Радіодиктант

9 лист. 2021
9 листопада українці відзначають День української писемності та мови. Щороку в цей день стартує Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика, а також проводиться Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Саме в цей день українці зі всього світу беруть участь у цій загальнонаціональній акції, щоб відчути причетність до спільноти однодумців, зробити внесок у популяризацію рідної мови та перевірити власну грамотність. Педагоги та учні 9-11 класів не стали виключенням і також долучились до написання диктанту єдності-2021. Тож саме сьогодні ми всі маємо нагоду вшанувати силу та красу українського Слова, його незламність, милозвучність і сучасність.