1 вер. 2022

День Знань

Цьогоріч 1 Вересня особливе для всіх українських школярів. Звичайно ж через російську агресію повноцінного свята у цей рік війни не буде. На жаль, реалії нашого життя не дозволяють зустрітися всім нам на нашому прекрасному шкільному подвір'ї та сісти за рідні парти. Свій Перший дзвоник наші школярі зустрічають онлайн. Перший день навчання розпочався для учнів уроком мужності і патріотизму "Ми українці: честь і слава незламним". Хочемо об'єднати і підбадьорити наших дітей цим уроком. Показати, що де б вони не були, школа завжди чекає, а вчителі не забувають. Всі ми віримо, що зовсім скоро біла голубка миру обов'язково прилетить на нашу рідну землю. І тоді інакше засяє сонце, небо стане чистішим, а наше життя покинуть повітряні тривоги. Адже попри все, війна не вкраде у дітей Свята Першого дзвоника!
1 вер. 2022

Зі Святом Першого дзвоника!

25 серп. 2022

Переможець конкурсу

Вітаємо нашу юну переможицю, ученицю 7 - А класу, Жирижон Валерію, яка брала участь у міському конкурсі творчих робіт "Присвята рідному місту". Валерія перемогла у номінації "Харків - рідне місто" зі своїм віршем "Думки під час війни". Іще раз вітаємо нашу маленьку зірочку і бажаємо нових творчих успіхів!!!
25 серп. 2022

День Незалежності

Цьгоріч День Незалежності України має для українців особливе значення. Важко уявити, що зараз десь над нашою рідною землею клекочуть гармати, повітря здригається від вибухів, а відчай панує в очах людей. Кожен повинен докласти часточку до того, щоб в Україні запанував мир! Маленькі українці, учні ХЗОШ №48, вирішили зробити свій невеличкий внесок до свята і представили декілька патріотичних світлин. У їхніх дитячих оченятах читається тільки одне - мрія жити під мирним небом! І вона обов'язково здійсниться!
28 лип. 2022

Діти Харкова прагнть миру

Незалежно від нашого перебування Харків завжди залишається у серці кожного харків'янина і всі ми прагнемо миру.Свої мрії про мирне життя наші діти втілюють у творчих проектах, діти стають учасниками конкурсів, виставок, зокрема беруть участь у відеочеленджі " Діти Харкова прагнуть миру".
10 лип. 2022

Всесвітній день шоколаду

"Джерело вічного щастя і символ неземної насолоди... Предмет загального обожнювання... Такий різний, але незмінно смачний... Дорогоцінний подарунок всьому Людству." Здогадались? Мова йтиме про шоколад. Щороку 11 липня всі ласуни святкують Всесвітній день шоколаду. Це свято виникло у Франції в 1995 році та швидко набуло популярності майже у всьому світі. У цей день проводиться безліч різноманітних фестивалів та заходів, присвячених цьому чудовому десерту. Наші дітлахи не стали виключенням та відвідали майстер-клас з розпису медових пряників. Цього року маленьких ласунчиків зібрала у себе вдома майстриня з виготовлення пряників, тортиків, тістечок та багатьох інших смаколиків Ольга Мірошніченко. Також дітлахи мали змогу на власні очі побачити складну техніку прикрашання чудового іменинного тортика. Вітаємо усіх ласунів зі святом і бажаємо, щоб завжди "все було в шоколаді!"
18 черв. 2022

ВИПУСКНИЙ 2022

Сьогодні 18.06.2022, відбулася онлайн-конференція, присвячена ВИПУСКНОМУ 2022.
18 черв. 2022

Відеозвернення Харківського міського голови до випускників закладів освіти

Харківський міський голова Ігор Терехов у цьогорічному відеозверненні до випускників закладів загальної середньої освіти
16 черв. 2022