25 лист. 2011

Конкурс "Краще портфоліо працівника психологічної служби"

Вітаємо Світлову Світлану Павлівну з перемогою в номінації "Краще портфоліо практичного психолога загальноосвітнього закладу"

Жертвам голодомору присвячуєтья...

25 листопада в ЗОШ № 48 була проведена лінійка вшанування пам`яті жертв голодомору.
25 лист. 2011

"Колосок - осінній - 2011"

25 листопада учні 2-10 класів взяли участь у Міжнародному інтерактивному природничому конкурсі "Колосок - осінній - 2011".
22 лист. 2011

Медичний огляд школярів

22 листопада у школі був проведений поглиблений медичний огляд школярів.
16 лист. 2011

Екскурсія на о. Хортиця

13-14 листопада учні школи побували на екскурсії в м. Запоріжжя, де відвідали о. Хортицю, Музей козацької слави, Музей зброї, Дніпрогес.
9 лист. 2011

День української писемності

9 листопада в школі №48 відзначили День української писемності. Учні 5-7 класів під керівництвом вчителя української мови та літератури Федоренко К.Д. підготували літературно-музичну композицію "Коштовний скарб народу".
8 лист. 2011

Відкриття малих Олімпійських ігор

8 листопада в ЗОШ №48 стартували малі Олімпійські ігри. Учні та вчителі підготували дуже цікаву і якісну програму відкриття. Це було справжнє спортивне свято!
7 лист. 2011

Підсумки ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

Вітаємо Горюшко Інну - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
6 лист. 2011

Вітаємо Пустовалову Елеонору - переможця ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

5 лист. 2011

Районний суботник

5 листопада 2011 року учні та педагоги школи взяли участь у районному суботнику. Висловлюємо всім щиру подяку за сумлінну працю.