23 вер. 2020

Звітно-виборча конференція районної організації учнівського самоврядування «Авангард»

23 вересня представники активу шкільної організації учнівського самоврядування «Веселкова країна» взяли участь у звітно-виборчій конференції районної організації учнівського самоврядування «Авангард», під час якої голови шкільних організацій представили звіти своєї роботи за 2019/2020 н.р. та розповили про плани на майбутнє.
11 вер. 2020

День фізичної культури і спорту

Сьогодні, 11 вересня, День фізичної культури і спорту розпочався в школі о 8.15 ранковою фітнес-програмою, яку провели спортсмени, учні нашої школи, призери всеукраїнських та міжнародних змагань з тхеквондо: Пономаренко Владислав (6-Б), Козлова Наталія (6-А), Рубаненко Дмитро (8-Б), кандидати у майстри спорту Чумаченко Андрій, Чумаченко Олександр (11-А), Козлов Сергій (9-Б), учень 9-А класу Марченко Микола та спортивні дівчата 10-А класу: Ечкенко Юлія, Степанова Анастасія, Токаренко Сніжана, Волкова Валерія. Під час проведення товариських зустрічей з футболу та волейболу вболівальники нашої школи та ХЗОШ №41 активно підтримували свої шкільні команди. Спорт — це сучасно, ми — за здоровий спосіб життя!
1 вер. 2020

Свято Першого дзвоника

Сьогодні, першого вересня, новий 2020-2021 навчальний рік розпочався в школі святковою лінійкою і випускники урочисто привели до великої шкільної родини 70 маленьких першокласників. Головні герої свята Першим дзвоником 2020 року весело закликали всіх учнів до школи! На свято завітали шановні гості: голова спілки ветеранів с. Жихір, полковник авіації Бруєв Сергій Васильович та депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна. Директор школи Бондаренко Сергій Олександрович та гості привітали зі святом педагогічний колектив школи, учнів, батьків і побажали вдалого та успішного нового навчального року.
31 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди початку навчального року

26 серп. 2020

ЗАВДАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ (2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК)

ПРОПОНУЄМО ОЗНАЙОМИТИСЯ ІЗ ЗАВДАННЯМ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ІНФОРМАТИКІВ (2020/2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК)
21 серп. 2020

Вітаємо із Днем міста Харкова!

Учні школи старанно готувались до Дня міста: підготували малюнки та взяли активну участь у створенні відео-привітання.
21 серп. 2020

Увага! Профілактичний медогляд учнів.

УВАГА! З 25.08.2020 по 31.08.2020 буде проводитись ПРОФІЛАКТИЧНИЙ МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД учнів за графіком
21 серп. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди 77-ї річниці визволення міста від нацистських загарбників, Дня міста та 29-ї річниці Незалежності України

20 серп. 2020

Вшанування пам'яті загиблих

20.08.2020 відбулося покладання квітів та вшанування пам'яті загиблих на меморіалі в сел. Жихір. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання
10 серп. 2020

Завдання XVІ Всеукраїнського турніру юних географів (2020/2021 навчальний рік)

Відповідно до листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 03.07.2020 № 22.1/10-1359, проведення фінального етапу XVІ Всеукраїнського турніру юних географів планується восени 2020 року.