16 лют. 2022

День єднання

16 лютого 2022 року Президент України Володимир Зеленський оголосив Днем єднання. Відповідний указ глава держави видав напередодні, 14 лютого. День єднання України тепер відзначатиметься щорічно 16 лютого. Наш заклад освіти не став виключенням і також долучився до загальнонаціонального марафону єднання. У цей визначний день на даху нашої школи підняли Державний Прапор України, а о 10:00 – учні разом із вчителями виконали Державний Гімн України. День єднання - зовсім молоде, нове свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ. Саме цього дня ми вдягнули синьо-жовті стрічки та вишиванки і показали всьому світу нашу єдність, силу народу та незламне прагнення до миру!
14 лют. 2022

День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. Але в нашій школі в цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Рано-ранесенько почала працювати святкова пошта і «Скринька кохання» дуже швидко була переповнена валентинками. Наші юні помічники Амура ледь встигали доправляти валентинки адресатам. А святкові пісні у виконанні хорового ансамблю "Перлини" створили атмосферу радості й тепла. Кожен присутній в школі переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.
4 лют. 2022

профорієнтація

03 лютого в рамках профорієнтаційної роботи до майбутніх випускників завітали представники Військового інституту танкових військ Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут". Здобувачі освіти отримали інформацію про навчальний заклад, умови вступу, терміни навчання, факультети та спеціальності, за якими готують майбутніх офіцерів ЗСУ, практичні заняття на польовій базі, сучасних тренажерах. А також майбутні випускники отримали відповіді на питання щодо умов проживання, харчування, державного забезпечення та дозвілля.
28 січ. 2022

Крути

Напередодні Дня пам’яті Героїв Крут учні 11-А класу завітали на сумісний із бібліотекою-філією №41 захід і вшанували подвиг юнаків-добровольців, які понад сторіччя тому зробили неможливе – на чотири доби зупинили більшовицьку армію, що сунула на Київ, щоб задушити молоду Українську державу. Вище за власне життя молоді люди поставили свободу і гідність, незалежність своєї держави. Сьогодні їхній вчинок слугує прикладом справжньої синівської любові до своєї рідної країни для кожного українця. Вчинок юнаків хвилює серця українців,незламні духом, вони дали безпрецедентний урок мужності та патріотизму. Вічна слава Героям, що віддали свої життя за волю України! Вічна пам’ять Героям Крут!
28 січ. 2022

Поліція

25 січня до школи із черговим візитом знову завітали наші Шкільні офіцери поліції Максим Петухов та Євген Ведмедеря. Учні 7-А та 9-А класів дізналися про ознаки і види булінгу в шкільному середовищі та шляхи його подолання, офіцери розповів про наслідки правопорушень для підлітків, їх права та обов'язки. Такі зустрічі завжди є надзвичайно ресурсними для учнів,адже вони вкотре усвідомлюють, що їх життя та здоров'я є найбільшими цінностями.
12 січ. 2022

Конкурс плакатів

11 та 12 січня відбулось нагородження переможців Конкурсу Новорічних плакатів та стіннівок "Снігове асорті". Участь у конкурсі взяли 19 класів із 20. Треба зазначити, що кількість і різноманітність плакатів перевершили всі очікування організатора конкурсу – адміністрації ХЗОШ №48. Переможці отримали грамоти та календарики із символом 2022 року - Тигром!
30 груд. 2021

Казка-феєрія

Новорічні свята – це час, коли кожен чекає на диво. Діти з нетерпінням чекають на свята та мріють про нові іграшки та солодощі. У цей час всі, і дорослі, і малі вірять у казку. А додати новорічіного настрою зможуть казкові вистави. Саме таку казку-феєрію "Час бажань у Дивосвіті" 29 грудня відвідали учні нашої школи, яку для них підготувала команда театру "Мадригал" у Харківському муніципальному культурному центрі.
24 груд. 2021

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

24 груд. 2021

Новорічна вистава

24.12.2021 відбулась традиційна святкова новорічна вистава "Викрадення Тигреняти" для учнів початкової школи, яку підготували учні старшої школи. Діти 1-4 класів отримали новорічні подарунки від Харківського міського голови Терехова Ігора Олександровича! На святі була присутня Головчанська Ганна Олександрівна, голова Адміністрації Основ'янського району, яка привітала малят з прийдешніми святами!
21 груд. 2021

Вибори президента 2021

Шкільна пора — одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя. Допомагає у цьому учнівське самоврядування, яке неможливе без авторитетних лідерів. Вибори саме такого лідера — шкільного президента – відбулися у нашій школі 17 грудня. Цьогоріч на пост шкільного президента було аж дев'ять кандидатів. Наші виборці, а це учні 5-11-х класів та педагогічний колектив школи, брали активну участь у голосуванні. Після закінчення голосування виборча комісія здійснила підрахунок усіх голосів. За результатами голосування стало відомо, що ми маємо нового президента школи – Козлова Сергія, учня 10-А класу!!! Отже, вітаємо новообраного президента з перемогою та бажаємо йому впровадити політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме покращенню життя школи.