27 січ. 2014

шкільне самоврядування - в дії!

27 січня відбулась традиційна шкільна лінійка для 5-11 класів.
24 січ. 2014

Обережно! МОРОЗИ !!!

За прогнозами синоптиків на вихідні дні 25-26 січня температура повітря знизиться до мінус 26 градусів.
23 січ. 2014

Школа сприяння здоров`ю

У рамках роботи "Школи сприяння здоров`ю" учні 10 і 11 класів побували на екскурсії до лабораторії 24 дитячої лікарні. Учні побачили, як працюють лаборанти, беруть аналіз крові, як рахують кількість еритроцитів, визначають вміст гемоглобіну, визначили групу крові деяких учнів.
23 січ. 2014

Безкоштовний інтернет-ресурс для підготовки до ЗНО-2014

На порталі www.yandex.ua запущено безкоштовний інтернет-ресурс для вчителів і учнів «Яндекс. ЗНО» http://zno.yandex.ua (лист МОН №1/9-907 від 30.12.2013). Проект базується на офіційних матеріалах Українського центру оцінювання якості освіти та містить онлайн-тести з усіх навчальних предметів, з яких проводилося ЗНО у 2010-2013 роках (українською та російською мовами).
22 січ. 2014

День Соборності України

День Собо́рності — свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
13 січ. 2014

Шкільне самоврядування - в дії!

Перший день ІІ семестру. Загальношкільна лінійка. Нарада активу шкільного самоврядування.
6 січ. 2014

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України у 2013/2014 навчальному році

ВІТАЄМО УЧНІВ ХАРКІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №48 ЧЕРВОНОЗАВОДСЬКОГО РАЙОНУ, ЯКІ ВИЗНАЧЕНІ ПЕРЕМОЖЦЯМИ І ПРИЗЕРАМИ І ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ У 2013/2014 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗА ВІДПОВІДНИМИ НАУКОВИМИ ВІДДІЛЕННЯМИ І СЕКЦІЯМИ:
3 січ. 2014

До уваги випускників середньої школи 2014 року