1 жовт. 2021

День вчителя

Осінь у всіх асоціюється із початком нового навчального року. Не важливо, скільки нам років, але якщо ми бачимо пожовкле листя, ми згадуємо про своїх наставників. Традиційно, у першу неділю жовтня в Україні відзначають День вчителя. Цьогоріч - 3 жовтня. Хоч святкова дата завжди випадає на неділю, привітання освітяни зазвичай приймають у п’ятницю. І саме сьогодні у святковій й урочистій атмосфері привітання приймали і наші любі вчителі. Для них школярі підготували справжній концерт! Святковою піснею їх зустрів дитячий хор "Перлини", розповіли анекдоти про шкільне життя учні 3-х і 4-х класів і запальним танцем у стилі 90-х привітали учні 11-го класу. Родзинкою свята стало привітання освітян від іноземного гостя - самого Дона Карліоне, яке справило фурор! Школярі подарували своїм любим вчителям святкову атмосферу і гарний настрій.

День бібліотек

Сьогодні, 30 вересня наймолодші школярі своїми малюнками привітали бібліотекаря із Всеукраїнським днем бібліотек!

Роковини Бабиного Яру

29 вересня виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тисячі київських євреїв. Педагогічний колектив та учні школи також долучились до цієї трагічної сторінки історії. 30 вересня до школи запросили гостю - керівника культурно-освітніх програм Харківського музею Голокосту Вальшонок Юлану Михайлівну. Годину-спомин під назвою "Бабин Яр - пам'ять на тлі історії" відвідали учні 9-х і 10-х класів і були дуже вражені і шоковані кількістю загиблих і закатованих. Маховик смерті забрав упродовж 1941-1943 років життя близько 100 тисяч євреїв. Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам'ть загиблих хвилиною мовчання і запалили 6 символічних свічок, як 6 мільйонів загиблих під час Голокосту. Бабин Яр – це всесвітньо відоме місце трагедії, що стала символом Голокосту, найбільший інтернаціональний цвинтар в Україні. Ми - знаємо! Ми пам'ятаємо!

Футбольний турнір

29 вересня знову відбувся шкільний турнір з футболу між командами 9-А та 9-Б класу. На трибунах зібрались небайдужі вболівальники 10-А, 8-х та 9-х класів. Матч закінчився із рахунком 1:1 Турнір був присвячений до Дня працівників освіти.
28 вер. 2021

Зустріч з Людмилою Джигаловою.

28 вересня у рамках Європейського тижня спорту до школи завітала українська легкоатлетка, дворазова олімпійська чемпіонка Людмила Джигалова. Присутні на зустрічі учні 7-х класів розпитували спортсменку, чи були у неї травми, скільки разів на тиждень тренується, чи важко було поєднувати спорт і навчання, які предмети найбільше любила у школі, чи займалась іншими видами спорту.А активні учсники зустрічі отримали Сертифікати учасників в Олімпійському уроці та цінні подарунки. Спорт - це круто!
28 вер. 2021

Турнір з футболу

27 вересня усіх вболівальників запросили на шкільний турнір з футболу. Змагались команди 9-А та 10-А класів. Перемогу здобула команда 10-А класу.
22 вер. 2021

"Права і обов'язки дітей"

"Шкільний офіцер поліції" - програма, метою якої є проведення зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя. І у рамках цього проекту 21 вересня до учнів 5-х класів завітав шкільний офіцер поліції Петухов М.Г. з профілактичною бесідою на тему: "Права та обов'язки школяра". Впровадження програми "Школа і поліція" стало цікавими і бажаними щомісячними уроками для учнів школи. Такі зустрічі з молоддю - це ефективний спосіб профілактики правопорушень та формування активної громадської позиції.
17 вер. 2021

Урочисте відкриття шкільного стадіону!

17.09.2021 року після реконструкції відкрили шкільний стадіон. Учні школи та мешканці мікрорайону з нетерпінням чекали цієї події. Сучасне футбольне поле, бігові доріжки, майданчики для гри у волейбол та баскетбол, тренажери та тенісні столи.
10 вер. 2021

День фізичної культури та спорту

1 вер. 2021

Свято Першого дзвоника!

1 вересня - це початок нового навчального року, важливий день в житті кожного учня та вчителя. В усі часи освічена людина користувалася повагою. Навчання – це прихований скарб, це світ знань про людей та їх оточення. Треба навчатися, щоб знати, діяти, жити.