День захисників і захисниць України

13 жовт. 2022
14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць. Але цьогоріч 14 жовтня ― це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Ми живемо в непрості часи: просто зараз на наших очах твориться історія. І поряд із нами живуть герої, які захищають нас, які тримають на своїх плечах незалежність України. День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики. До речі, цьогоріч у серпні Президент України відзначив нагородами навіть дітей, які допомагали дорослим захищати Україну від російської навали. Наші дітлахи вирішили привітати не лише словами, а й намалювати красиві малюнки. Підтримати наших воїнів вирішили навіть наймолодші школярики. "Сила нескорених" - саме такою назвою школярі вирішили об'єднати свої роботи. Адже саме силу нескорених демонструють українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.