23 черв. 2021

Екскурсія на аеродром "Коротич"

22 червня для вихованців табору «Веселка» проведено екскурсію на аеродром «Коротич». Діти із захопленням познайомились із сучасними літаками малої авіації та зразками військової техніки, які знаходяться на майданчику музею аероклубу.
22 черв. 2021

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

22 червня колектив школи, представники спілки ветеранів м/р Жихір вшанували хвилиною мовчання загиблих у часи Другої світової війни.
18 черв. 2021

Правила безпечного відпочинку

17 червня в рамках роботи проєкту «Шкільний офіцер поліції» працівники поліції поспілкувались з вихованцями табору «Веселка» та нагадали дітям про необхідність дотримання правил дорожнього руху та правил безпечного відпочинку.
18 черв. 2021

Музичне свято

17 червня до вихованців шкільного табору «Веселка» завітали чудові актори комунального закладу Центр дитячої та юнацької творчості № 7 Харківської міської ради. Діти з радістю взяли участь у музичному святі, у веселих конкурсах і змаганнях.
16 черв. 2021

Конкурс інсценованої казки

15 червня під час проведення конкурсу інсценованої казки вихованці всіх загонів табору отримали масу позитивних емоцій. Кожен загін показав у цікавих виставах свої творчі здібності та таланти.
16 черв. 2021

Про правила безпеки у мережі Інтернет

15 червня до шкільного табору відпочинку завітали працівники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Бібліотекарі провели захід на тему правил безпечного користування мережею Інтернет, а також на тему попередження булінгу та кібербулінгу.
8 черв. 2021

Відкриття дитячого пришкільного табору відпочинку "Веселка"

08.06.2021 відбулася урочиста лінійка, присвячена відкриттю дитячого пришкільного табору відпочинку "Веселка".
7 черв. 2021

Свято Останнього дзвоника

5 червня на святі Останнього дзвоника підвели підсумки 2020-2021 навчального року. Кращих учнів школи було нагороджено похвальними листами, дипломами та грамотами за досягнення у навчанні і за творчі здобутки. А випускники, за традицією, веселим дзвоником сповістили всім про завершення навчання в школі та початок літнього відпочинку.
4 черв. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди закінчення навчального року

.
1 черв. 2021

Відвідування вистави «Диво»

Сьогодні, 1 червня, учні 5-А та 5-Б класів відвідали КЗК центр культури та аматорського мистецтва, де подивились виставу «Диво» зразкового аматорського театру дітей «Тимур».