19 жовт. 2020

Осінні канікули

Увага! З 19.10 по 30.10 осінні канікули. Притримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Гарного відпочинку!
16 жовт. 2020

Екскурсія до Центру поводження з тваринами

16 жовтня учні школи разом із батьками відвідали комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами». Під час екскурсії всі присутні мали змогу поспілкуватись із вихованцями притулку, дітям нагадали основні правила поведінки із тваринами.
13 жовт. 2020

День Українського козацтва

Сьогодні, 13 жовтня, з нагоди Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці у шкільному музеї народознавства «Берегиня» учні 2-4 класів відвідали виставку «Сімейний оберіг», на якій були представлені українські рушники, вишиванки та декоративно-ужиткові речі. Учні 7-А та 7-Б класів виступили в ролі екскурсоводів, цікаво розповіли молодшим друзям про українські національні традиції та звичаї козаків. Шкільний хоровий ансамбль «Перлини» привітав учасників свята українською піснею.
13 жовт. 2020

Осіннє свято

13 жовтня учні 1-Б класу представили свято «Осінь в гості завітала». Віршами, загадками, піснями та казкою учасники свята розповіли про таку чудову різнобарвну пору року. А допомогли їм яскраві гості свята – красуня Осінь та її друг Врожай.
9 жовт. 2020

Змагання, присвячені Дню захисника України

9 жовтня учні 10-11 класів взяли участь у військово-спортивних змаганнях, присвячених Дню захисника України та Дню Українського козацтва. Хлопці та дівчата показали гарну фізичну форму та свою вправність під час виконання завдань з вогневої підготовки.
6 жовт. 2020

Протипожежне тренування

З метою забезпечення високої організованості та якісного проведення заходів з тренування учасників освітнього процесу 6 жовтня було проведено протипожежне тренування. З приміщення школи було евакуйовано учнів 1-11 класів та особовий склад школи.
2 жовт. 2020

Привітання педагогічного колективу із Днем вчителя

2 жовтня з нагоди Дня працівників освіти депутат Харківської міської ради Шевченко Тетяна Миколаївна завітала до школи та тепло привітала педагогічний колектив із професійним святом. А учні прикрасили осінній день своєю яскравою творчістю. Музикальні привітання подарували учні 1-11 класів та хоровий ансамбль “Перлини”.
28 вер. 2020

Вітання Харківського міського голови Геннадія Кернеса з нагоди Дня працівників освіти

25 вер. 2020

Участь у відкритті форуму «Велика рада старшокласників»

24 вересня учні 8-Б класу взяли участь в урочистому відкритті форуму «Велика рада старшокласників» Харківської міської організації учнівського самоврядування на базі Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова. Представники активу самоврядування нашої школи познайомились із планом роботи локації «Школа журналіста» та з напрямами діяльності шкільних ЗМІ.
24 вер. 2020

Заходи в рамках проекту «Шкільний працівник поліції»