9 квіт. 2014

Подорож до царства музики

9 квітня у рамках проведення тижня музичного мистецтва відбулось інсценоване свято "У музичному царстві" для учнів 2-4 класів.
8 квіт. 2014

Турнір юних інформатиків

П'ятикласники, що перший рік вивчають інформатику, наполегливо змагалися у районному турнірі юних інформатиків.
7 квіт. 2014

Тиждень музичного мистецтва

Продовжується вернісаж методичних тижнів у школі
4 квіт. 2014

Конкурс дружин юних пожежних

4 квітня відбувся І (районний) етап міського конкурсу дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів.
19 бер. 2014

Закрытие районного этапа Малых олимпийских игр «Дети Харьковщины»

Школьники попрощались с олимпийским огнём, чтобы снова зажечь его своими новыми успехами, победами и достижениями!
17 бер. 2014

"Зробимо навчання безпечним"

Вітаємо Пліско Вікторію з перемогою!
7 бер. 2014

Конкурс ілюстрацій до творів Т.Г.Шевченка «Шевченків світ у буянні фарб, у сплетенні ліній»

Любов до Кобзаря та його творчості школярі продемонстрували у своїх ілюстраціях до творів.
6 бер. 2014

Екскурсія до Харківського літературного музею

П'ятикласники в літературному музеї взяли участь в інтерактивному занятті "Творчість Тараса Шевченка для дітей"
5 бер. 2014

"У вінок слави Кобзареві"

Усний журнал "У вінок слави Кобзареві" зі сторінками "Шевченко - гордість нашого краю", "Дитинство Шевченка", "Краса рідного краю", "Жінка у житті і творчості поета", "Шевченко - художник", "Шевченко й музика".
4 бер. 2014

Районний конкурс виразного читання "Кобзареві обрії"

Вітаємо Житеньову Валерію (ІІ місце) та Ніколаєнко Валентину (ІІІ місце) з високими результатами!