27 жовт. 2022

Урок про мінну безпеку від пса Патрона та Монатіка

Пес Патрон та Монатік ведуть урок про мінну безпеку: перегляньте онлайн
26 жовт. 2022

До уваги учасників освітнього процесу!

24 жовт. 2022

Осінні канікули з Політехом

НТУ «ХПІ» запрошує учнів та їхніх батьків та усіх бажаючих долучитись до «Осінніх канікул з Політехом: Вікторини в Kahoot»! Місце проведення — Telegram, в форматі відео-чату.
24 жовт. 2022

Ура!Осінні канікули!

з 24.10.2022 по 30.10.2022 включно осінні канікули
22 жовт. 2022

Кольоровий тиждень

Жити яскраво щомиті, наповнювати кожен день різноманітними барвами, триматися позитивної хвилі увесь час - саме під таким девізом пройшов різнокольоровий тиждень у нашій школі! Різнобарвними пазлами склалися дні тижня напередодні осінніх канікул, що проходив під яскравою назвою «Кольоровий тиждень». Кожен день тижня мав свій колір і тематику. Головне правило - мати елемент одягу саме такого кольору, який носив той чи інший день. Ентузіазм, творчий підхід учителів, допомогли зробити тиждень справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на високому емоційному підйомі. Посмішки не сходили з обличчя дітей. Навчання онлайн, за їх думкою, стало цікавіше!
22 жовт. 2022

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Під час військового стану та дистанційного навчання виховна робота перейшла у формат онлайн. 21 жовтня, вперше в режимі онлайн для учнів 7-Б класу відбулася зустріч із шкільним офіцером поліції Євгеном Ведмедерею. Тема бесіди з підлітками: "Як себе поводити під час повітряної тривоги".
20 жовт. 2022

онлайн-конференція та вебінар на тему: «Гендерна освіта та соціалізація»

12 та 19 жовтня 2022 року у режимі відеоконференції на платформі zoom відбулися онлайн-конференція та вебінар на тему: «Гендерна освіта та соціалізація». У проекті Лідерки покоління F” прийняла участь Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів 48 команда дівчат-учениць 10-А класу.
13 жовт. 2022

День захисників і захисниць України

14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць. Але цьогоріч 14 жовтня ― це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Ми живемо в непрості часи: просто зараз на наших очах твориться історія. І поряд із нами живуть герої, які захищають нас, які тримають на своїх плечах незалежність України. День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики. До речі, цьогоріч у серпні Президент України відзначив нагородами навіть дітей, які допомагали дорослим захищати Україну від російської навали. Наші дітлахи вирішили привітати не лише словами, а й намалювати красиві малюнки. Підтримати наших воїнів вирішили навіть наймолодші школярики. "Сила нескорених" - саме такою назвою школярі вирішили об'єднати свої роботи. Адже саме силу нескорених демонструють українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.
4 жовт. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Відповідні терміни передбачені наказом Міністерства освіти і науки, що підписаний міністром Сергієм Шкарлетом. Учасники ЗНО матимуть можливість безкоштовно пройти зовнішнє оцінювання не більш як із п'яти навчальних предметів. Також, за бажанням, кожний вступник до закладів вищої освіти зможе обрати додаткову кількість предметів для проходження ЗНО, оплативши їхню вартість.
3 жовт. 2022

ДПА в 2022/2023 навчальному році

Міносвіти визначило перелік предметів, з яких проводитиметься Державна підсумкова атестація в 2022/2023 навчальному році. Про це йдеться в наказі МОН від 12.09.2022 №808.