31 серп. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року

27 серп. 2021

Оголошено конкурс на посаду ДИРЕКТОРА ХЗОШ №48

20 серп. 2021

З 16 серпня 2021 року проходить виставка дитячих робіт

Ми - харків'яни, пишаємося, що є частиною нашого славного міста, а з ним синами й доньками всієї України.З великою любов'ю підготували здобувачі освіти хзош 35 виставку малюнків та плакатів, які присвячені "Харків - моє місто" та " Україна - Батьківщина. Я її мала частина"
19 серп. 2021

Вшанування пам'яті загиблих захисників України

19.08.2021 відбулося покладання квітів та вшанування пам'яті загиблих захисників України на меморіалі в сел. Жихір. Пам'ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання
13 серп. 2021

Зустріч батьків та учнів школи із вчителями 19.08.2021 о 09 год. 00 хв.

Увага! 19.08.2021 о 09 год. 00 хв. відбудеться зустріч батьків та учнів школи із вчителями Харківської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів № 48 за адресою: вул. Тернопільська, 19.
29 черв. 2021

Випускний вечір 2021

26 червня 2021 року пройшов випускний вечір, 29 випускників отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. На святі були присутні гості: Зізін Сергій Олександрович - начальник відділу адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради, Кузьменко Наталія Вікторівна - начальник господарчої групи Управління освіти адміністрації Основ’янського району Харківської міської ради. Шановні гості щиро привітали випускників та їх батьків з цим святковим днем! Бажаємо випускникам щасливого майбутнього! В добрий путь!
25 черв. 2021

Закриття дитячого пришкільного табору відпочинку "Веселка"

25 червня завершив свою роботу дитячий пришкільний табір відпочинку "Веселка". Діти відвідали регіональний ландшафтний парк «Фельдман-Екопарк». А в школі вихованці старших загонів провели веселі музикальні конкурси. Бажаємо всім щасливого літнього відпочинку!
23 черв. 2021

Екскурсія на аеродром "Коротич"

22 червня для вихованців табору «Веселка» проведено екскурсію на аеродром «Коротич». Діти із захопленням познайомились із сучасними літаками малої авіації та зразками військової техніки, які знаходяться на майданчику музею аероклубу.
22 черв. 2021

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня колектив школи, представники спілки ветеранів м/р Жихір вшанували хвилиною мовчання загиблих у часи Другої світової війни.
18 черв. 2021

Правила безпечного відпочинку

17 червня в рамках роботи проєкту «Шкільний офіцер поліції» працівники поліції поспілкувались з вихованцями табору «Веселка» та нагадали дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху та правил безпечного відпочинку.