БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ВСІХ: СТВОРЕНО ПЛАТФОРМУ ЦИФРОВОЇ БІБЛІОТЕКИ

За підтримки організації «Save the Children» та в партнерстві з Міністерством освіти і науки України створено безкоштовний застосунок «Library for All» (Бібліотека для всіх), який допоможе дітям продовжувати навчання незалежно від місця перебування.
2 груд. 2022

Квітковий рай у кожній школі України

Наша школа взяла участь у всеукраїнському проєкті Flowers4School
2 груд. 2022

Вітаємо переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ!

1 груд. 2022

СНІД

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема. Учні 10-А класу також долучились до обговорення цієї теми. Виховна година, на якій були присутні онлайн наші десятикласники, відбувалась із традиційним символом – Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

Міжнародний день домашніх тварин

16 днів проти насильства

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Період кампанії охоплює наступні важливі дати: 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок; 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом; 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством; 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями; 5 грудня – Міжнародний день волонтера; 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі; 10 грудня – Міжнародний день прав людини.
30 лист. 2022

Учні закладу освіти прийняли участь у марафоні «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

Учні закладу освіти взяли участь у марафоні «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»
28 лист. 2022

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів!

25 лист. 2022

Голодомор

Щорічно в четверту суботу листопада Україна вшанує пам’ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років та масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. З метою вшанування пам’яті жертв голоду 1932-1933 років у ХЗОШ №48 до Дня пам’яті було проведено інформаційно-просвітницькі заходи в режимі онлайн. Шкільна бібліотека підготувала невеличку віртуальну виставку "Лиха коса Голодомору". Проведено виховні години на тему "Скорботні уроки історії". Також учні підготували багато тематичних малюнків. Цьогоріч пам’ятна дата припадає на 26 листопада. У цей день о 16:00 українців запрошують долучитись до Загальнонаціональної хвилини мовчання. А також долучитися до традиційної акції «Запали свічку» і засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди більше не повторювалися. Запаліть свічку пам'яті у своєму вікні 26 листопада о 16:00.
21 лист. 2022

Вітаємо перможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу XІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!