30 трав. 2012

Конкурс "Золушка Страны Чудес".

30 мая в отряде "Ритм" состоялся конкурс "Золушка Страны Чудес". Участницам конкурса пришлось пройти серьёзные испытания, чтобы завоевать титул "Золушка Страны Чудес" и, конечно, завоевать сердце Принца: презентация наряда Золушки, конкурс поделок "Подарок любимому", кулинарные конкурсы "Разбери крупу" и "Путь к сердцу любимого", художественный конкурс "Цветок для принца", творческий конкурс "Между нами, девочками..." Абсолютной победительницей конкурса и обладательницей титула "Золушка Страны Чудес" стала Ильчук Яна.
29 трав. 2012

Відкриття пришкільного табору

29 травня у школі було урочисто відкрито пришкільний табір відпочинку дітей.
25 трав. 2012

Свято останнього дзвоника

25 травня у школі пролунав останній дзвоник для учнів 1-8 та 10-их класів. На урочистій лінійці були нагороджені відмінники навчання та учні, які приймали активну участь у громадському житті школи. Детальний фотозвіт про цей захід у розділі "Фотогалерея".
20 трав. 2012

День пам`яті жертв політичних репресій

Сьогодні Україна вшановує День пам`яті жертв політичних репресій.
12 трав. 2012

Випускний вечір

Сьогодні пройшов випускний вечір для учнів 11 класу.
11 трав. 2012

Свято останнього дзвоника

Сьогодні у ЗОШ №48 пролунав останній дзвоник для учнів 9 та 11 класів.
7 трав. 2012

Святкування Дня Перемоги

В рамках відзначення 67-річниці святкування Дня Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками 07 травня 2012 року на базі меморіалу селища Жихар, пройшов мітинг пам’яті за участю голови адміністрації Червонозаводського району Харківської міської ради Головчанської Г.О., депутатів Харківської міської ради Денисенка А.П., Ходаса В.А., голови ветеранської організації району Стогній М.І., ветеранів Великої Вітчизняної війни, учнів загальноосвітньої школи №48.
25 квіт. 2012

Районний семінар вчителів математики

24 квітня на базі ЗОШ №48 пройшов районний семінар вчителів математики.
23 квіт. 2012

Змагання команд черлідерів

20.04.2012 команда черлідерів школи взяла участь у районних змаганнях груп підтримки, а 23.04.2012 – у наймасовішому в Україні флешмобі груп підтримки, присвяченому Чемпіонату Європи з футболу 2012. Захід пройшов на площі Свободи у рамках акції "Крок до Євро-2012". Дві тисячі представників шкільних груп підтримки (черлідерів) і 600 волонтерів одночасно виконали номер під пісню Гайтани "Україна! Будьмо!"
20 квіт. 2012

День цивільної оборони

19 квітня в школі пройшов день цивільної оборони. Були проведені відкриті уроки на тему: "Повені. Правила поведінки під час повені" та відпрацьовано евакуацію дітей зі школи.