26 жовт. 2014

Екскурсія до екопарку

21 жовтня учні 3-А та 3-Б класів відвідали Feldman Ecopark. Незважаючи на те, що погода вже зовсім осіння і сонечко часто закрите хмарами, подорож була яскравою, теплою і приємною!
24 жовт. 2014

Звітно-виборча конференція районної організації самоврядування «Авангард»

21 жовтня учні нашої школи взяли участь у VІІІ звітно-виборчій конференції районної дитячо-юнацької організації самоврядування «Авангард».
20 жовт. 2014

Осінні канікули переносяться!!!

Осінні канікули у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 будуть проведені у період з 03.11.2014 по 09.11.2014.
20 жовт. 2014

Циркова вистава - це свято для дітей і дорослих!

17 жовтня учні школи відвідали циркову виставу "Зірки трьох континентів!
13 жовт. 2014

Екскурсія до міста Полтава

Вчора, 12 жовтня, відбулася екскурсія працівників школи до Полтави.
10 жовт. 2014

Листи героям України

9 жовтня до Міжнародного дня грамотності на базі ХЗОШ №53 учні школи взяли участь в урочистому нагородженні переможців конкурсу «Грамотність повеліває навіть королями»
3 жовт. 2014

З Днем учителя, наші любі наставники!

Вчора, 2 жовтня учні школи привітали своїх учителів з професійним святом - Днем учителя!
26 вер. 2014

Районна установочна сесія МАН

23 учні школи виявили бажання позмагатися у інтелектуальних конкурсах Малої Академії Наук
19 вер. 2014

Церемонія вручення стипендій народного депутата України А.П.Денисенка

19 вересня відбулась церемонія вручення талановитим учням Червонозаводського району сертифікатів на отримання стипендії народного депутата України А.П.Денисенка.
15 вер. 2014

Відзначення Міжнародного дня грамотності у школі

До Міжнародного дня грамотності у школі було проведено диктанти, виставку рідкісних видань у бібліотеці, мовні конкурси.