11 вер. 2012

День фізичної культури і спорту

08.09.2012 у школі було відбулося святкування Дня фізичної культури і спорту.
8 вер. 2012

День фізичної культури і спорту

Спортсменам, тренерам, викладачам фізичної культури, ветеранам спорту та всіх, хто любить спорт! Від усієї душі вітаємо Вас з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята молодості, грації, сили, гармонійно розвиненої людини.
1 вер. 2012

Свято Першого дзвоника

Сьогодні у ЗОШ №48 пролунав перший дзвоник нового навчального року. Вітаємо всіх учнів та вчителів зі святом. Детальний фотозвіт про святкування у розділі "Фотогалерея".
21 серп. 2012

Структура 2012/2013 навчального року

До уваги вчителів! У розділі навчально-виховний процес/графік навчального процесу розміщена сруктура 2012/2013 навчального року.
19 серп. 2012

Зустріч учнів із вчителями

До уваги учнів та батьків! 22 серпня о 10.15 відбудеться зустріч учнів із вчителями.
19 лип. 2012

До відома батьків майбутніх першокласників

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, спільно з державним інформаційно-виробничим підприємством видавництвом «Педагогічна преса» в період з 1 по 31 серпня 2012 року оголошує проведення Всеукраїнського Інтернет – опитування батьків майбутніх першокласників.
2 лип. 2012

Вступна кампанія - 2012!

2 липня розпочалася вступна кампанія до вищих навчальних закладів України!
28 черв. 2012

День День Конституції України!

28 червня - День Конституції України!
16 черв. 2012

Закриття пришкільного табору відпочинку

16 червня в ЗОШ №48 було проведено закриття пришкільного табору відпочинку. На свіжому повітрі загони варили польову кашу, змагалися у перетягуванні канату, вчилися правильно встановлювати намети, складати рюкзак, а також було проведено змагання з футболу між командами загонів. Наприкінці заходу, на лінійці, було нагороджено найактивніших учнів табору. І діти, і вчителі, були дуже задоволені. Діти відправилися відпочивати на літні канікули. Бажаємо їм вдалого відпочинку!
7 черв. 2012

Пушкинские чтения

06.06.2012 воспитанники школьного лагеря "Эрудит" (ІІ и ІV отряды) приняли участие во ІІ открытых пушкинских чтениях. Мирош Мирослав и Третьяк Денис подготовили выразительное чтение отрывка из поэмы А.С. Пушкина "Полтава". Ребята получили ценные подарки - книги произведений великого русского поэта. Ученики нашей школы возложили цветы к памятнику А.С. Пушкина. Большое спасибо организаторам этой встречи! Мы прикоснулись к светлой поэзии, ещё раз вслушались в прекрасное русское слово, окунулись в теплую атмосферу праздника, волновались за выступающих ребят, осознали причастность к важному событию в родном городе, получили незабываемые впечатления!