18 вер. 2013

Екскурсія на ХАЗ

17 вересня учні п`ятих і восьмих класів відвідали найбільше підприємство авіаційного будування України - Харківський авіаційний завод.
11 вер. 2013

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Відповідно до наказу МОНУ від 02.09.2013 р. №1255, у 2013/14 навчальному році Всеукраїнський конкурс «Учитель року» проводитиметься у таких номінаціях: «Географія», «Світова література», «Початкові класи», «Трудове навчання», «Директор школи». Конкурс проводитиметься у три етапи: перший (міський) – жовтень–листопад 2013 року; другий (обласний – січень 2014 року; третій (заключний) – лютий–березень 2014 року.
1 вер. 2013

Вітаємо з Днем Знань!

Вітаємо всіх учнів, батьків та вчителів з Днем Знань.
1 вер. 2013

Вітаємо з перемогою!

За підсумками районного конкурсу-огляду з підготовки навчальних закладів району до початку нового 2013-2014 року колектив ЗОШ №48 нагороджений Грамотою адміністрації Червонозаводського району за 1-е місце.
20 серп. 2013

Зустріч учнів із вчителями

До уваги учнів та батьків! 22 серпня о 09.45 відбудеться зустріч учнів із вчителями.
31 лип. 2013

Підготовка до нового 2013-2014 навчального року

Підготовка до нового 2013-2014 навчального року. У школі йде активна підготовка до нового 2013-2014 навчального року. Адміністрація школи щиро вдячна батькам учнів, батьківському комітету за матеріальну та фізичну допомогу, адже тільки завдяки вашій участі, шановні батьки, школа оновлюється. Класні кімнати, нова актова зала, спортивна зала, оновлені музеї чекають на учнів!
31 лип. 2013

Продовжується набір учнів до 1-го та 10-го класів.

14 черв. 2013

Закриття табору

12 червня на честь завершення роботи літнього пришкільного табору відпочинку «Ерудит» всі п’ять загонів («Веселка», «Екстремали», «Романтики», «Смайл» та «Максимум») взяли участь у туристичному поході. На природі між загонами були проведені змагання: хто швидше розпалить вогнище і встановить туристичний намет, хто влучніше заб’є пенальті і хто сильніший у перетягуванні канату. Та, звичайно, туристичний похід не міг обійтись без традиційної польової каші, звареної на вогнищі. Але в конкурсі кашоварів переможців визначити було не можливо – всі загони приготували відмінну кашу! Переможців туристичних змагань нагородили грамотами, а кожен загін отримав подарунок. Оскільки робота літнього пришкільного табору мала екологічний напрям і діти брали участь в екологічних акціях, волонтер Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива» Ляпіна Олександра подарувала всій школі в якості нагороди тенісний стіл і особливо відмітила свідому та старанну екологічну роботу наймолодшого загону «Веселка». Детальний фотозвіт у розділі "Фотогалерея".
12 черв. 2013

Музей "Слобожанські скарби" в гостях у школи

10 червня у школі працювала експозиція етнографічного музею НТУ «ХПІ» «Слобожанські скарби» ім. Г.Хоткевича «Харьковские дворики». До дітей завітав директор етнографічного музею, доцент кафедри етики, естетики та історії культури НТУ «ХПІ» Красиков Михайло Михайлович. Діти познайомились з роботами харківських художників, які відобразили цікаві архітектурні будівлі міста. Крім того, від гостя школи діти почули розповіді про видатних людей, доля яких була пов’язана з нашим містом, та про необхідність оберігати і вивчати пам’ятки архітектури у Харкові.
11 черв. 2013

Відпочинок у літніх пришкільних таборах «Соколятко» та «Ерудит»

Кожен день відпочинку дітей у пришкільних таборах «Соколятко» та «Ерудит» наповнений новими подіями, враженнями, почуттями. Пріоритетними напрямками роботи є формування у дітей необхідності вести здоровий спосіб життя, усвідомлення важливості жити у гармонії з природою і собою. Діти залучаються до художньо-естетичної та активної творчої діяльності. Під час роботи таборів діти відвідали Харківський зоопарк, кінологічний центр, Центральний парк культури та відпочинку ім.М.Горького. Цікава пізнавальна подорож відбулась стежками ентомологічного заказника, який знаходиться зовсім недалеко від школи. Професор Мазуренко Олександр Петрович, кандидат фармацевтичних наук Довженко Ірина Аркадіївна та волонтер Ляпіна Олександра розповіли про представників рослинного та тваринного світу такої знайомої всім дітям місцевості. Після чудового спілкування з природою всі бажаючі могли показати свої творчі здібності на майстер-класах («Друге життя пластикового посуду», «Театральна маска», «Орігамі») та у конкурсі на кращу зачіску «Таланти юних перукарів».