інфоресурс містить ключову інформацію про зміни в роботі дитячих садків, шкіл, закладів ПТО, університетів та коледжів. Зокрема, тут розміщено актуальну інформацію про завершення навчального року в школах, цьогорічне ЗНО та вступну кампанію.