19 груд. 2022

З днем Святого Миколая!

Сьогодні вранці до всіх учнів школи завітав Святий Миколай який привітав дітей зі святом та порадував веселими іграми, танцями, цікавими загадками! Малеча отримала святкові подарунки від міського голови І.Терехова!
15 груд. 2022

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Продовжується плідна співпраця нашої школи з Управлінням патрульної поліції. 15 грудня наш шкільний офіцер поліції Максим Петухов провів онлайн бесіду з учнями 9-х класів. "Безпека при переміщенні містом", "Безпека на дорозі", "Безпека в побуті" та "Служби порятунку" - теми, які школярі опанували під час спілкування з представником поліції.
12 груд. 2022

Челендж добрих справ

Один з найкращих способів відчути себе щасливим, це зробити добру справу. І тому на початку грудня в ХЗОШ №48 стартував проєкт "Челендж добрих справ до Нового року". Не обов’язково братися за щось фундаментальне. Невеличкі вияви доброти іноді є навіть більш дієвими. Віддати старі речі, прибрати сміття, прикрасити свою кімнату сніжинками або ж випити запашного какао із улюбленим смаколиком. Чи просто посміхнутися! Саме так і зробили учні початкових класів. Адже до кінця року ще можна встигнути зробити безліч добрих справ! Світ точно зміниться на краще.

День прав людини

Що на вашу думку значить слово „право”, „права”? Чи можна сказати, що кожна людина має права? Чи потрібно підтримувати права людини і громадянина державою? Як ви вважаєте, можливо, щоб не було прав людини? На ці та інші питання отримали відповідь наші найменші школярики, здійснивши правознавчий онлайн екскурс "Я маю право... мати право". Це завершальний захід Міжнародної акції "16 днів проти насильства".

День боротьби з корупцією

9 грудня в багатьох країнах світу проходять демонстрації, зустрічі, конференції, семінари та інші заходи, приурочені до Міжнародного дня боротьби з корупцією. А учні 6-х класів долучились до актуального онлайн діалогу "Твоє "НІ" має значення".
11 груд. 2022

День людей з обмеженими фізичними можливостями

В рамках акції "16 днів проти насильства" до Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями, учні 7-А класу намалювали декілька тематичних малюнків під загальною назвою "Поділись теплом душі".
6 груд. 2022

День ЗСУ

День Збройних сил України - одне з найважливіших свят цього року, адже ЗСУ зараз є нашою опорою. День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України борються в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.
6 груд. 2022

студентки Монреаля

В Україні триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою і проводиться з 25 листопада по 10 грудня. 6 грудня – День вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі. Саме після трагічних подій цього дня, чоловіки Канади в 1991 році започаткували Білу Стрічку як символ активізму проти насильства над жінками та дітьми. Учні 8-Б класу також вшанували пам'ять розстріляних жінок і прослухали онлайн виховну годину "Вони були феміністками".
5 груд. 2022

День волонтера

5 грудня Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни. Учні 5-х класів приєднались до уроку доброти, який було проведено в рамках акції "16 днів проти насильства".
5 груд. 2022

TELEGRAM-КАНАЛ «ХАРКІВСЬКІ ГЕРОЇ ОСВІТНЬОГО ФРОНТУ»

У Telegram-каналі «Харківські герої освітнього фронту» розміщуються історії учителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповіді про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу ПЕРЕМОГУ.