27 січ. 2023

День пам'яті жертв Голокосту

27 січня у світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост - це вісім букв болю і страждань. Цим словом називають геноцид євреїв та інших соціальних груп, вчинений нацистами під час Другої світової війни. День пам'яті жертв Голокосту заснований з метою, щоб люди ніколи не забули про злочини нацистів і щоб пам'ять невинно вбитих була вшанована.
24 січ. 2023

Марафон добра «Добро починається з тебе»

Департамент освіти ініціює проведення марафону добра протягом лютого під гаслом «Добро починається з тебе».
20 січ. 2023

ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ В 2023 РОЦІ

Сьогодні, 20 січня 2023 року, у Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо узгодженої МОН, Комітетом ВРУ з питань освіти, науки та інновацій і УЦОЯО моделі вступу до закладів вищої освіти у 2023 році.
20 січ. 2023

День Соборності

Українська мрія - єдність, свобода та незалежність. Серед знаменних дат календаря - 22 січня, дата, яка здійснила віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Вона стала датою проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР і святкується як День Соборності та Свободи України. Цьогорічна кампанія до Дня Соборності проходить під гаслом "Україна соборна. Разом до Перемоги!" Саме під цим гаслом вчителі історії та класні керівники 5-11 класів провели виховні години та тематичні уроки. Проведені заходи посилили віру в те, що територіальна цілісність нашої Батьківщини, скріплена кров'ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ідея соборності була і залишається базовою національною цінністю українців. А нині вона є передумовою успіху нашого спротиву зовнішній агресії.
18 січ. 2023

НАКАЗ МОН ЩОДО ЗВІЛЬНЕННЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ НАДІСЛАНО ДО МІН'ЮСТУ

11 січ. 2023

МОЛОДІ ПРОПОНУЮТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО КУРСУ СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНОГО БЛОГІНГУ «MOLOБЛОГЕРСТVO»

Підлітків та молодь від 14 до 25 років, що ведуть активний спосіб життя та прагнуть змінювати свій мікросвіт завдяки соціально важливим проєктам, волонтерству та громадській діяльності, запрошують приєднатися до освітнього курсу соціально відповідального блогінгу «MOLOблогерстVO».
5 січ. 2023

Вітаємо!

Представники поліції привітали зі святами Валерію Жирижон, ученицю 7а класу ХЗОШ №48, яка пише вірші та підтримує ними бойовий дух українських захисників!
4 січ. 2023

Про освітній онлайн-курс «Життєстійкість молоді в умовах криз»

3 січ. 2023

ОСВІТНЯ АКЦІЯ «СІМЕЙНІ ЗВИЧАЇ ТА ТРАДИЦІЇ ХАРКІВСЬКИХ РОДИН»

Департамент освіти Харківської міської ради ініціює проведення акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»
30 груд. 2022

З наступаючими новорічними святами!

Діти нашої школи вітають усіх з наступаючими новорічними святами! ❄️Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, тепла та злагоди у кожній родині