13 жовт. 2022

День захисників і захисниць України

14 жовтня в Україні відзначають День захисників та захисниць. Але цьогоріч 14 жовтня ― це не про свято, а про захист. Захист нашої держави. Ми живемо в непрості часи: просто зараз на наших очах твориться історія. І поряд із нами живуть герої, які захищають нас, які тримають на своїх плечах незалежність України. День захисників і захисниць ― це день, коли ми шануємо і жінок, і чоловіків, які стоять на охороні нашої держави. Це не лише день військових, тому що захищають нашу країну і цивільні люди, і волонтери, і медики. До речі, цьогоріч у серпні Президент України відзначив нагородами навіть дітей, які допомагали дорослим захищати Україну від російської навали. Наші дітлахи вирішили привітати не лише словами, а й намалювати красиві малюнки. Підтримати наших воїнів вирішили навіть наймолодші школярики. "Сила нескорених" - саме такою назвою школярі вирішили об'єднати свої роботи. Адже саме силу нескорених демонструють українські воїни, які відстоюють незалежність та суверенітет України у війні з російським агресором.
4 жовт. 2022

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році

Зовнішнє незалежне оцінювання випускників 11 класів у 2023 році проводитиметься з 22 травня до 14 липня. Відповідні терміни передбачені наказом Міністерства освіти і науки, що підписаний міністром Сергієм Шкарлетом. Учасники ЗНО матимуть можливість безкоштовно пройти зовнішнє оцінювання не більш як із п'яти навчальних предметів. Також, за бажанням, кожний вступник до закладів вищої освіти зможе обрати додаткову кількість предметів для проходження ЗНО, оплативши їхню вартість.
3 жовт. 2022

ДПА в 2022/2023 навчальному році

Міносвіти визначило перелік предметів, з яких проводитиметься Державна підсумкова атестація в 2022/2023 навчальному році. Про це йдеться в наказі МОН від 12.09.2022 №808.
30 вер. 2022

День працівника освіти

Осінь у всіх асоціюється із початком нового навчального року. Не важливо, скільки нам років, але якщо ми бачимо пожовкле листя, ми згадуємо про своїх наставників. Цього року навряд чи в українських школах будуть урочисті заходи та концерти. Світле та радісне свято проходитиме у воєнний час. Для багатьох навчання продовжиться в онлайн-режимі. Однак кожен може висловити подяку улюбленому вчителю, а по можливості зробити приємний подарунок або сюрприз. Адже зараз на учителях лежить відповідальність не лише за знання, а й за безпеку учнів. Але наші дітлахи попри всі негаразди та повітряні тривоги всеж таки привітали своїх любих вчителів.
22 вер. 2022

Зустріч зі шкільним офіцером поліції

Під час військового стану та дистанційного навчання виховна робота перейшла у формат онлайн. І сьогодні, 22 вересня, вперше в режимі онлайн для учнів 11-А класу відбулася зустріч із шкільним офіцером поліції Максимом Петуховим. Тема бесіди з підлітками: "Як себе поводити під час повітряної тривоги".
2 вер. 2022

подарунки для дітей пільгового контингенту

З початком нового навчального року привітав дітей пільгового контингенту ХЗОШ №48 Харківський міський голова Ігор Терехов. Школярі отримали рюкзаки з канцелярськими наборами від мера та ГО "Еммаус", які стануть у нагоді маленьким харків'янам не лише під час розваг, але й допоможуть розвити свої навички та здібності за допомогою вмісту подарунка: олівців, фломастерів, фарб, пластиліну, маркерів та багато іншого.
1 вер. 2022

День Знань

Цьогоріч 1 Вересня особливе для всіх українських школярів. Звичайно ж через російську агресію повноцінного свята у цей рік війни не буде. На жаль, реалії нашого життя не дозволяють зустрітися всім нам на нашому прекрасному шкільному подвір'ї та сісти за рідні парти. Свій Перший дзвоник наші школярі зустрічають онлайн. Перший день навчання розпочався для учнів уроком мужності і патріотизму "Ми українці: честь і слава незламним". Хочемо об'єднати і підбадьорити наших дітей цим уроком. Показати, що де б вони не були, школа завжди чекає, а вчителі не забувають. Всі ми віримо, що зовсім скоро біла голубка миру обов'язково прилетить на нашу рідну землю. І тоді інакше засяє сонце, небо стане чистішим, а наше життя покинуть повітряні тривоги. Адже попри все, війна не вкраде у дітей Свята Першого дзвоника!
1 вер. 2022

Зі Святом Першого дзвоника!

25 серп. 2022

Переможець конкурсу

Вітаємо нашу юну переможицю, ученицю 7 - А класу, Жирижон Валерію, яка брала участь у міському конкурсі творчих робіт "Присвята рідному місту". Валерія перемогла у номінації "Харків - рідне місто" зі своїм віршем "Думки під час війни". Іще раз вітаємо нашу маленьку зірочку і бажаємо нових творчих успіхів!!!
25 серп. 2022

День Незалежності

Цьгоріч День Незалежності України має для українців особливе значення. Важко уявити, що зараз десь над нашою рідною землею клекочуть гармати, повітря здригається від вибухів, а відчай панує в очах людей. Кожен повинен докласти часточку до того, щоб в Україні запанував мир! Маленькі українці, учні ХЗОШ №48, вирішили зробити свій невеличкий внесок до свята і представили декілька патріотичних світлин. У їхніх дитячих оченятах читається тільки одне - мрія жити під мирним небом! І вона обов'язково здійсниться!