26 лист. 2014

Оголошено дату та умови проведення ДПА у формі ЗНО з української мови і літератури

Павло Полянський повідомив, що всі випускники шкіл проходитимуть ДПА з української мови та літератури у поєднанні зі ЗНО 24 квітня 2015 року. ДПА з інших двох предметів (математики або історії і третього предмету на вибір учня) школа проводитиме для 11-класників за самостійно розробленими завданнями, оскільки жодних збірників завдань більше не буде. Також було наголошено, що у 2015 році державна підсумкова атестація буде проведена тільки у письмовій формі.
22 лист. 2014

Незгасна свічка пам'яті

21 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій, учні 5-11 класів взяли участь у лінійках «Незгасна свічка пам’яті».
13 лист. 2014

Підсумки конкурсу «Збери макулатуру – подаруй книзі друге життя!»

11 листопада підвели підсумки конкурсу «Збери макулатуру – подаруй книзі друге життя!»
12 лист. 2014

НАГАДУВАННЯ !!!

Любі діти! Шановні дорослі! Дотримуйтесь правил дорожнього руху! Невиконання правил дорожнього руху НЕБЕЗПЕЧНЕ ДЛЯ ВАШОГО ЖИТТЯ !!!
11 лист. 2014

Урок інформатики в 11-А класі "Ознайомлення з матеріалами сайту ХРЦОЯО. Реєстрація учнів на пробне ЗНО 2015"

11 листопада одинадцятикласники ознайомилися з інформацією сайту Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти про організацію та проведення ЗНО 2015
10 лист. 2014

Науково-практичний семінар "Технологія комп'ютерного уроку"

4 листопада у школі №48 відбувся міський науково-практичний семінар "Технологія комп'ютерного уроку", на якому адміністрація школи та вчителі природничо математичних предметів поділилися з колегами міста Харкова досвідом використання комп'ютерних технологій у навчально-виховному процесі.
3 лист. 2014

Осінні канікули

Із планом роботи школи на осінніх канікулах можна ознайомитись у розділі "Виховна робота. Планування".
26 жовт. 2014

екскурсія до екопарку

21 жовтня учні 3-А та 3-Б класів відвідали Feldman Ecopark. Незважаючи на те, що погода вже зовсім осіння і сонечко часто закрите хмарами, подорож була яскравою, теплою і приємною!
24 жовт. 2014

Звітно-виборча конференція районної організації самоврядування «Авангард»

21 жовтня учні нашої школи взяли участь у VІІІ звітно-виборчій конференції районної дитячо-юнацької організації самоврядування «Авангард».
20 жовт. 2014

Осінні канікули переносяться!!!

Осінні канікули у Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №48 будуть проведені у період з 03.11.2014 по 09.11.2014.