День Знань

1 вер. 2022
Цьогоріч 1 Вересня особливе для всіх українських школярів. Звичайно ж через російську агресію повноцінного свята у цей рік війни не буде. На жаль, реалії нашого життя не дозволяють зустрітися всім нам на нашому прекрасному шкільному подвір'ї та сісти за рідні парти. Свій Перший дзвоник наші школярі зустрічають онлайн. Перший день навчання розпочався для учнів уроком мужності і патріотизму "Ми українці: честь і слава незламним". Хочемо об'єднати і підбадьорити наших дітей цим уроком. Показати, що де б вони не були, школа завжди чекає, а вчителі не забувають. Всі ми віримо, що зовсім скоро біла голубка миру обов'язково прилетить на нашу рідну землю. І тоді інакше засяє сонце, небо стане чистішим, а наше життя покинуть повітряні тривоги. Адже попри все, війна не вкраде у дітей Свята Першого дзвоника!