20 трав. 2012

День пам`яті жертв політичних репресій

Сьогодні Україна вшановує День пам`яті жертв політичних репресій.
12 трав. 2012

Випускний вечір

Сьогодні пройшов випускний вечір для учнів 11 класу.
11 трав. 2012

Свято останнього дзвоника

Сьогодні у ЗОШ №48 пролунав останній дзвоник для учнів 9 та 11 класів.
7 трав. 2012

Святкування Дня Перемоги

В рамках відзначення 67-річниці святкування Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками 07 травня 2012 року на базі меморіалу селища Жихар, пройшов мітинг пам’яті за участю голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Головчанської Г.О., депутатів Харківської міської ради Денисенка А.П., Ходаса В.А., голови ветеранської організації району Стогній М.І., ветеранів Великої Вітчизняної війни, учнів загальноосвітньої школи №48.
25 квіт. 2012

Районний семінар вчителів математики

24 квітня на базі ЗОШ №48 пройшов районний семінар вчителів математики.
23 квіт. 2012

Змагання команд черлідерів

20.04.2012 команда черлідерів школи взяла участь у районних змаганнях груп підтримки, а 23.04.2012 – у наймасовішому в Україні флешмобі груп підтримки, присвяченому Чемпіонату Європи з футболу 2012. Захід пройшов на площі Свободи у рамках акції "Крок до Євро-2012". Дві тисячі представників шкільних груп підтримки (черлідерів) і 600 волонтерів одночасно виконали номер під пісню Гайтани "Україна! Будьмо!"
20 квіт. 2012

День цивільної оборони

19 квітня в школі пройшов день цивільної оборони. Були проведені відкриті уроки на тему: "Повені. Правила поведінки під час повені" та відпрацьовано евакуацію дітей зі школи.
18 квіт. 2012

Загальношкільні батьківські збори

18 квітня у школі було проведено загальношкільні батьківські збори. Були розглянуті найважливіші питання, які виникають у навчально-виховному процесі, а також учні представили увазі батьків найкращі номери художньої самодіяльності.
15 квіт. 2012

З Великоднем!

Щиро вітаємо Вас із Великодніми святами! Христос воскрес! Воскресли Бог і Дух! З Великоднем! Весна іде, вона сповнена чудес! Христос воскрес! Воістину воскрес!
4 квіт. 2012

Семінар - практикум на тему: "Практичні аспекти роботи з "важковиховуваними" підлітками"

03.04.2012р. для практичних психологів і соціальних педагогів був проведений семінар - практикум "Практичні аспекти роботи з "важковиховуваними" підлітками". На семінарі були розглянуті причини появи "важких" учнів, особливості роботи педколективу та сім`ї з підлітками та аспекти співпраці практичного психолога і соціального педагога щодо діагностичної, профілактичної та корекційної роботи з важковиховуваними підлітками.