3 квіт. 2012

Дерева-символи

1 квітня біля школи учні висадили три дерева, що символізують три почесні нагороди, присвоєні місту Харків за його трудові та бойові відзнаки, а саме: 1-е дерево - нагорода м. Харкову - "Орден Леніна"; 2-е дерево - нагорода м. Харкову - орден "Жовтневої революції"; 3-є дерево - символ пам`яті 135-ти Героїв Радянського Союзу, які віддали своє життя в боях за визволення Харківщини від німецько-фашистських окупантів.
3 квіт. 2012

Увага! Змінені телефонні номери Департаменту освіти та Науково-методичного педагогічного центру

Увага! Із 01 квітня 2012 року змінені телефонні номери Департаменту освіти та Науково-методичного педагогічного центру
30 бер. 2012

До уваги батьків та учнів!

Про організацію медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів Червонозаводського району міста Харкова після закінчення шкільних весняних канікул
23 бер. 2012

Підбиття підсумків навчальної "чверті"

Напередодні канікул в школі № 48 підвели підсумки навчальної чверті. Учням було вручено всі грамоти та дипломи, які вони вибороли на предметних олімпіадах та конкурсах, спортивних змаганнях.
22 бер. 2012

Трудовий десант

22 березня у ЗОШ №48 пройшов трудовий десант з благоустрою пришкільної території.
22 бер. 2012

Тиждень математики та інформатики

В рамках тижня математики та інформатики пройшов захід "КВК з математики. Це були змагання між 5 та 6 класами. Перемогли учні 6 класу.
20 бер. 2012

Тиждень математики та інформатики

У школі розпочався тиждень математики та інформатики. Першим пройшов захід з інформатики присвячений ЄВРО - 2012.
19 бер. 2012

Творчі звіти вчителів, що атестуються

16 березня вчителі, що атестуються, звітували про свою діяльність.
19 бер. 2012

Тиждень української літератури

16 березня завершився тиждень укранської мови і літератури. Учні читали вірші Т.Г. Шевченка.
13 бер. 2012

Тиждень української літератури

12 березня у школі розпочався тиждень української мови та літератури.