18 лют. 2014

До 200-річчя Кобзаря

Учні 8-10-х класів побували на виставі "Поезія Т.Г. Шевченка" Харківського державного академічного драматичного театру імені Т.Г.Шевченка
17 лют. 2014

Вітаємо команду школи у грі "Що? Де? Коли?"

Перемога ХЗОШ №48 у відбірковому турнірі шкільного Чемпіонату міста Харкова сезону 2013/2014 р. у грі "Що? Де? Коли?" серед команд молодшої вікової групи Червонозаводського району!
17 лют. 2014

Акция "Посади дерево в Парке Горького"

Большое, зеленое дерево издревле символизирует процветание, здоровье и любовь. Потому лучший способ показать эти чувства родным и близким – вместе посадить дерево. Можно посвятить это событие новорожденному, молодоженам, юбиляру. Или высадить саженец всей семьей, классом, университетской группой или компанией друзей.

З 17 по 21 лютого триває тиждень математики, фізики та інформатики

План проведення тижня математики, фізики та інформатики
14 лют. 2014

Завершення тижня початкової школи

14 лютого в школі завершився тиждень початкової школи
13 лют. 2014

Буду я природі другом!

13 лютого в початковій школі день пройшов під девізом "Буду я природі другом!".
12 лют. 2014

"МОВА НАША СОЛОВ'ЇНА"

В рамках тижня початкової школи пройшов день рідної мови. Проведено свято, присвячене 200-річчю з дня народження Т.Г. Шевченка.
11 лют. 2014

Математичний КВК

11 лютого в рамках проведення тижня початкової школи відбувся математичний КВК між 4-А та 4-Б класами.
10 лют. 2014

Відкрито фестиваль предметних тижнів!

У школі розпочався фестиваль предметних тижнів, який триватиме протягом ІІ семестру.
7 лют. 2014

Правила здорового харчування

7 лютого в школі відбувся захід "Правильне харчування - запорука здорового життя"