13 бер. 2012

Тиждень української літератури

12 березня у школі розпочався тиждень української мови та літератури.
7 бер. 2012

Святкування 8 Березня

Сьогодні в школі №48 пройшло святкування 8 Березня.
7 бер. 2012

Зі святом 8 Березня!

Поети Вам присвячують сонети, Чоловіки дарують Вам букети. Кохані, любі, чарівні жінки, Ви наші музи, витоки натхнення. Про Вас всі наші мрії потаємні. Зі святом Вас, найкращі квіточки !
1 бер. 2012

Закінчення навчального року

На нашому сайті у розділі ''Закінчення навчального року'' розміщено накази Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України ''Про внесення змін до Положення про похвальний лист "За високі досягнення у навчанні..." та "Про затвердження Змін до Положення про золоту та срібну медаль"
27 лют. 2012

IІІ Міська педагогічна конференція

24.02.2012 на базі Харківського національного університету радіоелектроніки відбулось пленарне засідання ІІІ міської педагогічної конференції «Інформатизація – пріоритетний напрямок розвитку системи освіти м. Харкова». На пленарному засіданні директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Деменко провела нагородження переможців конкурсу-захисту на кращу модель інформатизації навчального закладу «Шкільний інформаційний світ-2011». Школа № 48 отримала диплом другого ступеня.
24 лют. 2012

Тиждень літератури

24 лютого пройшло урочисте закриття тижня світової літератури.
22 лют. 2012

Тиждень світової літератури

22 лютого у рамках тижня світової літератури було проведено літературно-музичну композицію "Україна очима зарубіжних митців".
20 лют. 2012

Тиждень світової літератури

20 лютого у школі розпочався тиждень світової літератури. Сьогодні у рамках тижня було проведено захід "Подіум літературних героїв".
11 лют. 2012

7 лютого День безпечного Інтернету

Виконуйте три наведені нижче рекомендації, і використання Інтернету буде для вас безпечним: 1.Захистіть свій комп'ютер Завжди оновлюйте операційну систему. Використовуйте антивірусну програму. Використовуйте брандмауер. Робіть резервні копії важливих файлів. Будьте обережними, завантажуючи вміст. 2. Захистіть себе в онлайні Будьте обережними, надаючи особисту інформацію. Думайте про те, з ким ви розмовляєте. Пам'ятайте, що в Інтернеті не все є надійним і не всі є чесними. 3. Дотримуйтесь правил Ви маєте дотримуватися законів навіть в Інтернеті. Пам'ятайте, що в Інтернеті ви повинні піклуватися про інших так само, як про себе.
10 лют. 2012

Зустріч із Сергієм Федченком

10 лютого 2012 року в рамках роботи проекту організації учнівського самоврядування "Клуб цікавих людей" відбулась незабутня зустріч із чемпіоном Європи за версією WBO, Харківським боксером Сергієм Федченком. Якими були перші кроки у спорті, як досягти високих результатів, які найважливіші перемоги - на всі ці питання діти почули відповідь від "живої" легенди спорту. "Професор" як називають його в рингу, в січні 2012 року потрапив до п`ятірки найкращих боксерів світу за версією Всесвітньої боксерської організації (WBO). Гість школи розповів про свій шлях до спортивних досягнень, труднощі та перемоги. Молодий спортсмен щиро побажав дітям наполегливо вчитись, працювати над собою та досягати своєї мети! (Детальний фотозвіт можна переглянути на сторінці "Фотогалерея").