Толерантність

16 лист. 2021
Більше двадцяти п'яти років 16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності. Цей День був проголошений Декларацією принципів толерантності, затвердженою в 1995 році на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО. У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей для здобувачів освіти було проведено Дні толерантності. Впродовж кількох днів робота вчителів початкових класів та класних керівників школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок. Учні всіх класів, від найменших першачків до освідчених і дорослих випускників, приєднались до цих заходів. Ідеї толерантності набувають все більшого визнання в сучасному світі, все більше країн активно запроваджують їх у свою освіту, розглядають їх як найдієвіший засіб досягнення взаєморозуміння, взаємоповаги, злагоди між громадянами. І дійсно, існує дуже влучний вислів - "Толерантність врятує світ!"