25 квіт. 2014

Тиждень біології, хімії, географії
25 квіт. 2014

10 причин чому не треба вживати наркотики

Тиждень біології, хімії, географії має на меті виховання у молоді принципів здорового способу життя
22 квіт. 2014

Тиждень природничих наук: географії, біології, хімії

Фестиваль методичних тижнів продовжується
18 квіт. 2014

День Цивільної оборони

17 квітня в школі був проведений День цивільної оборони. В рамках Дня ЦО відбувся конкурс стіннівок 2-11 класів, класні керівники провели відкриті уроки з правил безпеки при виникненні надзвичайних ситуацій, було проведено навчальну евакуацію учнів 1-11 класів, учні 9-11 класів взяли участь у спортивних змаганнях. На підсумковій лінійці були відзначені класні колективи і учні, які взяли найактивнішу участь у проведенні Дня ЦО. А завершив захід яскравий виступ шкільної агітбригади юних пожежних.
18 квіт. 2014

Тиждень предмету "ОСНОВИ ЗДОРОВ'Я"

Фестиваль предметних тижнів продовжується
16 квіт. 2014

"Мій біль - Чорнобиль"

16 квітня, напередодні 28-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС, відбулось нагородження переможців Харківського міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Мій біль – Чорнобиль».
14 квіт. 2014

18 квітня 2014 року о 17.00 відбудуться ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ!
11 квіт. 2014

Школа має таланти

11 квітня завершився тиждень музики та образотворчого мистецтва проведенням свята "Школа має таланти"
9 квіт. 2014

Подорож до царства музики

9 квітня у рамках проведення тижня музичного мистецтва відбулось інсценоване свято "У музичному царстві" для учнів 2-4 класів.
8 квіт. 2014

Турнір юних інформатиків

П'ятикласники, що перший рік вивчають інформатику, наполегливо змагалися у районному турнірі юних інформатиків.