15 жовт. 2019

День Українського козацтва

11 жовтня з нагоди Дня Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці у шкільному музеї народознавства «Берегиня» учні 1-4 класів відвідали виставку «Сімейний оберіг», на якій були представлені українські рушники, вишиванки та декоративно-ужиткові речі. Експозиція шкільного музею з нагоди свята була поповнена українськими оберегами родин учнів та вчителів. Учениці 6-А класу Гнатченко Карина, Семенюк Вікторія та Коваленко Катерина виступили в ролі екскурсоводів та цікаво розповіли молодшим друзям про українські національні традиції та звичаї козаків.
9 жовт. 2019

Районноий етап обласного фестивалю ораторського мистецтва

08.10.2019 на районному етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 125-річчю від дня народження О.Довженка, за темою "Людина завжди повинна пам'ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко) " учениця 11-А класу нашої школи Геращенко Дар'я виборола ІІ місце. Вітаємо з перемогою!
8 жовт. 2019

Ораторське мистецтво

7.10.2019 пройшов шкільний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва, присвяченого 125-річчю від дня народження О.Довженка, за темою "Людина завжди повинна пам'ятати, звідки вона пішла в життя (О.Довженко)". Право представляти школу надано найкращому оратору Геращенко Дар'ї (11-А). Вітаємо переможців: Лихобабу Анастасію, Семеней Ангеліну, Кириченко Таїсію!
7 жовт. 2019

"Khai-IT Cup"

5 жовтня учні нашої школи взяли участь в Третьому відкритому чемпіонаті з інформаційних технологій "Khai-IT Cup".
4 жовт. 2019

Привітання із Днем працівників освіти

3 жовтня учні школи тепло привітали своїх вчителів із професійним святом - Днем працівників освіти.
2 жовт. 2019

Виставка поробок "Осіння казка"

2 жовтня у школі було організовано виставку виробів з природного матеріалу "Осіння казка". Яскраві роботи підготували учні 2-4 класів з допомогою батьків та вчителів.
26 вер. 2019

French Melody

26 вересня учні 9-Б класу ознайомилися з історією французів, які проживали у Харкові і зробили свій внесок у його життя та розвиток під час екскурсії "French Melody".
24 вер. 2019

Ніч науки в Харкові

21 вересня учні 9-х класів відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ акцію «Ніч науки в Харкові». Школярі ознайомилися із напрямами підготовки курсантів та студентів, дізналися про особливості навчання в університеті, про сучасну матеріально-технічну базу та практичну спрямованість занять.
23 вер. 2019

Наукові пікніки

21 вересня на алеях круглого скверу майдану Свободи відбувся захід популяризації науки для дітей і молоді "Наукові пікніки", організований при сприянні Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради та Харківського міського центру дозвілля молоді. Наші учні відвідали наукове свято, де вирішували головоломки, брали участь у вікторинах, спостерігали за експериментами та ознайомились з цікавими інтерактивними програмами провідних освітніх та наукових установ.
20 вер. 2019

Круглий стіл

19 вересня шкільним психологом та соціальним педагогом було проведено Круглий стіл "Організація та проведення профілактичної роботи щодо попередження випадків булінгу серед учасників освітнього процесу" для вчителів.