12 вер. 2014

Конкурс дитячого малюнка

Під патронатом народного депутата України Анатолія Денисенко в ХЗОШ № 48 стартував конкурс дитячого малюнку «НАМАЛЮЙ МИР – ВОЗ’ЄДНАЙ УКРАЇНУ», присвячений до 170-річчя з дня народження Іллї Юхимовича Рєпіна
8 вер. 2014

Звіт директора

Шановні користувачі та відвідувачі сайту! У розділі "Управління" розміщено звіт директора за про діяльність у 2013-2014 навчальному році перед педагогічним колективом і громадськістю.
8 вер. 2014

Перший тиждень навчання

2 вер. 2014

Першого вересня наша школа привітно вівдкрила свої двері для школярів і навчальний рік розпочався яскравим святом Першого дзвоника. Всім, хто завітав до школи, святковий настрій створювали і урочисті привітання ведучих (Сорокотяга Євген та Парфьонова Єлизавета), і оригінальна сценка, яку зіграли Лихобаба Валерія, Світлична Єлизавета, Лихобаба Дар’я, Житеньова Валерія та Кривцун Дмитро, і виступ одинадцятикласників і чудова фінальна пісня у виконанні Чаговець Валерії, Лихобаби Єлизавети, Лихобаби Валерії та ансамблю сучасного естрадного танцю «Експресія».
1 вер. 2014

Перший дзвоник 2014-2015 навчального року

Перший осінній день, День знань, знаменує собою початок довгого шляху по дорозі знань, повного радісних відкриттів, нових досягнень і звершень!
29 серп. 2014

Канікули закінчилися!!!

1 вересня - перший день навчального 2014-2015 навчального року
22 серп. 2014

Траурна панахида

22.08.2014 о 10:00 біля пам’ятника у селищі Жихір відбулась траурна панахида, присвячена 71-й річниці визволення міста Харкова від німецько-фашистських загарбників. На панахиді були присутні: голова адміністрації Червонозаводського району Ганна Олександрівна Головчанська, ветерани Великої Вітчизняної війни, вчителі та учні ХЗОШ №48, вихованці ДНЗ №44, 391.
18 серп. 2014

Міський турнір юних правознавців 2014/2015 навчального року

Увага! Питання VII міського турніру юних правознавців 2014/2015 навчального року
18 серп. 2014

Зустріч учнів із учителями

До уваги учнів та батьків! 22 серпня о 09.45 відбудеться зустріч учнів із учителями.
13 серп. 2014

Завдання для районних турнірів

На сайті Департаменту освіти Харківстької міської ради розміщено завдання для проведення районного етапу турніру юних математиків 2014-2015 навчального року