День Гідності і Свободи

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. 2022 року свято відзначатимуть вдев'яте, воно приурочене початку Помаранчевої революції (2004 рік) і Революції гідності (2013 рік). Цього дня зазвичай вшановують пам'ять героїв Небесної сотні, а також людей, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини. Заходи до Дня гідності та свободи 2022 року відбудуться під гаслом "Вистояли на Майдані – переможемо у війні". Цього року День гідності та свободи в Україні відзначається в умовах війни. Проте всіх українців запрошують приєднатися до флешмобу у соціальних мережах #БУТИ_ГІДНИМ. А для учнів 11 класу ХЗОШ №48 було проведено єдиний урок гідності під одноіменною назвою "Вистояли на Майдані - переможемо у війні!"

виховна година

З 14 по 20 листопада учні 1-11 класів взяли участь у Всеукраїнському щорічному Тижні безпеки дорожнього руху із загальною темою "Безпека на дорогах в умовах воєнного стану." Для всіх класів було проведено виховні години в режимі онлайн, а також учням, за бажанням, запропонували намалювати тематичні малюнки.
20 лист. 2022

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Продовжується плідна співпраця нашої школи з Управлінням патрульної поліції. 15 листопада шкільний поліцейський Олександр Поліщук провів онлайн бесіди з учнями 6-х класів. "Безпека при переміщенні містом", "Безпека на дорозі", "Безпека в побуті" та "Служби порятунку" - теми, які школярі опанували під час спілкування з представником поліції.
18 лист. 2022

Учні школи створили малюнки та поробки-обереги в підтримку ЗСУ!

18 лист. 2022

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

14 лист. 2022

Підбиваємо підсумки благодійної акції «Допоможемо дітям Ізюмщини разом»

ДЯКУЄМО ВЕЛИКЕ всім дітям, батькам та вчителям нашої школи, хто долучився до благодійної акції «Допоможемо дітям Ізюмщини разом»!
12 лист. 2022

День Доброти

Всесвітній день доброти – міжнародний день, який відзначається щорічно 13 листопада. День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. Творити добро зовсім не важко! Саме під таким гаслом учні ХЗОШ №48 та їх батьки, вчителі та просто мешканці мікрорайону долучились до благодійної акції "Допоможемо дітям Ізюмщини разом!" Зізнаємось, що були приємно здивовані тим, що в такі складні часи наші земляки прикладають максимум зусиль для підтримки дітей із деокупованої території Ізюмщини. Було зібрано велику кількість зошитів, альбомів для малювання, фарби, фломастери, кольорові олівці, канцелярське приладдя та безліч різних смаколиків. Наша ціль – підтримати маленьких українців та подарувати їм тепло та позитивні емоції. Ніякі кошти та матеріальні блага не замінять ці усміхнені обличчя та сльози подяки на очах маленьких ізюмчан від отриманих подарунків. Справжня доброта – це коли ви робите хороші вчинки просто так і не чекаєте подяки та доброти у відповідь. Саме таке добро змінить світ на краще та посприяє тому, щоб на планеті запанувала щира любов людей один до одного.
12 лист. 2022

Олімпіада

11 листопада учениці ХЗОШ №48 взяли участь у написанні районної олімпіади з української мови і літератури. За результатами перевірки ІІІ місце посіла Черткова Софія (7-Б) та Кириченко Таїсія (10-А); ІV місце Третяк Єлизавета (8-Б) та Захарова Лоліта (11-А) та VІ місце посіла Ралка Дарья (6-Б). Дякуємо вам, дівчата, за участь та бажаємо успіхів та подальших перемог!!!
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Щороку, 9 листопада, у День української писемності та мови , тисячі людей сідають одночасно у різних куточках України й світу, щоб написати радіодиктант національної єдності. Сьогодні до написання 22-го Радіодиктанту національної єдності долучилися учні і вчителі нашої школи. Цей диктант за словами організаторів, повинен був стати актом єднання. Мета радіодиктанту — об’єднати людей навколо України в усьому світі. Також дуже гарно та креативно привітала всіх зі святом української писемності та мови наша маленька першокласниця, справжня україночка Софійка Задесенець. Вона власноруч виготовила чудову вітальну листівку із віршами про рідну мову.
4 лист. 2022

Оголошуємо початок Благодійної акції "Допоможемо дітям Ізюмщини разом"

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до благодійної акції "Допоможемо дітям Ізюмщини разом".