онлайн-конференція та вебінар на тему: «Гендерна освіта та соціалізація»

20 жовт. 2022
12 та 19 жовтня 2022 року у режимі відеоконференції на платформі zoom відбулися онлайн-конференція та вебінар на тему: «Гендерна освіта та соціалізація». У проекті Лідерки покоління F” прийняла участь Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів 48 команда дівчат-учениць 10-А класу.

12 та 19 жовтня 2022 року у режимі відеоконференції на платформі zoom відбулися онлайн-конференція та вебінар на тему: «Гендерна освіта та соціалізація». У проекті Лідерки покоління F” прийняла участь Харківська загальноосвітня школа I-III ступенів 48 команда дівчат-учениць 10-А класу: Романенко Вероніка, Кириченко Таїсія, Біленська  Дар’я та Рибалко Мирослава. Окрім нашої команди «48 сектор» було сформовано ще 15 команд. Усіх дівчат єднають спільні інтереси та активна життєва позиція. Проект реалізується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту «Голос жінок і лідерство - Україна», що впроваджується Українським Жіночим Фондом (Ukrainian Women’s Fund).