31 трав. 2022

З Днем захисту дітей!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.
10 трав. 2022

Про закінчення 2021/2022 навчального року

29 квіт. 2022

УВАГА! Інформація для батьків майбутніх першокласників!

11 квіт. 2022

Дистанційне навчання

З 11.04.у школах Харкова відновлюється навчання у дистанційному форматі. Учні можуть приєднатися до Google Class та Google Meet за допомогою кодів доступу за посиланням https://school48.klasna.com/uk/site/distantsiina-osvita.html
21 лют. 2022

День рідної мови

21 лютого світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Учені вважають, що рідна – це і мова, яку людина засвоює з дитинства, і мова, якою думаєш, і мова того народу, який вважаєш рідним. Що ж таке рідна мова? І чому вона важлива для кожної особистості? Про це нам вдалося сьогодні поговорити з учнями 3-4 класів на літературному уроці "Яке прекрасне рідне слово".
18 лют. 2022

Небесна Сотня

День Героїв Небесної Сотні — особлива подія, що відзначається в Україні 20 лютого на знак вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Усі ми багато разів чули слова "Небесна сотня". Та за що загинули усі ці люди? І чому ми називаємо їх Героями? Хто ці українці, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободу людини, європейське майбутнє України. Відповіді на ці та інші запитання учні 5-х класів отримали на уроці звитяги "Зима, що нас змінила". А наприкінці уроку зі словами "Герої не вмирають..." вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
17 лют. 2022

Всеукраїнський урок з медіаграмотності

17 лютого 2022 року було проведено Всеукраїнський урок з медіаграмотності.
16 лют. 2022

День єднання

16 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. Наш заклад освіти не став виключенням і також долучився до загальнонаціонального марафону єднання. У цей визначний день на даху нашої школи підняли Державний Прапор України, а о 10:00 – учні разом із вчителями виконали Державний Гімн України. День єднання - зовсім молоде, нове свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ. Саме цього дня ми вдягнули синьо-жовті стрічки та вишиванки і показали всьому світу нашу єдність, силу народу та незламне прагнення до миру!
14 лют. 2022

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Але в нашій школі в цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта і «Скринька кохання» дуже швидко була переповнена валентинками. Наші юні помічники Амура ледь встигали доправляти валентинки адресатам. А святкові пісні у виконанні хорового ансамблю "Перлини" створили атмосферу радості й тепла. Кожен присутній в школі переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.
4 лют. 2022

профорієнтація

03 лютого в рамках профорієнтаційної роботи до майбутніх випускників завітали представники Військового інституту танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут". Здобувачі освіти отримали інформацію про навчальний заклад, умови вступу, терміни навчання, факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх офіцерів ЗСУ, практичні заняття на польовій базі, сучасних тренажерах. А також майбутні випускники отримали відповіді на питання щодо умов проживання, харчування, державного забезпечення та дозвілля.