21 лист. 2019

Профорієнтація

21 листопада учні 9-х класів відвідали Харківський професійний ліцей харчових технологій та торгівлі
19 лист. 2019

Призери олімпіад

Вітаємо переможців районного етапу олімпіад: Тихоненко Аліса(11-А) -І місце з географії та фізики, Ніколаєнко Юлія(9-Б) - ІІ місце з географії, Світлична Дарина(11-А) - ІІІ місце з географії, Буйдіна Анна (8-Б)- ІІІ місце з географії, Кукарських Богдан(7-Б) - ІІ місце з фізики!
15 лист. 2019

Безпечна країна

15 листопада в усіх класах школи пройшов Єдиний національний урок "Безпечна країна" в рамках тижня безпеки дорожнього руху.
14 лист. 2019

Оголошено конкурс на посаду ДИРЕКТОРА ХЗОШ №48

13 лист. 2019

"Філософські мандри"

13 листопада учні 9-х класів пройшли квест "Філософські мандри" у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна
13 лист. 2019

Районна олімпіада

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, а саме: Тихоненко Алісу (11-А) - І місце, Шевченко Діану (7-Б) - І місце, Лихобабу Анастасію (8-А) - ІІІ місце, Кириченко Таїсію (7-Б) - ІІІ місце. Бажаємо успіхів!
12 лист. 2019

Екскурсія до Приватбанку

12 листопада учні 4-Б класу відвідали Приватбанк в рамках економічної освіти, де ознайомилися з роботою термінала та банкомата, зі структурою карток, побачили в дії детектори банкнот та ще багато цікавого.
11 лист. 2019

Майстер-клас з фінансової грамотності

11 листопада в рамках програми «ЕDUшкола» від Кластера неформальної освіти тренери Ділового клубу «Партнер» провели майстер-клас з фінансової грамотності для учнів 10-А класу.
11 лист. 2019

Призери олімпіад

Вітаємо призерів ІІ(районного) етапу олімпіад: Світличну Дарину (11-А) - І місце з предмету екологія, Тихоненко Алісу (11-А) - ІІ місце з предмету математика та Кириченко Таїсію (7-Б) - ІІІ місце з предмету математика. Дякуємо дітям з перемогу та вчителям за підготовку цих дітей!!!
8 лист. 2019

Диктант національної єдності

8.11.2019 учні 8-11 класів взяли участь у написанні диктанту національної єдності, присвяченого Дню української писемності та мови. Вітаємо учасників, сподіваємося на високі результати.