24 лист. 2020

Конкурс та олімпіада з української мови

Вітаємо Переможців та призерів конкурсу імені Тараса Шевченка: Кириченко Таїсія - І місце, Третяк Єлизавета - ІІІ місце. Також вітаємо Кириченко Таїсію з перемогою в олімпіаді з української мови.
23 лист. 2020

Олімпіада з історії

Вітаємо учениць Кириченко Таїсію(8-Б клас), Троценко Дарину (10-А клас) та Ніколаєно Юлію (10-А клас), які 21 листопада зайняли призові місця в олімпіаді з історії.
18 лист. 2020

Уроки безпеки

17 листопада в рамках роботи програми «Шкільний працівник поліції» працівники Управління патрульної поліції в Харківській області провели з учнями школи бесіди на тему "Правила дорожнього руху".
16 лист. 2020

Олімпіада з екології

13 листопада учениця 10 класу нашої школи Ніколаєнко Юлія посіла ІІ місце у районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіаді з екології та захистила проект на тему "Кислотні дощі".
13 лист. 2020

Змішане навчання

Увага! З 16.11 школа працює у змішаному режимі.
11 лист. 2020

Тиждень безпеки дорожнього руху

З 9 до 15 листопада в Україні проходять заходи в рамках Тижня безпеки дорожнього руху. Класні керівники нагадали учням про необхідність постійно дотримуватись правил дорожнього руху та підготували виставку художніх робіт "Обираємо безпечний шлях!".
2 лист. 2020

Графік навчання

Увага! З 03.11 учні 5-11 класів навчаються дистанційно. Учні 1-4 класів очно (без змін). Коди приєднання до Google Classroom на сторінці Дистанційна освіта.
19 жовт. 2020

Осінні канікули

Увага! З 19.10 по 30.10 осінні канікули. Притримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Гарного відпочинку!
16 жовт. 2020

Екскурсія до Центру поводження з тваринами

16 жовтня учні школи разом із батьками відвідали комунальне підприємство «Центр поводження з тваринами». Під час екскурсії всі присутні мали змогу поспілкуватись із вихованцями притулку, дітям нагадали основні правила поведінки із тваринами.
13 жовт. 2020

День Українського козацтва

Сьогодні, 13 жовтня, з нагоди Дня Українського козацтва, Дня захисника України та свята Покрови Пресвятої Богородиці у шкільному музеї народознавства «Берегиня» учні 2-4 класів відвідали виставку «Сімейний оберіг», на якій були представлені українські рушники, вишиванки та декоративно-ужиткові речі. Учні 7-А та 7-Б класів виступили в ролі екскурсоводів, цікаво розповіли молодшим друзям про українські національні традиції та звичаї козаків. Шкільний хоровий ансамбль «Перлини» привітав учасників свята українською піснею.