12 бер. 2020

Карантин в закладах освіти

Оголошено карантин з 13.03.2020, в закладах освіти призупинено учбовий процес
12 бер. 2020

Міський конкурс «Учень року – 2020»

11 березня 2020 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 5 було проведено черговий етап конкурсу «Учень року – 2020». За право потрапити до двадцятки кращих учнів 2020 року змагалась і учениця 11 класу нашої школи Тихоненко Аліса у номінації «Інтелектуал року». У ІІ етапі конкурсу – тестуванні – взяли участь 37 учнів із 34 закладів освіти міста Харкова в 4-х номінаціях: «Інтелектуал року», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен року». За підсумками двох етапів (конкурсу портфоліо та тестування), будуть визначені претенденти на участь у фінальному етапі ‒ інтелектуальному турнірі. Вболіваємо за Алісу і бажаємо перемог!
10 бер. 2020

Міжнародний жіночий день 8 березня

6 березня з нагоди Міжнародного жіночого дня діти підготували святкову концертну програму. Щирими і теплими словами учні привітали всіх жінок із світлим весняним святом. Свої музикальні вітання подарували учні 1-Б, 4-А, 4-Б, 6-А, 8-А, 9-Б класів; випускниця школи, студентка Харківського вищого коледжу мистецтв Лихобаба Валерія, а також талановиті учасники танцювального колективу «Торнадо» та хорового ансамблю «Перлини» (фотозвіт у розділі «Фотогалерея»).
3 бер. 2020

Класні години щодо профілактики захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.

Класними керівниками були проведені класні години за участю медичної сестри школи на тему: профілактика захворювань, спричинених коронавірусом COVID-19.
29 лют. 2020

А Масляна іде, красне сонечко веде!

25 лют. 2020

Профорієнтація 9-11 класи

25 лютого Державний навчальний заклад Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області провів профорієнтацію для учнів 9 та 11 класів.
24 лют. 2020

Районний етап ХХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків

Вітаємо із перемогою команду нашої школи, яка 22 лютого посіла І місце на районному етапі ХХІІ Всеукраїнського турніру юних істориків! Під керівництвом вчителя історії Маленюк Юлії Володимирівни у складі команди працювали: Ніколаєнко Юлія, Троценко Дарина, Кириченко Таїсія, Лихобаба Анастасія та капітан команди Тихоненко Аліса. Бажаємо юним історикам нових досліджень і нових перемог!
20 лют. 2020

Профорієнтація 11 клас

Для учнів 11 класу провели профорієнтацію представники відділу комплектування Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України.
13 лют. 2020

Науково-популярний фільм

13 лютого учні 1-3 класів продивилися 3D мультфільм "Секрети домашніх тварин",а учні 4-9 класів науково-популярний фільм "Планета- Тіло людини"
3 лют. 2020